Vajinaya baktığımızda bakire olup olmadığını nasıl anlarız?

Sevgilimle yüzeysel olarak seviştikten sonra evime gitmek üzere yola çıktım ve sevgilimle telefonda konuşurken "kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır aşkım?" diye mesaj attı korktuğunu söyledi. Kanamasının olup olmadığını sordum yok dedi fakat vajinanın dudağının çıktığını söyledi. Bende korktum acaba zarar verdim mi diye...

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Bir şey olmamıştır korkmayınız.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bir önemi var mı artık? Bakire kısmı artık çıkıyor o zar yerinde dursa bile.

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• soruyu görünce ilk aklıma gelen ,, düşünüyorumda ilerde eşim başka biriyle sadece sürtünme yoluyla ilişkiye girse bu aldatma olurmu ,,,, anal yap , sürtün namuslu bekaret bozulunca namussuz tuhaf

0|1
    0|0
  • korkanın çocuğu olmaz ;P

0|0
    0|0
  • yok yahu ne zararı ıcıne gırmedıkce elını sokmadıkca en fazla surtunmeden bı tahrıs olur kasınır vajına fılan kan gelse bıle oda ya tarısten gelır ya da adet ı gelmıstır bozulmaz yanı

0|0
    0|0
  • dudakları ayırıp bakman lazım

0|0
    0|1
  • Hiyar sok. ileriye gidiyorsa bakire degildir.

1|0
    0|0
  • Madem niyetin ciddi degil, kizligini bozdummu diye ödün kopacak kadar korkuyorsun, ne diye cinsel iliski yasiyorsunuz? kadin neden yapiyor?
    Senin ilerde esinde, simdi her türlü seks ihtiyacini kizligini bozmadan giderdigin gibi, baska erkeklerle gidermis birisi olursa, bu kadinda cocuklarinin anasi olursa hosuna gidermi?

Madem cinsel iliski, sunu adam akilli yapin, yapin ama zamani gelincede evlenin!

1|0
    0|0
Yükleniyor...