Ilk oralim da yasadiklarim (detay! ) ve duydugum koku ve tat tan tiksindim bu normal mi?

2 sene sanal da sevgiliydik bulustuk ve ilk defa sevisecektik. Ben ona Oral yapmak icin agzima alacagim an da bir igrenme hissettim. ve burnuma hafif nemlli ve idrarlimsi bir koku geldi iyice tiksindim ama bozuntuya vermeden agzima aldim. aldigim tat da bir okadar igrenc ti. O bana yaptiginda kokusuna bayilmis hatta surekli icine cekiyordu ve aldigi tada bayildigini soyleyip bana soruyordu ama ben iyidi diyip konuyu kapatiyordum ama igrenmistim aldigim koku ve duygular normal mi? ilk defa nin verdigi sey mi nedir erkeklerin boyle mi kokar?

Güncellemeler:
abdest aliyor namaz kilan da biri yani temiz de olmasi lazim :( ama degil mi

0|0
5|38

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle kokmaz ama sığır sevgilin işedikten sonra şeyini yıkamıyosa kokar onun pisliği yani her erkekte öyle değil

0|1
    0|1
    • namaz kiliyor ve surekli suyla temizleyen biri her gun de dusa giriyor nasil olur ki :(

• Her şeyde temizlik ara her zaman sekste bile :)

• tabiki en onemli yer :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 37

• erkekler diyilde o mal hakikatende adaptan anlamaz be yikanmamisda gelmis hemde neden onun icin bunu yaptin sevgilinmi diyilse yalnis yapmissin her onune gelene bunu yapma sevgilinsede bunu senden istemesi normal diyil biz sevdiyimize kiyamazken bak adama ne yaptiriyor

0|0
    0|0
  • selam tatlım hayır temizlik temizlik temizlik tahminimce duşa girmeden yaptınız bunları ve erkekte ayakta işeyip yıkamadan donuna sokanlardan ve kokuda son damla ve onun nem kokusu tiksinmen normal ilk birleşmelerde bu sorunlar oluyor senin hatan üç maymunu niye oynuyorsun doğruyu söyle önlem alsın sevgiler

0|0
    0|0
  • Temiz biri değildir dediğin kişi.

0|0
    0|0
  • Canim normalde temiz insan kokmaz
    Ama dustan çıkıp sana gelene kadar seni hayal etti ve suyu aktiysa kokar
    Bende sevgilimin vajinasini yaladim sonra mast yaptım suyu heryere bulaştı sonra bir saat sonra vs dizine yattım vajina bölgesi korkuyordu
    Ama buluşmadan önce duş almak ve kolonya parfüm vs ile güzel kokmasini sağlamak lazım
    Yut alışırsınız

0|0
    0|0
  • Erkek arkadaşına söyle en azından 6 ayda bir banyo yapsın.

0|0
    0|0
    • 2/3 gun ard arda yapiyor cunup gezemiyor ve namaz da kiliyor

• Oral a başlamandan önce duş alsaymış iyi olurmuş
    Sonuçta kapalı bölge olduğu için ter ve idrar birleşince kötü kokmuş

0|0
    0|0
  • Erkek bakımsız qwweqeq

0|0
    0|0
    • namaz kiliyor ve surekli suyla temizleyen biri her gun de dusa giriyor nasil olur ki :(

• Sen nasil bir malsin ya bide namaz kiliuo diyo mal namaz kilan bunu yaparmi mal senin gibi mallar oldugu surece daha coook erkek istedigini yasar belese vay he vay

1|0
    1|0
  • Canım inan o senden daha fazla igrenmiştir kadınların bacak arası daha cok kokar ama oda sen zevk alasın diye öyle söylemiştir ha zevk alır mı erkek alır nasıl zevk alır yalarken senin zevk aldıgını gördükçe zevk alır

0|0
    0|0
    • yalamadan henuz kokladi of cok guzel kokuyor dedi. ben dus alip gittim ayrica daha da icine ceke ceke sonra yaladi. ama bunu once yapti belki beni yalarken zevk suyu durdukce kendisinde koku ve ter yapmis olamaz mi?

• ya olabilir tatlım ama buluşmadan önce duş alsın söyle sende

• Namaz kiliyor ama sakso cektiriyor jsbsjsjs. Aman namazi bizi ilgilendirmez. Ama pis bir adamdir o yuzden kojuyordur

0|0
    0|0
  • duş almadan sana onu yaptırmış tarzım değil bir durum.. idrardan zarar gelmez ama uzun zamandır yıkanmadıysa bakteriler penisinin etrafına kümelendiyse ve sen de onu azına aldıysan ağzında yaralar çıkabilir :S

0|0
    0|0
  • Kendine temiz bir erkek bul pislikler arkadaşım gibi kalsın kendine partner bulamasin pis insanlar en nefret edilecek tipler

0|0
    0|0
  • La trol su dini karistirmayin bilincaltinizi kustugunuzda

0|0
    0|0
  • oral bence ıgrenc helekı partnerın temız deılse aman tanrım dıdım :D

0|0
    0|0
  • Çişini yaptıktan sonra pipisini iyi boşaltmamış içinde idrar kalmış meni kokusu tarzım değil değil

0|0
    0|0
  • bakımsız bir tipe gimişsin

0|0
    0|0
  • Namaz kılıyor ama zina yapıyor öylemi? Ne çelişki bu ya? Hz Muhammedin döneminde 99 sopa yerdir.

0|0
    1|0
    • yesin insan gunahkar varlik tir :D herkes yapar gunahi kendilerin boynuna :)

• Bunu paylaşmamalıydın. Şimdi ateistler, dindarlar her haltı yer der. Olan bize oluyor. Bunun fotosunu çekip, hakkımızda karalama kampanyası bile başlatılır. Yoksa banane yansın cehennemde umrumda olmaz.

• dindar her halti yiyememe luksu yok. onlarda insan ve insanlar hata yapabilir :) ateist olarak mantigini calistirsan durust bir hukukcu olarak da mantigin hakkini ver madem :D

• bir de namaz kılan adam

1|0
    0|0
    • otelde kaliyordu butun gun disardaydik bu olabilir mi ya olmaz yinede degil mi :(

• Bilmem sonuçta yanlış yaptiginiz

• Hayır o temizlik yapmamış demek ki :D

0|0
    0|0
      normal de nasil peki

• daha yalayamiyorum 1 oldu bitti ikinci de o koku yoktu ama gerci de. bunu bir sene olmus anca mi soluyorsun derse? nasil soylerin en iyi

• ya net söylersin ya da çekersin yapıcak birşey yok

• bu tarz gırısımlerde iki tarafında temız olması lazım ogun udfak aksaklıklar olmus olabılır.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 5

• Namaz kilan adama bak seks yapiyor iyi ki ateistim

0|0
    0|1
  • Zamanla hoşuna gider boşver

0|0
    0|0
  • Sevgilin temiz biri değil sanırım

0|1
    0|0
    • temizliye onem verdigini soyluyor abdest alan da biri. o gu cok mu terledi tuvalletten sonra yikamadi mi bilmiyorum :( kirmadan nasil soylerim onu da bilmiyorum

• O zaman Seksten önce konus onunla açık açık yoksa kusarsin

• :D tamam

• Duş almadıysa normal

0|1
    0|0
  • Denemedim bilmiyorum şu an bende tiksindim :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...