Baylar bir bakın lütfen

ben utangacım baya ve hiç evgilim olmadı kadınlarla konuşamıyorum tip boy pos genelden iyi çevremde böyle biliniyorum arkadaşlarımın bi sürü partneri oluyor bıktım artık böyle yalnız kalmaktan sllayanda yok her akşam her taraftan ssesler geliyor misal ben nasıl aşarım bu durumu dalga geçmeyin lütfen ne ders çalışabiliyorum nede hayattan keyif alabiliyorum kadınlara karşı güvenim zaten kalmadı bakirelik gitmesin diye anal oral herşeyi deniyorlar burada :( nefret oluştu kadınlara karşı beraber olup sonra bırakasım var sanki kullanıp atarmış gibi intikam alırmış gibi ssapıtıyorum yardımcı olun lütfen :(

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• :D ya sanane onalrdan , otur dersrlerini çalış .. en doğrusunu yapıyon sen takma kafana şeytan uğraşır adamla öyle

0|1
    0|0
    • sorunda orada zaten çalışamıyorum mesela bak seneye yurt dışı yapıcam alanımda dünyanın sayılı üniversitelerinden biri dil kasmam lazım ama yok yapamıyorum çıldırıyorum ya :(

• ya ne alakası var ya hem güvenimde kalmadı benim yokmu kardeşim hiç anal oral yapmamış yyiyişmemiş adam gibi bi kız (

• kafayı yicen bu gidişle işin zor , sen nasılsan merka etme istediğin kızı bulursun ozr değil

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• sana göre biri denk gelir öyle düşünme

0|0
    0|0
    • 22 yasımdayım gelmiyor

• evlenme amacıyla bir insanı tanımak için 3-6 ay da yeterli bir süre. evlenmeyi düşündüğün zaman denk gelmesini beklemeyip biraz da ararsın. sosyal çevreni çeşitlendirmeye bak farklı gönüllü genç topluluklara katıl

• sosyal fobi için bir psikoloğa görün...

0|0
    0|0
Yükleniyor...