Türkiyede Kürtaj yasak mı?

Hamile değilim ama şüphem var bu konu hakkında. şu an bu bebeği doğuramam eğer hamileysem kürtaj yasak mı? Bilgilendirirseniz çok sevinirim.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• 10 haftaya kadar yasal.

0|0
    0|0
    • yasal olduğu halde yapmadıklarını öğrendim. E peki istenmeyen gebelikte ne yapıyor bu kadınlar

• her zaman sorabilrsiin cinsel sağlıkla ilgili soru. neden hakaret edeyim ki sana. soru sormuşsun destek olmaya çalıştım.

• test yaptırmana gerek yok bence. sorun olursa akşam sorarsın yine. çıkcıam şimdi. hoşçakal.

En İyi Kız Görüşü

• Hayır değil 14 yaşında küçük kıza kürtaj yapıldığına şahit oldum.

0|0
    0|0
    • özel hastahane de mi oldu? fiyatları hakkında bilginiz var mı

• Evet özel hastanede. 400 tl küsür en fazla reşit olmanız lazım aldırabilmek için değilseniz anne baba imzası lazım

• reşitim teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 6

• selam tatlım yasak ceninin canlanmasında başlar ama bence hamileysen ceninde olsa doğur dinimiz yasaklamış bir günaha girmişsin ama şimdi katil olmayı düşünüyorsun bu daha tehlikeli ve sağlık açısından maraz çıkarır bunu iyi düşün teferruatlı görüş istersen özelden yazabilirsin

0|0
    0|0
    • Katil olduğumu düşünmüyorum henüz kalbi atan canlı bir bebek olmayacak karnımda. Can almış olmayacağım.

• zaten öyle bir durum olursa sevgilime bildiririm. Bakacak durumumuz yok, evlilik için çok erken şu an için çocuk pek mümkün gözükmüyor

• sen bilirsin ama aldırırsan hayatın boyu üzülürsün pişman olursun ama nafile genede dediğim gibi sen bilirsin

• 18 yasini gectiysen yasak değil ozel hastaneler air

0|0
    0|0
  • Evet yasak.

0|0
    0|0
    • e her hamile kalan doğuruyor mu yani? özel hastahanelerde de mi yasak

• Evliysen var onun dışında yok her hastenede yasak.

• iyi de evli olan biri zaten çocuğu doğurmak konusunda daha istekli olur, değilim ki çocuğa şu an hazır değilim garipmiş doğrusu

• Yasaklanacaktı bir dönem ama emin değilim gerçekleşip gerçekleşmediğinden.

0|0
    0|0
  • Yasak

0|0
    0|0
  • Birinin altına girerken iyi değilmi doğuramazmış kaşarr

0|0
    2|0
    • annen de babanın altına girdi. Bunda kötü bir şey yok. seks doğal bir şey

• Sevdiğim insan desiğin senin eşinmi lann büyük ihtimal seni seks için kullanan birisi bu senin kıçına tekmeyi basarsa ya da aldatırsa görürüm seni sevdiğim insanmış katill

• cinsel hayatımı sorgulamak yargılamak size kalmadı. Evlilik benim gözümde hiç sizin gözünüde tabu ise siz hayatınızı ona göre yaşarsınız. Henüz tüm uzuvları gelişmiş kalbi atan bir bebek yok karnımda. Can almış olmuyorum.

Kızlar Ne Diyor 2

• kürt aj

0|0
    0|0
  • Yasak değil merak etme

0|0
    0|0
Yükleniyor...