GAG'da bekaret hakkında yapılan yorumlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Konumuz ''cinsellik'' değil ''Kültür''. Ancak ben bu soruyu ''Aşk'' kategorisinde soracağım. Nedeni şu... Öncelikle GAG nedir bunu açıklayım. KS'nin ABD de yayın yapan ingilizce versiyonu. Tam adı '' Girs aks Guys'' link . Takip edenler bilir, Bu sitede cinsellik kategorisi bulunmuyor, bu yüzden bakirelik hakkında sorulan sorular genelde ilişkiler başlığı altında yayınlanıyor. Acaba yanlış mı biliyorum diye sizler için üşenmeyip araştırdığım bir konu bu. Acaba dünyanın en karma toplumu olan ABD de insanların bekaret hakkındaki düşünceleri burada yazılanlarla örtüşüyormu ? Gelin birlikte bakalım ve neden soruyu aşk kategorisine koyduğumu öğrenelim. Şu soruda 18 yaşında bir kız soruyor ; ''Bekaretinizi ne zaman kaybettiniz'' link Verilen cevapları yukarıdan aşağıya doğru sizler için özetleyerek çeviriyorum. * 19 yaşında erkek - hala bakirim. *16 yaşında erkek - ben 14 yaşında kaybettim. Kız arkadaşımı incittiğim ve sevmeden birlikte olduğum için pişmanım. *23 yaşında erkek - çok kısa sürdü 20 yaşındaydım ikimizinde ilkiydi, bir hafta sonra yatakta iyi olmadığım için beni aldattı. Tecrubesizce denediğim için pişmanım. *24 yaşında erkek - henüz bakirim. *26 yaşında erkek - acelem yok daha zamanım var bakirim. Kızların verdiği yanıtlar ; * 23 yaşındayım hala bakireyim. - *25 yaşımda doğum günümde sevdiğim adamla. * 24 yaşındayım bakire değilim fakat bekaretimi kaybetmedim. Arkadaşım çok sevdiği 6 yıldır birlikte olduğu adamla birlikte oldu, ben öyle özel biriyle tanışmadım. * 19 yaşındayım hala bakireyim, özel biri olsun istiyorum. * 19 yaşındayım, ailem beni evden attığında genç bir adamın evine gittim. Bir kaç gün onunla birlikte oldum, bir kız arkadaşı olduğunu tesadüfen öğrendim ve pişman oldum... *24 yaşındayım iyi bir işim var ve bu konuyu zaman ayırmaya değer bulmuyorum. Özel biri çıkarsa olacaktır zaten... Benim kişisel yorumum şu ki ; ''Ben avrupada amerikada bulundum, o ülkelerde bakir yada bakire olanlara kötü gözle bakılıyor, Türkiyede bekaret konusu hala olmasına şaşırıyorum'' şeklinde yapılan yalan yanlış yorumların doğrusunu kanıtlayan bir sonuç ortaya çıkıyor, ve tıpkı Türkyedeki gibi kızlar yaşı ne olursa olsun, doğru kişiyi o özel insanı arıyor. Bu yüzden ''Aşk''.

Güncellemeler:
Mak3up'ın yorumladığı konu bu link

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• ben şu an italyada yaşıyorum gecmişte bir süre amerikada da yaşadım ama hic bekar yada bakire olana kötü gözle bakıldıgını görmek diil bunla alakalı zerre kadar bişey duymadım..o bilgi nerden ulaştıysa size , yanlış bilgi olarak ulaşmış..ayrıca şunu özellikle belirtmek istiyorum..bekar yada bakire olana kötü gözle bakılmasının tek sebebi kişinin tecrubesizliginin bi göstergesi olmasından dolayıdır..bu amerikada avrupada hatta türkiye de bile böyledir..cünkü amac duygu aşk diil sextir..sadece bu yüzden bekarete kötü gözle bakılır..bu tür insanlarda ülke ırk ayırımı yapılmadan her yerde bütün dünyada görülebilir..

0|1
    0|1
    • Burda karşılaştığım çok başlık ve yorum var. Bir tanesini size göstereyim. Yorumlarıda okuyun lütfen link

• 2 günde ingiliz kültürünü benimsemiş ama türk kültürünü hice saymış..ona orda kal diyesim geliyo gercekten türkiyede böyle insanların yaşamasını istemiyorum ben..hic gelmesin türkiye ye..bende italyada yaşıyorum ama hic bir zaman kendi kültürümü kücümseyip kötülemedim asla da yapmam.Hatta tam aksine burdaki insanlara ögretmeye calışıyorum kültürümüzü ve bir cogu cok seviyor..

• şimdi kültür ne alaka diyenler olcak eminim onuda acıklıyım..bekarete bakış acımızda bi kültürdür..nasıl cinde kız cocukları dogar dogmaz bekaretini bozmak normalse bizde de evlenene kadar korumak normal..neden bu kadar abartıyorsunuz yani artık o kadar mı diyesim geldi..neyse sustum artık..

Kızlar Ne Diyor 3

• Güzel tespitler yapmışsın. '' Aşk'' kategorisinde olması hoş ama her cinsellik aşk için yapılmıyor. Ayrıca genelde ilk cinsellik aşk için değil heyecan ve merakla yapılıyor.

0|1
    0|0
  • :D güzel çalışma bu

0|1
    0|0
  • Herkesin kendi seçimi.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Adamsın Bro' süper tespit.

0|1
    0|0
  • arkadas bır kere cınsellık kategorisi var sexuality diye

1|0
    0|1
    • Hani nerde cinsellik ? link

• üye olunca gozuyor kardeş :) yada sexuality yaz sonra virginity falan yaz googledan gorursun

• Ben tr ip nosundan dolayı üye olamıyorum sanırım. Buraya yönelendiriyor beni ( :

• tamam.

0|0
    1|3
  • Okudum, tespitler güzel.Türkiye'yi sevmiyorum kızları çok kaprisli.Cinsel konuları kasdetmiyorum bu konuda genel olarak kaprisli kızlar var bu ülkede.

0|0
    1|0
Yükleniyor...