Erkek arkadaşımla geri çekme yönetmiyle korunuyoruz , ilişkiye giriyoruz ama hiç hamile kalmadım?

Erkek arkadaşımla 5senedir geri çekme yönetmiyle ilişkiye giriyoruz hiç prezervatif kullanmadık ama hiç hamile kalmadım yanlışlıkla da olsa..
acaba onda ya da bende bir sorunmu var evlenmeyi düşünüyoruz ama buradaki sorulan sorular aklımda soru işareti bıraktı?

0|0
512

En İyi Erkek Görüşü

• Hamile kalmak, çocuk doğurmak, çocuğun sağlıklı olarak doğması, bunlar mucizevi şeylerdir. Öyle kolay kolay da olmaz. Bazen şans eseri ilk seferde olur bazen 100. seferde, dediğim gibi mucizevi bir şey.
    Sizin yaptığınız da bir doğum kontrol yöntemidir. Yani olasılık olarak bilmesem de en az %80-90 korunuyor olmuş olursunuz. Bu yüzden bunda bir sorun aramanın anlamı yok fakat doktora gidip kontrol olabilirsiniz bu konularda, içiniz rahatlar eğer ciddi bir ilişkideyseniz ve evlenmeyi düşünüyorsanız.

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

• Hiçbir sorun yok. Siz dikkatlisiniz.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 11

• Buradaki soruların çoğu bilgisizlikten kaynaklı. Korku ve endişe taşıdıkları için sorulmuş sorular. Kafanızı karıştırmasın.

1|0
    0|0
  • sorun yok merak etme

1|0
    0|0
  • ins kalırsın ozmn

1|1
    0|0
  • sorunlar olabilir sperm sayısı düşüktür ya senin yumurtalıkların zayıftır test yaptırabilirsiniz bunun için

1|0
    0|0
  • ne alakası var geri çekilme zaten bir doğum kontrol yöntemidir hamile olmak o kadar kolay mı sanıyorsun sen.

1|0
    0|0
  • Madem evlenceksiniz niye 5 senedir birbirinizi cehenneme gonderiyosunuz

1|0
    0|0
  • Sorun var diye birşey yok. Zevk suyunda sperm olabileceği için risk var.

0|0
    0|0
  • dikkkatlisiniz afferin sıze

0|0
    0|0
  • Ben 10 yildir geri çekiliyorum hic sorun yok ve istemiyerek yaptım 2 defa 2 tane çocuğum var :)

1|0
    0|0
    • İsteyerek olacak orası :)

• Ikinizden birinin kisir olma ihtimali yuksek

1|0
    0|0
  • Burdaki sorulara aldanma herkese göre hamile kalmak kolay ama gerçekte zor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Kısırsınız 😁

0|1