Daha önce olmadı sizce normal miyim ?

21 yaşındayım üniversite 1. sınıftayım şimdiye kadar hiç kız arkadaşım olmadı sizce normal miyim ? Arkadaşlarım kız arkadaşlarından ayrılıp içmeye giderken ben daha önce hiç olmadığı için daha çok içiyorum.Olupta ayrılmak mı daha kötü yoksa hiç olmamış olması mı ?

Bi de etrafta artık gay dedikoduları çıkmaya başladı.Sizce bu durumu nasıl düzeltirim ?

0|0
1|9

En İyi Kız Görüşü

• aman olmaması dha iyi ya bşver varlığı br dert yokluğu ayrı br dert

0|0
    0|0
    • Mezdeke açayım mı ? :D

• Senin sevgilin yoksa bile etrafında bi erkek arkadaşın olsun artık diyen arkadaşların yoktur.Erkekler için durum daha kötü.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 9

• bu gay muhabbeti ne alaka onu anlamıyorum bunu diyenlere çıkar vur masaya neyin kafasını yaşıyorlarmış?

0|0
    0|0
    • Şimdi 21 yıldır hiçbi kızla konuşmamış birini düşün.Sen olsan ne düşünürdün ? O yüzden onlara da hak veriyorum.Hepsinin kız arkadaşları var.

• Zaten sadece onu tanıyanlar teklif ediyor.Tip bence çok yok ama gerçek şu ki neredeyse hergün teklif alıyor.

• peki onu inceliyormusun? neden böyle durum kızların yanında ne yapıyorda nasıl konuşuyor ?

• aynı durumdayız kardeş bende çok içiyorum :) keyfine bak derim ben öyle yapıyorum :)

kızların olduğu ortamda 2 saatte belki 1 kelime konusurum,

0|1
    0|0
  • Önce bir nedenini araştır. Kendi kriterini yap. Sonra ben sana nasıl olacağı hakkında teoriler veririm...

0|0
    0|0
    • Nefes alsın yaşasın yeter kriterim bunlar.

• İsyan edeceksin. Allaha, yaşayışına isyan edeceksin. Senin kendine güvenin yok.. Güven kazan birazcık...

• Abartma ya niye isyan edeyim ? kızlara yaklaşmakla ne alakası var ?Yalnızlık kader olsa bile isyanı gerektirmez.

• neden olmadı bunu biliyon mu

0|0
    0|0
    • Bende onu öğrenmeye çalışıyorum.

• ne diyim hacı yani senin hayatın buda , ama en azından evlenirsen mutlu olursun kendin gibi biriini bulursan iyi biirşer

• Yok kanka tövbe ettim artık dönersem çarpılırım ağzım gözüm yamulur gerçi çarpılmışım zaten aynaya bakınca belli oluyor.

• İçtiğin şeyde önemli... Esrar güldürür, eroin düşündürür.

0|0
    0|0
    • esrar eroin sigara kullanmıyorum.Vodka,kanyak,tekila, o tür şeyler işte birsürü.

• benim de ilk 21 yaşında olduydu zaten

böyle mümkün olduğunca çok kızla tanışmaya bak birisi sana uyar muhakkak

bi kere deneyim yap en azından içmen düzelir önemli olan burda olduğun gibi davrancaksın bi de hiçbişeyden üşenip çekinmiceksin

0|0
    0|0
  • gaymi ! ilginç miş :)

0|0
    0|0
    • Değilim ama kız olmayınca erkek var sanıyorlar :D

• tip olayına tıbben care yok,agzını iyii kullanmaya bak,güzel konus etkileyici ol birader ne diyim

• Yok ben zaten tövbe ettim.

• tipsizsindir. kızlar tipe önem verir oda yoksa agzın laf yapacak.

0|0
    0|0
    • Ağız da laf yapmıyorsa ?

• panpa bak bu kotu gay falan olursun sonra :) sadece oluruna bırak olmasada dunyanın sonu degıl bende 20 yasındayım 1 tane sevgılım oldu.

• Yok gay olmam kendimden eminim ama kızlarada yaklaşmam yani.Zaten hiç yaklaşmadım bundan sonra da yaklaşmam

• çok fazla düşünüyorsun.sorunun kaynağı bu

0|0
    0|0
Yükleniyor...