Keşke hayattan silmek de faceden silmek,engellemek kadar kolay olsaydı:(

4 aydır hoşlandığım birisi var,dolaylı olarak facee,tel.e felan eklettim iletişim kurma adına;ama iletişim kopukluğum onunla çok uzun zamandan beri var..Bir gün onu faceden arkadaşımın teşvikiyle sildim,engelledim.Onu unutma ve ona daha da çok bağlanmama adına hiç görüşmek istemiyorum;ama ne yazık ki unutamıyorum çünkü bir nevi sınıf ark.ım ve onunla aynı ortamı paylaşmak zorundayım,varlığını yadsımak için ne yapayım:( Benle dostluğu,ark.lığı sahteydi üni.de çancı sistemin olduğu yerde öyledir dostluklar ders notlarımı alma adına resmen benim iyiniyetimi kullandı,okul dışında bile benimle bunun için buluştu:( Şimdi beni ona karşı olan soğukluğumdan dolayı haksız yere dengesiz görmesini istemiyorum;halbuki çok sıcakkanlı bir insanım;ayrıca soğukluğumu fark edip ilgimi anlamasından da korkuyorum,bir de bu konudaki şüphelerini boşa çıkarmak için ne yapayım;halbuki ben bu konudaki rolümü güzel oynadığıma inanıyorum,ilgimi anladığına inanmıyorum;eğer anlasaydı bana geçen gün selam,nbr felan demezdi..Yeni birini bulmak da çözüm değil,21 yaşıma kadar hiç erkek ark.ım olmadı,bu yaşıma kadar ailemde ve hayatımda adam olmadan yaşadım,babamı küçük yaşta kaybettim,ben hayat boyu hep karşılıksız ve temiz sevdim;ama üzülen hep ben oldum,hayata bir bayan olarak genç kız olarak manevi boşluklarımı nasıl az hissedeceğim ve o çocuğu artık yokluğumu ve yokluğunu fark etme ve ettirmeme adına nasıl hayatımdan çıkaracağım,yardımcı olursanız gerçekten çok sevinirim,şimdiden teşekkürler...

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence kendine haksızlık ediyorsun sen. Mutlu olmayı hakeden birisin.

Eğer konuşmak dertleşmek istersen benimle irtibata geçebilirsin.

Çok sevgiler, saygılar.

0|0
    0|0
    • ok ekledim geçici süreliğine sizi sonra silicem...

• Biraz duygusal oalrak kendini güçlendirmen gerek. Bunlar hepolan şeyler... Bu olaylar karşısında daha az etkilenmek için kendini güçlendir.

0|0
    0|0
  • insan sevdigini fec ten sevdi halde engellige bilir mi gercekte?

0|0
    0|0
    • daha çok unutabilmek için engelledim,isteyerekengellemedim..

• fec engellemek unutmak unutulmak

• kusura bakma ekranim oynadi yalnis yeri tikladim eklermisin :((

• silmek bukadar kolay olsa keşke

0|0
    0|0
  • daha cok taze ilişkin gizlican takıntı yapma

0|0
    0|0
  • işin zor gibi geldi bana sonuçta her gün görmek zorundasın anladığım kadarıyla

0|0
    0|0
    • ewt ya haftanın 4 günü felan:(

Kızlar Ne Diyor 1

• Aynı durum bende de olmuştu her gün gözümün önündeydi tam ona yakınlaştım derken bir başka kızla sevgili olmuştu.Hemde hiç kimseden hoşlanmıyorum diyordu. Kötü bir durum.

Unut demek zor ama , pek bir hayır gelmez gibi bundan

0|0
    0|0
Yükleniyor...