Kapat

İlişkiye girdim kan gelmedi galiba. tecrübeli olanlar bir baksın?

Sevgilim aylardır beraber olmak istiyordu. Ama ben yapmayalım dedim durdum. Birgün evdeydik ve seviştk. aramızda birşeyler hep geçiyordu sürtünme falan ama seks olmamıştı. O gün çok istedi yapmayı. Ama ben izin vermedim. Daha sonra ben anlamadım sürtünürken bir anda içeri soktu çekti sadece 1 kere ama. Sonra yarım saat geçti. Tuvalete gittim peçeteye silinirken kan gördüm. Ağlamaya başladım. Erkek arkadaşım bozulmuşsn işte falan dedi. Ben baya kafaya taktım 1 hafta ağladım. Aradan 2 hafta geçti yine sevişirken oral seks yapıyordu bana ve parmağnı soktu. Ben zedelenmiştr bir öncekinde diye düşünürken kan yine gelmedi. Sevgilim bozulmuşsn işte aşkım gel yapalım dediyse de ben yapmadım. Hala bozulmamışmdr diye düşünüyordum. Ama ilk seferde gelen kan çok çok azdı. Aradan 2 ay geçti ve beraber olmaya karar verdik. Bem çok korktm ama erkek arkadaşm çok ısrar etti. Ben hala kan gelir diye düşünüyordum. 1 saat uğraştı ve sonunda yaptık. Onun penisi çok büyük benimkide çok dar olduğu için acayip canım acıdı. İlişkinin hemen sonrasında tuvalete gittim ve kıpkırmızı kötü kokulu bir kan geldiğni gördüm. Adet falan da değildim. Hemen peçeteyi sevgilime gösterdim ve bana aynen şunu dedi. Nerden bileyim tuvalette biyerini kanatmadığnı :( neye uğradğmı şaşırdım... kızlığmn gittiğne mi bana inanmadığna mı yanayım ben. Gözleriyle kanı görmediği için inanmıyor. Kendimi çok kötü hissediyorum. Ben bakireydim ve bana inanmıyor. Sizce ben ne yapmalıyım inanması için lütfen yardım edin?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• Birlikte test yaptırıp doktordan aldığınız sonucu sevgilinize açıklamasını isterseniz, ilişkiye ilk olarak ne zaman girdiğinizi, ne kadar zaman önce bekaretinizi kaybettiğinizi size söyleyecektir, size inanmayan bir insana nasıl böyle bir değerinizi teslim ettiniz o da ayrı bir muamma, o kadar yapmayalım demenize rağmen sizden izinsiz ve habersiz aniden girmesi, söylediği bozulmuş işte hadi yapalım sözleri, bana o kişinin sadece sizi kullanmak için seviyormuş gibi yaptığını düşündürdü, bir de üzerine "nereden bileyim tuvalette bir yerini kesmediğini" demesi kesinlikle bu konuda beni emin kıldı, geçmiş olsun açıkçası, yapmamanız gereken bir şey yapmış ve sizi sevmeyen bir insana kendinizi teslim etmişsiniz. Karar sizin, ben bir erkek olarak sevgilime bunu yapmadım, kendisi ne zaman onay verdiyse o zamanı bekledim, canının yanmamasını önemsedim, size diyebilecek bir sözüm yok açıkçası.

0|0
    0|1

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 17

• Oğlan bir kaç ay sonra, senden sıkıldım arama beni derse, ne yapacaksın.

0|1
    0|0
  • Şaka yapıyor olabilirmi
    Zaten ilk yaptığınız zaman gelen azıcık kan ile bozulmuşsun çok fazla kan gelmesine gerek yok.
    Şimdiki zorlamadan dolayı zedelendiği için kanamış

0|1
    0|0
    • Yok gayet ciddi. Gözüyle görmediği için şüpheleniyor benden. O ilişki sırasında gelcek sanıyordu

• Kötü olmuş sonradan içine tekrar soktursaydın penisi kan olsaydı anlardı

• Vay arkadaş be
    ya böyle pustlar fıstık gibi kızları alıyor bizim ne sucumuz var anasını satım
    Bak hele ya bozduğu kıza dediğine bak

0|0
    0|1
  • bakire olsan nolur yani evlenicekmi sanıyodun senle

0|1
    0|0
  • Yahu bakireliğin gittiyse gitti.. Yaptığın muhabbet çok gereksiz. Olmuş bir muhabbet bu. Sevgilin geleceğe doğru planlar yap. Olan oldu. Bir şeyleri kanıtlamaya çalışmak bir şeyi değiştirmez, hele ki gereksizse.

0|0
    0|0
  • Sen bakire olduğunu ona inandirmaya çalışma ondan ayrıl

0|0
    0|1
  • Doktora git içeriyi temizlesin. Sen tam ıslanmadan girmiş, zarar vermiş içeriye. O kan artmadan git doktora

0|0
    0|1
    • O ne demek yani?

• Fazla zorladığı için geldi o kan. Her gün kan gelecek. Doktora git baktır. Yırtmış bile olabilir

• nerden buldun ırdspı jojuğunu yaaa bakir değilsin Q!!!

0|0
    0|0
  • bence cahil kalmıs eşiniz kızlık zarı kımı kadınların esnektir kan gelmez

0|0
    0|0
  • esnekdir

0|0
    0|0
  • Esnek vajinan vardır

0|0
    0|1
  • Terket onu

0|0
    0|1
  • Salaksn

0|0
    0|0
  • Kan gelincemi , kizlik zari yirtilincami sadece bakire degilsin? Oral yap, her türlü seksi yap, kizlik zari duruncami bakiresin?
    Simdi kizlik zarinda gitmis, hak etmissin, bundan sonra artik serbestce önüne gelene rahatca ver..
    Birde her sevistiginiz erkege sevgilim demeyin artik!!

0|0
    0|0
    • 4 yıllık sevgilimden bahsediyorum

• Evet bende ondan bahsediyorum...

• Sanki seninle evlenecekti kullanıp atıcaktı neyin kafasınımyaşıyorki bu

0|1
    0|0
    • 4 yıldır beraberiz ve ilişkimiz için çok şeyi göze aldı. belli sınavlardan geçti ilişkimiz zaten.

• Belli belli çok şeyden geçtiği anında satmış

• Senin gibiler hakediyor layıksın bunlara şutlar yakında

0|1
    0|0
  • Tamam kullanıldın ve atıldın kabul et

0|1
    0|0
    • 4 yıllık ilişkimiz var neyin kafasını yaşıyorsun. O adam benim için nelerden vazgeçti bilmeden konuşma

• Bu saatten sonra gör sen birde onu bakalım senle evlenecekmi en kısa zamanda basacak sana tekmeyi demişti dersin

Kızlar Ne Diyor 4

• Şer. ffsiz çocuk işte bu erkekler böyleee yapmayn ya kullanıp atiyorlarrr

0|0
    0|0
  • Bence o sorumluluğu almak istemiyor

0|0
    0|0
  • gerçek mi bu yazdıkların?

0|0
    0|0
    • Neden?

• açıyorum ben o halde.