Bakire birisini istiyorum üzgünüm dedi ve ayrıldık. İnanmıyorum ya bu neydi şimdi !

Ya 2 hafta önce birisiyle tanıştık sevgili olduk tanışma şeklimizde baya bir tuhaftı ama öyle böyle değil acayip yakışıklı herşey hoş güzel giderken konu cinselliğe döndü ve bakir olup olmadığımı sordu değilim dedim ne yazik ki bir hata yaptım.

Ben bakirim ve doğal olarak bakir birisini istiyorum üzgünüm dedi ve ayrıldık şoklardayım herşeyi geçtim böyle bir tipin bakir olacağı aklıma gelmezdi haklımı sizce çocuk içime oturdu valla.

Güncellemeler:
Erkeklerle bayanların yorumları birbirine zıt şekilde hangisine inanayım bilemedim.

Bakir olduğu için bakir istemesi normal geliyor.

ama bi yandanda 2. haftada böyle bi soru sorup zar için bırakması tuhaf geliyor gerci benim icn daha iyi oldu aylarca çıkıp, çıkıp iyice bağlandıktan sonra olacağına şimdiden bitti.

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• Birincisi, verdiğiniz cevapla bir hata yapmadınız. Sonuçta doğruyu söylediniz. "Yalancının mumu yatsıya kadar yanar" derler ya, gerçekler gün gelir mutlaka ortaya çıkar. Ya siz evlenseydiniz ve de sonradan bakire olmadığınız ortaya çıksaydı? O zaman belki de boşanma durumu olacaktı. Bu durum sizin için çok daha kötü olurdu.

İkincisi, ben de bakirim. İnsanlar benimle dalga geçecek ama 36 yaşımdayım ve hâlâ bakirim. Bu güne kadar, kendimi eşim olacak kadına sakladım. Hiç kimseyle cinsellik yaşamadım (hatta öpüşmedim bile). Ben bakir olduğum için eşim olacak kadının da bakire olmasını istedim hep.

Diyebilirsiniz ki sen asosyal misin, ezik misin, karşı cinsle diyalog kuramayacak kadar utangaç mısın? Hiç birisi değilim. Çirkin misin derseniz de cevap olarak şunu söyleyebilirim ki; çok yakışıklı değilim ama yüzüne bakılmayacak kadar da çirkin değilim. Hatta İstanbul'a ya da turistlerin yoğun olduğu diğer yerlere gittiğimde, sarışın ve renkli gözlü olduğum için, beni yabancı zannederler.

Açıkçası, adam haklı. Bakir olmayan erkeklere nazaran, inanın ki birçok bakir erkek var ve onlar kendilerini müstakbel eşlerine saklıyor. Bahsettiğiniz kişi de bakir olduğu için, bakire birisi ile evlenmeyi düşünmekte sonuna kadar haklı. İlişkiniz 2 haftalık iken böyle bir soruyu sormasının sebebi de, bence; size (belki de tam olarak) bağlanmadan yani âşık olmadan, ayrılmak kolayken sormak istemesi.

Umarım aradığınız gibi birisini bulursunuz ve mutlu olursunuz.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• haklı tabi dediği gibi o kadar yakışıklıyken bakirse bakire bir kız istemesi normal... demek ki önem verdiği konu ve bir çok erkek gibi kız bakire olacak ama ben istediğimle düşer kalkarım mantığı yok adamda. erkeğin hasına denk gelmişsin ki birde çok yakışıklıymış şansına küs ve kendini evleneceğin kişiye saklamadığına yan dur... kusura bakma gerçekler acııııı...

0|1
    0|0
    • Valla sonuna kadar haklısın iyi birisine denk geldik onuda kaçırdık. :(

• Hangi kafalarla yaşıyorsunuz siz bu hayatı ki böyle hikayeleriniz oluyor? Hakikaten imreniyorum..

Soruya cevap: Seni kandırmış, yaramazlık yapmış.

0|0
    0|0
    • Oku, oku bir türlü anlayamadım ne demek istediğini.

• Mutluluk001 birader çok yaşa.. :) Soran arkadaş cevap anlaşılmış demek ki benim kafa ayıkmış ya da Mutluluk001 biraderin de kafası iyi. :)

• anlama kabiliyetin gelişiyor kardeşim yürü be :) üzülme hem ne olacak senden değerli mi kız boşver giden gitmiştir aldırma takılma Bide cahilliktir yapmışsın bişe fakat bunu bu kadar rahat söylemen hoş bişe gelmedi bana rabbim yaptığımız ve yapacağımız günahlarımızı affetsin dünya cidden kötüye gidiyo.

• Teşekkür etmelisin o çocuğa.

0|0
    0|0
  • haklı mı ne demek öyle biriyse haklı tabi!

0|0
    0|0
  • Kizlar bi kere su ayrimi yapin mesele zar meselesi degil.. ben zina yapmamis ama dul biriyle evlenebilirim.. ya anlamiyorsunuz ya da isinize gelmiyor

0|0
    0|0
  • dürüstse helal olsun çocuğa

ama dürüst değilse seni elde etmek için rol yapmıştır.

0|0
    0|0
  • bian dedim benım konustum kızmı :D

0|0
    2|0
    • :D Sendemi öyle yaptın yoksa ama yok ya senden iyidi:D

• eğer çocuk yalan söylemiyorsa %100 haklı bence

0|0
    0|0
  • Adam haklı beyler dağılın!

0|0
    0|0
  • bırak öylesini bulsun

0|0
    0|0
  • bakir ne ya :D şakir gibi

0|0
    0|0
  • kaçan balık büyük olur ama seni bu halin ile sevecek olan adamdır

0|0
    0|0
  • sözde cinsellik konusunda bayanlar erkeklerden daha iradeli,ama görüyoruz ki öyle olmuyormuş demekki bazen.bekleyemedinmi bakirliğini vermek için daha alemsin açıkçası

0|0
    0|0
  • sorması ayıptırda bu kaçıncıydı acaba

1|1
    0|0
    • Anlamadım ? Kaç kere ilişkiye girdiğimi soruyorsan 1 kere girdim.

• Öylesine çıkmadım hiç gelecek hayallerim vardı zaten ben sadece tekini terkettim diğerlerinde hep terkedildim.

• Allah yardımcınız olsun ve sizin ile ilişkiye giren büyük vebalinizi almış siz istemiş olsanız bile

ister beğenin ister beğenmeyin kadın olsun erkek olsun farketmez evlilik dışı ilişki etik değildir

ve gerçekten birkızı seven onun ile ilişkiye evlenmeden girmez.hem kızı mağdur edecek hemde

gidip başkasıyla evlenecek sonrada kızın adı şu bu adaletmi bu şimdi

• Cocuk hakli kim ister asidi kacmiş kolayi

1|1
    2|0

Kızlar Ne Diyor 6

• önce yediğin naneler işte evlenmeden bunlar oluyo ne kadar bakirelik önemli degil deselerde önemli tatlım haklı cocuk k bkmda ben daha şimdi beni dalgaya alacaklar öpüşmedim bile

0|2
    2|1
  • erkek misin sen bakir kelimesi erkekler için kullanılır. ayrıca böyle bi soruyu sana soran biri ile devam etmem de saçmalık olurdu iyi olmuş bnce

1|0
    1|1
  • Olsa veya olmasa kaç yazar.

Seni değerli kılan tek sey zarınmış,onunda olmadıgını duyunca gitmiş.

Sana değil zarına aşıkmış.

3|0
    0|2
    • bu ne rahatlık ya zarla ne alakası var erkek sevdigi kadına dokunmaya kıyamaz. bu kadar geniş olmanız mide bulandırıcı

• size göre ben gerikafalıyım bana göre siz genişsiniz bu konu uzar gider nese...

• Geri kafalı olduğunuzu düşünmüyorum ama demekki bunun oldugunu düşünüyorsunuz kendinizde.Ayrıca benim genişliğim kimseyi ırgalamaz.Gün gelecek sadece Allah'a hesap vereceğim .Kendini elçi zannedenlere değil.

• HAYIR değil! Seni kalbin, kişiliğin icin değil de, abuk bir zar icin sevecekse, sevmesin zaten. Yüzüne bile bakma o* cocuğunun!

1|0
    1|1
  • Bence bu erkek,kızlara bakire dendiğini bile bilmiyor ve böyle birşey yaşamış üzüleceğine ,terkedileldiğine gülüyor.

0|0
    0|0
    • Puf. Ben değil karşımda ki erkek bilmiyor kızlara bakire dendiğini .

Konuyu tekrar, tekrar okursan beynin alıcaktır büyük ihtimal ben bakirim demedim karşı tarafın dediği şeyleri yazdım.

• Cocuk hakli bende olsam ayrilirdim bakire olmadigin icin. Bakir olan erkek kizin sadece onun olmasini ister baskalariylal ondan once yatmasini istemez. Ayni cogu bakire kizin dusundugu gibi ;)

0|0
    0|0
Yükleniyor...