Transeksüel olmak cinsiyet değiştirmek istiyorum ama çevremdeki tepkilerden korkuyorum. Ne yapmalıyım?

Sizce ne yapmalıyım? Bana yardımcı olun. Mesela ben sizin bir dostunuz olsam nasıl tepki verirdiniz

0|0
7|12

En İyi Kız Görüşü

• Destek olurum 😊dost olmak böyle bir şey😊😊

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Seni olduğun gibi kabullenemeyen insanlar senin çevrendeki insanlar topluluğu olmamalı, sen onları kabullenme bence, içinden geldiği gibi yaşa dostum hayat anlamsız ve kısa, seni yargılayanlara hadi ordan olup gitmelerini söyle ve içinden geldiği herkesle seviş, trans olmak istiyorsan bir dakika düşünmemelisin o kadar da abartılacak bir şey değil. Fakat allah kahretsin ki tarzım değil, baskıcı, yobaz ve ahlaklılığın içerisinde en büyük ahlaksızlıkları yapan asıl ahlaksız olan bir toplumda yaşıyoruz, dikkatli olarak istediğini yapmalısın, şayet kendi olmak istediğin gibi de yaşayamıyor ve bundan utanarak korkarak yaşıyorsan mutsuz yaşamaya mahkum olacaksın.

0|2
    0|0
    • Süper bir açıklama olmuş teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 6

• bence bu ülkede olunmaz :( insanlar çok acımasız ve yargılıyolar her şeyi.. halbuki onlara ne? sen kendini nasıl iyi hissediyosan tercihlerini ona göre yapabilmelisin. bu diğerlerini hiç ilgilendirmez, ama dediğim gibi Türkiye'de zor bu tarz durumların anlayışla karşılanması :(

0|1
    0|0
    • Ben ne yapmalıyım peki kendimi hep kız gibi hissettim hep bir bayan gibi olmak onun vücuduna sahipolmak istedim. Yaşadığı duyguları yaşamak istedim ne yapmalıyım

• ülkeni değiştir bence :D amerikaya değil de, avrupaya falan git kafan rahat eder hem orda senin gibi daha çok insan var yalnız da hissetmezsin.. zaten yurtdışında iyi bir ülkede yaşamak her açıdan türkiyede yaşamaktan iyidir.

• Valla ben umursamam bana ne herkes nasıl istiyosa öyle yaşasın ben kendi hayatımla ilgilenirim

0|1
    0|0
  • Seni hiç tanımayan insanların olduğu bir yerde yaşamak en mantıklısı sanırım

0|1
    0|0
    • Tanıdığım herkesi kaybedebilir miyim yani

• İnsanlar acımasız. Kalbin kırılır diye demiştim

• Anladım teşekkür ederim

• https://youtu.be/qORouZ-qOgg acıkça boyle bı tepkı verirdim sanırım

0|1
    0|0
  • Arkadasligimi kesmem devam ederdim

0|1
    0|0
  • Annene sor bakalım sana hamileyken doğum kontrol hapı falan kullanmış mı yanlışlıkla. O da bebek üzerinde hormonları değiştirici bir neden ve bunun gibi pek çok nedeni var. Ruhsal değil fiziksel hormonal bir sorun bu. Cinsiyet değiştirmek yerine tedavi olmanı tavsiye ederim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Nasıl hissediyorsan öyle ol derim. Her aynaya baktığında kendini kadın olarak görme, kadının kendisi ol. Ben seni destekliyorum.

1|1
    0|0
  • Erkek olmak muhteşem bir duygu bence.

0|2
    0|0
  • Üzülürüm. Yapma etme be kardeşim. Kafandan aşağı en seksi karıları dökerdim yeterki sen özüne dön.

0|1
    0|0
  • neden böyle bişey düşündüğünü öğrenebilir miyiz?

0|0
    0|0
    • Kendimi yıllarca kadın gibi gissettim onlar gibi düşündüm onların bedenine ve ruhuna sahip olmak istedim. Beynime kadın olmak kodlanmış belkide

• hiç sevgilin oldu mu ciddi anlamda

• Olmadı hep kısa süreli

• öl lanet olası pislik derdim

0|0
    0|1
  • www.kizlarsoruyor.com/.../q4404233-ne-yapmam-gerekiyor
    Bak bu soruyu ben paylaştım. Çok tatlı olursun.
    Fakat pürüssüz suratın olmalı.
    Ve büyük memelerin tabiki.
    Carolina Ramirez'e bakmanı tavsiye ederim.

0|1
    0|0
    • Güzelmiş olmuşken böyle olmak isterim tabiki ama şekil önemli değil bence ruh beden uyumu daha önemli

• Aynen senin fikrin senin görüşün. Ben her zaman sizi savunurum. Fakat Türkiye'de bunun sonuçları kötü olabiliyor sizin gibi seksi şeyleri hor görüyorlar. Hiç transeksüel bir arkadaşım olmadı, keşke olsa. Hep hayallerini kuruyorum istemsizce. Hep travesti p*rnosu izliyorum ve kurtulamıyorum.

• senin tercihin cesaretli ol saygı duyarım destek lerim

0|2
    0|0
  • ol gitsin kadın

0|1
    0|0
  • Ben destekliyorum seni dostum. ben yaklaşık 3-4 yıldır travesti arkadaşlarımla dertleşiyorum. hallerini az çok anlıyorum. seni de anlıyorum yani. Ayrıca onlarla seks yaptıgında daha da çok zevk alıyorsun. bunu da unutma ;)

0|0
    0|0
  • Doğduğunda baban oğlum oldu diye ne kadar sevinmiştir kim bilir

0|0
    1|1
  • Olma ya napcan olup girişirim sana derdim

0|0
    1|1
Yükleniyor...