Gerçekten kizlik zari dikimi diye bir saçmaligina inanan insanlar hala var mi?

Arkadaslar burada bir cok soru goruyorum cinsiyetimi asagilayan cinsten ve bunu özellikle kadinlarin yapmasi beni çok rahatsiz ediyor... Kadinlar iliskiye girdim zarimi diktirecegim oyle boyle sacma binlerce soru sormus ve erkeklerde buna inaniyor cogu yorumda sunu goruyorum kimseye guvenmiyeceksin o zari diktirmedigini nerden bilebilirsun diye. Yok öyle bir sey doktora gidince zarimi dik diyorsun onlarda dikiyor mu saniyorsunuz öncelikle bazi kadinlarin dogustan zari yoktur ikincisi zar iliski sirasinda yirtilabildigu gibi ata binme jimlastik ve ya bisiklete binme gibi durumlarda da yirtilabilir ve sizin icin bu zar onem tasiyorsa doktora gidilir muayne olunur doktor iliski sirasinda degilde kaza olduguna karar verirse rapor verilir raporla karakola gidilir karakol uygun gorurse baska bir mevkiye yonlendirir orada aileden olmamak uzere iki sahit gerekir ve sahitlerin olay sirasinda orda oldugu kanitlanirsa ( ornegin bisikletten dustugunuzu birilerinin gormesi gibi ) oradan bir karar çikar ve tekrar doktora gidilir izinler gösterilir doktor islemi yapar. Evet o sacma zar sizin icin bir cocugun psikolojisini bozacak derecede onemliyse yapabilirsiniz... biliyorum çunku hepsini yasadim 11 12 yaslarinda bir kaza sonucu kaybettim sacma seyi geri kazanmak icin omrumden omur gitti ben gercegin ne oldugunu biliyodum ama onemli degildi cunku basimda elalem ne der!! diyen bir ailem vardi. Simdi soruyorum hala gidip zarimi dikin deyince dikecek bir doktor olduguna inanan cahiller var mi? Tecavüz olaylarinda dahi iliski söz konusu oldugu için zarin dikimine izin verilmez söz konusu degildir!!

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Zar kadar beyni olmayan insanlara bir şeyler anlatmaya çalışma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ya nereden bulduğun bu kadar hurafeyi. Hayal gücüne hayranım. Hele karakol uygun görürse demişsin ya hala gülüyorum.

0|0
    1|0
    • Kurumlarin adini hatirlamiyorum ondan sonrada isim vermedimbi yer dedim zaten aklimda kalanlar bunlar bunlara takilma anlatmak istedigim farkli

• Ben kısmende olsa bu sektörün içindeyim.

2015 yazında dikim yapmaktan yıllık izin yapamayan bir dr. abimizi geçen hafta Maldivler'e yolculadık. Biraz dinlenip gelsin diye.

• 1 damla kanla namus olmaz ki namus beyindedir. kızlığını koruyupta neler neler yapan kızlar var veya bekleyip bekleyip evlenince aldatan veya evlenip boşanıp açık kapıyım diye her haltı yiyenler var beyine bakmak yerine o bir damla kana bakan salakları anlamak güç

0|0
    0|0
  • Tabiki önemlidir sonuçta o zar o kapının daha önce kullanılıp kullanılmadığını gösteriyor bize

0|0
    3|1
  • Sen cocuk yasta oldugun icin oyle zahmetli olmus git ozele 1500 tlye yapiyorlar

0|1
    1|1
  • Özel hastaneler hemen dikiyor ama anlaşılıyor ilişkiye girmeden önce doktor muaniyesiyle anlaşılıyor. Ben şahsen namusa değer verdiğim için özel hasteneden kontrolden geçirtirim sevdiğim kızı.

0|0
    0|1
    • Ciddi düşündüğüm kızı diyecektim.

• Ne bileyim herkes kolay kolay diktiriyor. Kandırmaların hatti hesabı yok. Azeri arkadaş bir Türk kızının zarını bozmuştu normalde hep bizim kızlar veriyor. Azeri kızının vermesi zordur neyse çok kolay diktirdi para verdi. Ayrıca kızda nişanlandı. Ama erkek bakir değildi oh olmuş ona

• Kafama takmamaya karar verdim Azeri kızı alacam onlarda Türk ve namuslu. Yalan söyleyemezler fesat değiller hesabı dökerler biraz üstlerine gitsem.

• hoydaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
    • Dogru bildiklerin yanlis mi çikti ne oldu?

• s*lak bakireyim ben zaten neyin kafasi bu

• 11-12 yaşında kaza yüzünden kaybettim yazmışsın

• ona bakarsan organ mafyalarının hep yöneticileri doktor ona ne dicez demekki para konusur.

0|0
    0|0
    • Onlar yolsuzluga girer böyle bir seyin yapilmasi yasal degil.

• tamam işte sonuc olarak dikecek doktor varmıdır vardır o zamn senin dedigin cürümüş olur

• Benim için zar değil temizlik önemli o zarın önem, yok kan akmazsa güveniyorsam umrumda olmaz

1|0
    0|0
  • Benim anlamadıım ailenden giZli biriyle ilişkiye giripte kaybedebilirdin bunu şimdi zar dikilimi?

0|0
    1|0
    • Burdan bunu mu anlamadin.

• Her neyse zar basit bir parça esnek olur kanamaz eğer kız gözlerimin içine bakarak yapmadım bir şey diyorsa inanırım

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet boyle bırcok doktor tanıyorum. Sen nerede yasıyon bacım?

0|1
    0|0
Yükleniyor...