Gerçekten kizlik zari dikimi diye bir saçmaligina inanan insanlar hala var mi?

Arkadaslar burada bir cok soru goruyorum cinsiyetimi asagilayan cinsten ve bunu özellikle kadinlarin yapmasi beni çok rahatsiz ediyor... Kadinlar iliskiye girdim zarimi diktirecegim oyle boyle sacma binlerce soru sormus ve erkeklerde buna inaniyor cogu yorumda sunu goruyorum kimseye guvenmiyeceksin o zari diktirmedigini nerden bilebilirsun diye. Yok öyle bir sey doktora gidince zarimi dik diyorsun onlarda dikiyor mu saniyorsunuz öncelikle bazi kadinlarin dogustan zari yoktur ikincisi zar iliski sirasinda yirtilabildigu gibi ata binme jimlastik ve ya bisiklete binme gibi durumlarda da yirtilabilir ve sizin icin bu zar onem tasiyorsa doktora gidilir muayne olunur doktor iliski sirasinda degilde kaza olduguna karar verirse rapor verilir raporla karakola gidilir karakol uygun gorurse baska bir mevkiye yonlendirir orada aileden olmamak uzere iki sahit gerekir ve sahitlerin olay sirasinda orda oldugu kanitlanirsa ( ornegin bisikletten dustugunuzu birilerinin gormesi gibi ) oradan bir karar çikar ve tekrar doktora gidilir izinler gösterilir doktor islemi yapar. Evet o sacma zar sizin icin bir cocugun psikolojisini bozacak derecede onemliyse yapabilirsiniz... biliyorum çunku hepsini yasadim 11 12 yaslarinda bir kaza sonucu kaybettim sacma seyi geri kazanmak icin omrumden omur gitti ben gercegin ne oldugunu biliyodum ama onemli degildi cunku basimda elalem ne der!! diyen bir ailem vardi. Simdi soruyorum hala gidip zarimi dikin deyince dikecek bir doktor olduguna inanan cahiller var mi? Tecavüz olaylarinda dahi iliski söz konusu oldugu için zarin dikimine izin verilmez söz konusu degildir!!

0|0
110

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...