Penis eğriliği için ameliyat olucam ama korkuyorum var mı olan?

Arkadaşlar penisimde eğrilik mevcut sola doğru psikolojik olarak çok etkiliyor beni cinsel ilişkiden kaçar oldum haliyle ameliyata karar verdim. Fakat yorumları okudum internette böyle bir acı yok diyolar ameliyattan sonra kıvranıyormuşsun.. Gözüm korktu açıkcası var mı olan ya? Biraz bilgi verse.

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu egriligi urolog muayene etmeli. Eger doktor ameliyat gerekli diyorsa dahi evlenne kadar bekle bence

0|0
    0|0
    • Utanıyorum urologa gitmeye neyse gidicem bir ara teşekkürler.

• İlişkiye girmeni engelleyecek kadar yoksa eğrilik bırak hiç kurcalattırma oranı

0|0
    0|0
    • Deneyemedim henüz.. İlişkiye giremiyorum ki korkudan kız arkadaşım şu an ilişkiye girmek için can atıyor ben reddediyorum şaka gibi. Sebebide bu psikolojik olarak fena çökertti beni şu yaşıma kadar hep kaçtım.

• Kardeş kaçılcak bir şey yok abartma. Gir ilişkiye de sıkıntı yapılcak bir durum yok ortada

• Eğri olduğu için görüntü olarak çok kötü duruyor.

• Pyroni galiba? çok egri mi diye sormaktan çok, çok mu taktin diye soracagim. Olma bosver ya da ol demek bu cevaba bagli.. sünnet denen lanet son bulmadığı sürece erkekler penislerinden yara alip aşağılamaya devam edecek

0|0
    0|0
    • Ne olduğunu bende bilmiyorum ağrı sızı bir şey yok sadece eğri sola doğru bana çok gibi geliyor bilmiyorum. Kaç derece eğri olduğunu nasıl hesaplarım hiç bir fikrim yok. Evet aşırı derecede taktım nasıl hiza ediyim şu şekilde hayatım boyunca hiç cinsel ilişki yaşayamadım korkudan. Ve elime fırsat geçtiği halde ben kızları elimle ittim. Yani açıkçası psikolojik olarak çok çok büyük rahatsızlık veriyor. Cinsel ilişkiye girsem sorun olmadığını görsem yaptırmam aslındada girmeye çekiniyorum işte. Evet o sünnet bozdu muhtemelen benide.

Yükleniyor...