Arkadaşlar Fetiş Tutkusu Başladı Bende. Sizce bu Normal mi?

Geçen kız-kıza olan bir fetiş video seyrettim. Garip şeyler yapıyorlardı. Ayaklarını öpme falan işte ayrıntısını bilirsiniz. Hoşuma gidince diğer türlü olanlara da baktım. Erkekli-kızlı olanlardan. Kırbaç falan vardı birde. O an canım yansın istedim. Zevk veriordu sanki bana. Sonra daha gariplerini buldum onları anlatılacak gibi değil. Sonra farkettim ki bende fetiş tutkusu var. Garip bir duygu ama sizce normal mi? Böyle şeyler insana zevk verebilir mi?

0|1
0|16

En İyi Erkek Görüşü

• Sen birde duşta analdan masturbasyon yap kalın birşeyle çıldırcaksın :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• garip bir durumu yok bunun.. bdsm sadece farklı bir tür zevktir sonuçta.. önemli olan mutlu olman.. ayrıca güzel bir zevktir.. normal olup olmaması çok önemli değil..

0|0
    0|0
  • Bende sonradan keşfettim ayak fetişi tutkum olduğunu. Zevk vermek bir yana, senin bünyenin gıdası oluyor artık. Yani içinde fetiş olmayan seks çok sası geliyor :)

0|0
    0|0
  • Tabiki normal bayansin sonucta herkes te fetish var.. mesela karyola ya baglanip sevismek var izlefin mi onu

0|0
    0|0
  • bende de var benzer duygular, normal değil ama hastalıkta değil

0|0
    0|0
  • hemde çok verir ama emin ol o izlediklerinde canını yakmıyor. sadece fazlasıyla zevk veriyor.

0|0
    0|0
  • Psikolojiksbeebteb dolayi oluyo

0|0
    0|0
  • sence verir mi

0|0
    0|0
  • tabi ki verir kesin denemeni tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Var bazıları acıdan zevk duruyor