Erkek arkadaşımla çok kötü kavga ettik. Napabilirim yardım ???

Erkek arkadaşımın evindeydik bilgisayarına baktım geçmiş sayfalara ve orda bi kaç habertürk sabah ekşisözlük vs bişeyler gördüm. Sonra gördü ve bana hayır dedi bilgisayarı elimden aldı.Ben bişey saklıosun demi göster dedim hayır dedi inatlastı kacırdı pc yi benden. Ben ısrar ettim o diretti sonra baya kavga ettik bana ağır laflar etti öyle olunca dayanamadım tokat attım bi kaç kez cok canını acıttım.. Sonra konustuk ettik ama beni tersledi sevmiorum seni bitti ayrılcaz ben senle olmucam sen başarılı olamıcaksın hayatın boyunca vs. laflar etti.. Bi de daha önce bana bişey demişti başka kişi için; cinsellik yasamıs o bana da sen sevdiğinle yasa pişman olma demişti diye anlatmıstı cok öncesi. Şimdi de o kişiyi savundu bana öyle bişe yasamadı sadece öyle dedi diye lafı döndürdü.. Bu tarz yalancılıkları var.. Ve bu olaylardan sonra baya kavgalıydık sokak ortasında elini kolunu tutmaya calısıom ittirio kacıo yazık sana dio beni deli edio psikolojim alt üst oldu..Benim senin gibi kızım olmaz diyo. Ben napsam mesajlaşmıyoruz mesaj attım*git be dedi çok canım yanıyor sokak ortasında aglıyorum yanında, terkedemiyorum da. Çünkü cok uzun zamandır birlikteyiz. Ayrıl demeyin ama bana yardım edin lütfen cok caresizim.. Özellikle erkekler napabilirmde beni arar geri..

Okudugunz için teşekkür ederim çoook :(((

Güncellemeler:
eskiden bu sitede herkes soruma yardım ederdi neden şimdi cok az kişi cidden yardımcı oluyor?

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Kızların her şeyi bilicem hırsından oluyo bu. Geçmişe bakmasaydın halbuki ne olucaktı ki erkek sonuçta belki gitti cinsellikle ilgili bi şeye baktı görmeni istemedi normal değil mi. Anlayışlı olmalıydın. Ama onun da böyle şeyler demesi yanlış umarım sinirden söylemiştir de düzelir. Canını yakmak için dediği belli zaten. Üstüne düşme şimdilik daha çok şımarıcak biraz kendi haline bırak.

1|2
    1|0
    • halimden cok anlayarak konustu ya cok dogru diosun arkadasım :(

• evet haklısın ama işte burda prnosu olur her erkegın falan dediler ve sinirim bozuldu ne kadar normal karsılıolar bunu.. Teşekkür ederim ilgin için cokk.

• Her yazılana bakma sen :) Rica ederimm

Erkekler Ne Diyor 6

• Yani bazı tehlikeli huyları var sana hakaret etmesi falan tehlike doğurur ileride. Belki şiddet te görebilirsin, ki bu da hiç hoş değil...

Gelgelelim insanların özel eşyalarını karıştırmaya hakkın yok. prno olur bişeyi olur bilgisayarda, o konuda tamamen haksızsın bence. Ki büyük ihtimal öyle bişeyi vardı görmeni istemedi...

Neyse..

İnşallah mutlu olursun hayatında ne diyeyim.

Sevgiler :)

0|0
    0|0
    • ama neden prno olması ya bu dogal bşey mi yaa biz üstelik cinsellik de yasıoruz... böle bişe olması beni cıldırtır zaten ya :( cok sinirim bozuldu cidden

• nasıl yaa e biz bişeyler yasıoruz edioruz ben memnun edemiorum mu da o p*rno izlio ya.. nasıl kabul edim baska kadınlara bakıp tatmin olmasını yaa iğrenc bise bu..

• Kızlar saçma düşünüyor. Siz bu konuda erkekleri anlayamıyorsunuz anlayamayacaksınız da.Çünkü biz bu anlamda sizden farklıyız olay bu. Sen ne olursan ol, ne yaparsan yap dünyanın en iyi kızı ol en iyi şekilde tatmin et, erkek arkadaşın yine prno izler emin ol.. Bu aldatmak gibi gelsede aslında böyle değil.

• liseli bebeler yapmaz bunu yavv.

0|0
    1|0
  • kim dövdü bari

0|0
    0|0
  • inş dilediğin gibi olur

0|0
    0|0
    • teşekkürler :((

• ona da cevap vermıosa peki ? :( bide en son bı arkadası ıcın daha oncekı dedıgını sımdı yalanladı demıstım yukarda. onu neden yapmıs olabılır yardım?

• sen dene bir daha

• barışın...

0|0
    0|0
  • Senden kurtulmuş.

0|0
    1|0
    • ya neden ya neden?! yardım edin dedim burda.. dalga değill

• Kendimi çok aştım. Bu kadar yardım eder. Sözümü dinle.

• tamamdır.teşekkürler çok.

Kızlar Ne Diyor 3

• Keske tokat olayi olmasaydi bizdede bole seyler oluyo duzelir zamanla cok ustune gitme.

1|0
    0|0
  • Pcde belkide p*rno sitelerine falan girmiştir. Onun geçmişini görmeni istememiştir. Senin ona kızmandan korkmuştur o yüzden geri çekmiştir.

Bu tokat olayı kavga vs bilmiyorum tuaf. Ya bi garip. Gerisi hakkında bi yorum yapamadım.

Tam bi kaos olmuş ilişkiniz. Biraz ayrı kalın bence.

0|0
    0|0
  • bir bayan olarak bende istemezdim sevgilimin özelime bakmasına. siniri yatışır fazla üsteleme

0|0
    0|0
Yükleniyor...