Erkek arkadaşımla çok kötü kavga ettik. Napabilirim yardım ???

Gizli Üye
Erkek arkadaşımın evindeydik bilgisayarına baktım geçmiş sayfalara ve orda bi kaç habertürk sabah ekşisözlük vs bişeyler gördüm. Sonra gördü ve bana hayır dedi bilgisayarı elimden aldı.Ben bişey saklıosun demi göster dedim hayır dedi inatlastı kacırdı pc yi benden. Ben ısrar ettim o diretti sonra baya kavga ettik bana ağır laflar etti öyle olunca dayanamadım tokat attım bi kaç kez cok canını acıttım.. Sonra konustuk ettik ama beni tersledi sevmiorum seni bitti ayrılcaz ben senle olmucam sen başarılı olamıcaksın hayatın boyunca vs. laflar etti.. Bi de daha önce bana bişey demişti başka kişi için; cinsellik yasamıs o bana da sen sevdiğinle yasa pişman olma demişti diye anlatmıstı cok öncesi. Şimdi de o kişiyi savundu bana öyle bişe yasamadı sadece öyle dedi diye lafı döndürdü.. Bu tarz yalancılıkları var.. Ve bu olaylardan sonra baya kavgalıydık sokak ortasında elini kolunu tutmaya calısıom ittirio kacıo yazık sana dio beni deli edio psikolojim alt üst oldu..Benim senin gibi kızım olmaz diyo. Ben napsam mesajlaşmıyoruz mesaj attım*git be dedi çok canım yanıyor sokak ortasında aglıyorum yanında, terkedemiyorum da. Çünkü cok uzun zamandır birlikteyiz. Ayrıl demeyin ama bana yardım edin lütfen cok caresizim.. Özellikle erkekler napabilirmde beni arar geri..

Okudugunz için teşekkür ederim çoook :(((
Güncellemeler
+1 yıl
eskiden bu sitede herkes soruma yardım ederdi neden şimdi cok az kişi cidden yardımcı oluyor?
Erkek arkadaşımla çok kötü kavga ettik. Napabilirim yardım ???