Bekaret önemli mi sizce?

22 yaşında bir bayanım. Çevremdeki bütün kız ve erkek arkadaşlarım halen bakire olmamı yadırgıyorlar. Kendimi ezik hissetmeye başladım. Sizce bekaretimi korumam yanlış mı?

0|0
9|28

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 27

• İnternet alışveriş sitelerinden yüz binlerce dolara satıldığına göre para eden bir şey.

Değerli sanırım.

1|0
    0|0
  • Herkesle sevişmek zorunda değilsin. Kafan ve için nasıl rahat ediyorsa öyle yap... Doğru bildiğin ve inandığın şeyi yapıyorsan kulak asma sağa sola, sinek vızıltılarına kapı gıcırtılarına vesselam.

0|0
    0|0
  • sakın kendini bozma hem evlenince helal olmuş olursun biz öyleyiz millet dalga geçti geösin anası satayım helalimi bekliyorum ya

1|0
    0|0
  • bana göre doğru ona gör yanlış şuna göre karışık vs.vs. sen neye inanıyorsan onu yapmaya devam et sadece

0|0
    0|0
  • sen cevrendekı ınsanların qorusune bu konuda sayqı duyma.. belkı onlar ıcın önemlı deqıl ama senın ıcın önemlı.. aılen ıcın önemlı..

0|0
    1|0
  • Bence koruman doğru, etrafa bakma keçi keçinin koyun koyunun bacağından asılır.

0|0
    0|0
  • o arkadaslarına obür tarafta anyayı konyayı gosterirler sen merak etme önemli tabiki bizi biz yapan namusumuz ahlakımızdır evlılık oncesı hıc bi ilişki ysamıcaksın hem dınen haram buyuk gunah hemde ahlaken aile yapımıza ters zaten fazla sozede gerek yok nur suresi 3. ayet de herseyi acıklıyo ordan bakabilirsin kendını bozma senın gıbıler cok az bu devırde sakın uyma o arkdaslarına iffetini koru

0|0
    0|0
  • Bunu bütün arkadaşların nasıl biliyor ilginç. Demek konuyla yakından ilgililer. Sen bakiresin yazık tühh geri kafalı . Sen bakire değilsin güzel böyle devam et aferin mi diyorlar. Demek ki tek sorun bu

0|0
    0|0
  • Bakire olmayan bir kızla kesinlikle ilerisini düşünmem

+ sevgili bile olmam

ALLAH büyük konuşmayım

eğer ALLAH emri ile evlenip boşanmışsa ozaman sorun olmaz

0|1
    0|0
  • ya bu nasıl bi düşünce allah aşkına tabiki korumak doğrudr

0|1
    0|0
  • seni yargılayan geri zekalıları boş ver artık ne tarz arkadaşların var anlayamadım da sen doğru yoldasın dostum için rahat olsun...

0|0
    0|0
  • Ortada bir yanlış yok.

0|0
    0|0
  • çok doğru bir yoldasın boş ver çevreye neden ezik hissediyorsun ben gurur duyuyorum kendim ile başkaları şeytana uymuş ben adam gibi kendimi kontrol ede bilmişim hem eşim olacak kişi daha çok sevecektir sonuçta ilki olacağım

0|0
    0|0
  • Bozmanı bekleyen akbabalar var etrafında sen aynen devam ;) Başın dık olsun

0|1
    0|0
  • senın cevren nerde bakim:))

0|1
    0|0
  • Değerlerin başkalarının düşüncesinden daha önemli olmalı.

0|0
    0|0
  • Ya saçmalama patlak dolaşmak dahamı iyi :)

0|0
    0|0
  • Yok yok en doğrusunu yapıyosun böyle devam et onlar evlendiklerinde anlarlar ne olduklarını :)

0|1
    1|0
  • çok önemli

0|0
    0|0
  • sen onlara bakma koru

0|0
    0|0
  • ezik hissetmeye başlaman hata.

0|0
    0|0
    • Bence de. Doğru olanı yapıyorum

• önemli değil desem salata yı alacak mısın

0|0
    0|1
  • 22 yaşında bakir bir erkeğim ben de.Ama hiç sex yapmadım. Yapmak zorunda da hissetmiyorum kendimi ki bir çok arkadaşın yaptım demesine rağmen.Ama hiç kimse de beni niye yapmıyorsun diye yadırgamadı.Herkesin özel hayatı kendine ve sırf bu yüzden benle arkadaş olmayacaklarsa hiç olmasınlar daha iyi.

0|0
    0|0
  • nerde yaşıyosun nasıl bi çevreki o geniş gevşek bi görüş ahlak yapıları var arkadaşlarının avrurapadamı abd vs ?

0|0
    0|0
    • İzmirde yaşıyorum.

• trabzonlular evet muhafazakar olur ama genelleme yapmim tabi düzgünlerde varda izmirin geneli böyle galiba arkadaşlarda orda okuyan var askerlik yapan falan var ne pislikler anlatıyolar yani demek doğruymuş çevrene uyma sakın bence uzak dur yani nasıl ki ortam sürekli cinsellikmi alenen yaşanıyo?

• Ya alenen yaşanmıyor ama bir kız arkadaşım 3 veya 4 ay bir erkekle çıkıyor. Sonra ayrılıyorlar. Aynı kız erkeğin ev arkadaşı ile çıkmaya başlıyor falan. Çok sııldım nerden geldim buraya ya :(

• bu senin kendi hayatın , kendi kararların malesef toplumuzda efendi kişileri hep yoldan cıkarmak içki içirmek zinaya teşvik gibi kötü alışkanlıkları olan kişiler var :(

0|0
    0|0
    • Sonuçta bir emanet olarak görüyorum. Ama arkadaşlarım buna kızlar da dahil gereksiz görüyorlar.

• onların dünyasında gereksiz ola bilir şuan ilerd eevlenecekleri vakit görürüm ben onları

• şimdi evlendiğim kadın bakire değilse bendden önce 1 milyon kiişi ile ilişkiye girmiştir diye düşünürüm ve bakire olmayan birisi ile kesinlikle ve kesinlikle evlenmem

0|0
    0|0
  • evleneceğin zaman avantaj tabiki türkiyede yasıyorsun sonucta zihniyet ortada :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• hayır tabiki sakla bekaret çeyizini <3

0|0
    0|0
  • Doğru sensin,onlar yanlış..Çevrendeki bütün kız ve erkek arkadaşlarını değiştir bence..Diyelimki önemli değil,peki ilerde çok çok aşık oldun ona bunu nasıl açıklarsın?Geçmişinde yaşadığın diğer erkekler tek tek önüne çıkmazmı bence ÇOK ÖNEMLİ..

0|0
    0|0
  • İslam'a göre helalin olmayan bir insanla birlikte olman haram. Muhim olan da Ahiret hayatı... Çevreni değiştirmende yarar var.

0|1
    0|0
  • herkesin kendi düşüncesi

0|0
    0|0
  • bende izmirdeyim yok öyle bir şey duymadım.

0|0
    0|0
  • Yahu bunun sencesi bencesi olabilir mi? Sence doğrudur onlarca yanlıştır. Hayatını milletin yargıları üzerine kuruyorsan yazık sana.

0|0
    0|0
  • yo değil devam et ama bunu Alllahtan korktuğn için yap.

0|1
    1|0
  • Istemezsen sevismezsin yadirganacak bir durum yok takma sen.

0|0
    0|0
  • Buna sen karar verirsin. Sevişirsin veya sevişmezsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...