Hoslandıgım cocuk gay olabilir mi :(

eski bir arkadaşım yıllar sonra karşılaştık ama ondan çok hoşlandım yavsamadım ama hoşlandihimi azda olsa belli ettim fakat beni bir kaç gündür hiç aramıyor çirkin bakımsız yada erkeklerin soğuk baktığı yavşak tiplerden değilim peki beni neden aramıyor olabilir sevgilisinin olmadığını hayatında kimseyi istemediğinide aklıma kötü şeyler geliyor acaba hoşlandığım çocuk eş cinselmi :(((

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• seni aramayan çocuk gay mi olmalı sence? Belki de ilgisi yoktur hani ? Bence çok açık bunun cevabı.

Eğer rahat bir adamsa, senden hoşlanmadıgı için aramıyor.

Eğer çekingense, hoşlanıyor ( ki bunu hala bilemezsin) arayamıyor olabilir.

Gaylik zaten, kendini belli eder. Konuşmalarından anlarsın onu, duruşundan falan.

0|1
    0|0
    • evt haklısı olabilirsin :( cevresinde gezen cok kız var ama ben onda bi cekingenlik sezdim dur bakalım hayırlısı

• alakaya maydonoz.Herkes sei beğenmek zorundamı

0|1
    0|0
  • Zevkler ve renkler tartışılmaz seni beğenmemiş işte niye adama çamur atıyosun ki şimdi burda :/

1|1
    0|0
  • Aramayınca gay dhfdhfdh

Zaten size bakmayınca, sizi aramayınca gaydir, utangaçtır, tecrübesizdir vs

Nasıl olur da bakmaz, kızım ben (aslında tabir başka ama balonluların yazması yasakmış)

0|1
    0|0
  • saçmalama lütfen ne alaka sadece canı istemiyordur geçmişteki her arkadasın seni istemiyor ya da sevmiyor diye eşcinselmi olcak belki sana belli etmek istemediği bir sevgilisi var eğer sevgilisi yoksada seni bi kardesi y ada dostu gibi görüyodur

0|1
    0|0
  • link

şarkı senin çocuğa gelsin <3

0|0
    0|0
  • eleman aramadi diye gay mi oldu...senin hoslandigin adam seni arkadas gormus olmasin..

ulen acaba yuz vermedigim hatunlar benim icinde gay dediler mi ki

0|1
    0|0
    • evt hoslanmamıs olabilir ama arkadaslığını kaybetmek için kötübirsey yapmadım niye aramıyor ona bozuluyorum

seninde yuz vermeme sekline baglı benimkisi gibi yüz vermiyorsan süpheye düsebilirler :)

• evt dogru söylüyorsun ben birazdaha bekliyim

• çocuğum evet, büyütsün ellerinde...sadasdad

• kesin gaydir canım. nasıl olsa senden hoşlanmamış. sabır sabır.

0|1
    0|0
    • yok degildir :( benden hoslanmamıs olabilirde arkadaslıgını kaybedecek yanlıs birsey yapmadım ama beni niye aramıyor yaa

• Niye adım atmıyorsunuz ben onu anlamıyorum. Böyle bekleyerek çok şey kaçırıyorsunuz. Herşeyi erkeklerden beklemeyin bence. Erkekler de sizi aramayarak çok şey kaçırıyor, siz de erkekleri aramayarak çok şey kaçırıyorsunuz. Hepimiz eşitiz anlayın bunu artık bence.

• ben hoslandıgımı azda olsa belli ederek bir adım attım zaten belli ettim bu sefer sıra ondaydı hala ses cıkmadıgına göre cevabı belli :(

• he eşcinsel.

0|1
    0|0
  • link bu şarkıyı yolla etkilenirse evet kahsdkals

0|0
    0|0
  • ben arasam olmaz mı :)

0|0
    0|1
  • Kendini beğenmiş bir kevaşesin bence :D Beğenmemiş demekki seni

0|1
    0|0
  • custın biber mi o zaa

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• seni aramayan herkesin gay olduğunu düşünmen güzel bir taktik, canın sıkılmaz asdfghjk

0|1
    0|0
  • zor bi ilişkiden çıkmış olabilir. bi kız ona çok kötü bi kazık atmış olabilir ya da gerçekten istemiyodur şuanda biriyle olmak . illa gay mi olması lazım

0|1
    0|0
  • duygular karsılıklı değildir belki :)

0|1
    0|0
  • Aramadi diye gay.

İstesen de yapmasa daha ileri ne dersin acaba.

1|2
    0|0
  • bunun gaylikle ne alakası... belki başka problemler vardır.

0|1
    0|0
  • ne alaka ya sen dünya güzeli de olsan senden hoşlanmamış olamaz mı:)

0|2
    0|0
  • böyle anlayamazsın.. çeşitli yolları vardır illaki az sonra ögrenirsin siteden !

0|1
    0|0
Yükleniyor...