Aids olurmuyum la? detayda?

Bakirim diye arkadaş arasında dalga konusu olmuştum bir gün gaza gelip geneleve gittim korumasız seviştim şimdi korkuyorum aids olduğumu nasıl anlarım?

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• kan testlerinde çıkara
    cinsel yolla bulaşan hastalıklar yaptırcak testler
    aids hiv yaptıracan testler
    1. HIV PCR (viral DNA/RNA) (9-11 günden sonra)
    2. p24 antijen testi (3 hafta-3 aylık dönem arasında)
    3. ELISA (Anti-HIV) testi (3-6 aydan sonra)
    en yagın kulnlan elisa hiv antikor testi 3ay 6 ay yapılar pozitifleşme süresi 3ay 6ay da nadiren pozitiflesir 6 ay sonra negatif gelirse hiv vürsü yok hastalıga yakalanmadın demek yani hiv aids deyilsin--
    elisa testi pozitif çikarsa Westernblot yöntemi doruma yapılır negatif ise aids hiv vürsü yok demek hastalık yok demek

hepatit b için 3ay 6ay elisa testi
    HBsAg
    Anti-HBc IgM
    Anti-HBc IgG
    Anti-HBs

hepatit c için 3ay 6ay elisa testi
    Anti HCV

firengi silfiz için 1ay 3ay
    VDRL TPHA testileri

bel soğukluğu için idrar tahlili kültürü bakılır

0|1
    0|0
    • teşekkürler... 5 dklık zevkin başıma getirceklere bak hele ya ben iyicene ürktüm şimdi hepait c, b falanda var

• anladım okuyunca yorumua içime su serpmişti sağlık kontrolü vardır diye ama yinede risk vardır diyosunuz dimi inşllah bişey olmaz

• olmaz inşlah

Kızlar Ne Diyor 6

• Oradaki kadınlar sağlık kontrollerinden geçiyor diye biliyorum ben. Eğer geçmiyorlarsa sıkıntı var demektir.

0|1
    0|0
  • Bakire olmayana lafı yapıştırırsınız bakir olanı dalga konusu edersiniz. İyi olmuş dicem olmayacak şimdi yine sinirlendim bak.

0|0
    0|0
  • hazin son biraz beyninizi calistirin cünki cinsel organ düsünme kabiliyeti yok duyrulur !!!

1|1
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|1
    0|0
  • hastaneye git

0|1
    0|0
  • Fark edersin kendin korku sarar icini

0|0
    0|0
    • nasıl farkediliyo bu hastalık

Erkekler Ne Diyor 6

• Kılıfsız ikilmez. hayat felsefen olsun.

0|1
    0|0
  • Kan testleri var. Git yaptır dostum hastanede

0|1
    0|0
    • tamam saolun

• Ben sağlık raporu almak için gittiğimde yapmışlardı yani. Sen git sadece aids testi için de hallederler. Hemen kanı alıp santrifüj edip teste damlatıyorlar.

• Oğlum asıl genelevdeki çalışanın sana korunmadan olmaz demesi lazım, nasıl bir yere gittin öyle.

0|0
    0|0
  • cinsel yolla bulaşan hastalıklar kan testi yaptırcan intaniye enfeksiyon hastalıkları bölümüne gitcen frengi sifiliz - hiv/aids - hepatit - hepatit b -hepatit c - bel soğukluğu gonore - testlerini yaptırcan

0|1
    0|0
  • hastaneye gidip test yaptırman gerekli.

0|1
    0|0
  • olmazsın kanka Allah korusun

0|1
    0|0
    • inşşlah bianlık gaza geldim

Yükleniyor...