Arkadaslar bir sorum var?

Erkek arkadasimla cinsel iliski yasiyoruz haftada bir oluyor genelde yasim 25 oda 29 yasinda 2 ay oldu iliskiye gireli ama bana 1 defa haftada olmasi az geliyo bana tekliftede bulunmuyor anca 6 gun gecince sizce neden boyle yapiyor?

0|0
4|23

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu yüzyüze konuşmak lazım belki o da istiyordur ama çekiniyordur hani yanlış anlar seks meraklısı gibi görür beni diye düşünüyor olabilir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Senden teklif bekliyor olabilir. Haftada üç normal en az.

1|0
    0|0
  • çeşitli sebepleri olabilir. ilk olarak onu seks yapmaya teşvik edecek azdırıcı ve tahrik edici konuşmalar bunun yanında da seksi elbiseler giymelisin. onu azdırmalı amacına ulaşmalısın. ha tabi bakım olayı da ilişkinize engel olabilir o yönden soğuk durabiliyor olabilir böyle bir şey söz konusu ise tabi.

1|0
    0|0
  • Birlikte yaşıyorsanız veya istediğiniz zaman görüşebiliyorsanız az bence de. İş şartları etkiliyor olabilir. Hafta içi iş yüzünden görüşemiyor olabilir. Ama o buluşmada da sadece bir defa yapabiliyorsa cinsel problemleri de olabilir.

1|1
    0|0
  • Haftada 5 kere olmali

1|1
    0|0
  • kendine göre vardır bir nedeni belki ama az bence

1|0
    0|0
  • Ona yetiyor demekki

1|0
    0|0
  • En ideali üç günde bir olani

1|0
    0|0
  • selam tatlım ilişkiye başlama ve bitirme arası ne kadar sürüyor ne kadar istekli içinde ne kadar kalabiliyor kaç kere boşalıyor sevişiyormu direkmi giriyor hızlımı yavaşmı pompalıyor boşalırken azmı çokmu çıkıyor seni ne kadar arzuluyor bunlar önemli cevabına göre ya soğuk ya da sıra sana 6 günde geliyor sevgiler

0|0
    0|0
  • he bulmuş senin gibi sini

1|0
    0|0
  • Söyleyeceksin öyleyse her gün istiyorum , her 2 gün istiyorum diye adamı üstüne çıkacaksın ki anlayacak oda öyle

0|0
    0|0
  • Adam pek istekli değil demek ki.

0|0
    0|0
  • Azma diye

0|0
    1|0
  • Makina fazla ayeş etmeye gelmiyodur. biz bulamıyoz adam elindekini kullanamıyor bana bir denk gelsen senin kafanı kaldirtmamda şans işte mutlu yıllar

0|0
    0|0
  • Belki ortam müsait değildir. Aynı evde yaşamıyorsanız seni her akşam sevişmeye çağırmaktan imtina ediyordur, yanlış düşünme diye?

0|0
    0|0
  • Sen teklifte bulun onu tahrik et

0|0
    0|0
  • İyi veriyorsundur adam yetiyordur. ya da tam tersi iyi veremiyorsundur.

0|0
    0|0
  • way ya nerden buluyolar böyle kızları yaa:D

0|0
    0|0
  • acaba yazar bu yazısında arandığını mı anlatmak istedi :D

0|0
    0|0
  • çok istiyorsan saldırr

0|0
    0|0
  • Haftanin her gününe bir kadin koymuştur belki😂

0|0
    1|0
  • Kaç posta atıyor bir günde

0|0
    0|0
  • Hasta olacağını söyle ve daha erken ilişki teklif et

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• isteği az. keçiboynuzu yedir ona.

1|0
    0|0
  • Yanlış anlama ama bu tür soruları gizli sorarsanız daha iyi mesaj kutunuz açısından :)

0|0
    0|1
  • anlamadım

0|0
    0|0
  • Yaşından dolayı olabilir

1|0
    0|0
Yükleniyor...