Sağ göğsüm sola göre az daha büyük... aynada bakınca fark ediliyor hep böylemi sizinkide?

sağ göğsüm sola göre az daha büyük... aynada bakınca fark ediliyor hep böylemi sizinkide?

0|0
6|13

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• sadece göğüs degil vücudundaki her organ icin gecerli bu bir elin digerinden büyüktür bir kaşın digeriyle aynı degildir mesela herkeste bu durum aynı

1|0
    0|0
    • doğruuda göğüs olunca dikkat çekiyo birazda benimki fazla farklı.. bazılarınki azmış hatta arkadaşım benimki farklı değil dedi. bilmiyom artık

• illaki vardır ama azdır o farketmemistir sıkıntı yapma :)

• tamam teşekkür :)

Erkekler Ne Diyor 12

• tam simetri, hiçbir insan evladında yok. mesela kimsenin kol boyu da tam eşit değildir. yüzün sağı ile solu da simetrik değildir, kadınlarda da sağ ve sol göğüslerdeki farklılık çok sık rastlanılan bir durumdur

1|0
    0|0
    • an aldım teşekkür.. daha çok bellirgin benimki

• az büyüyünce daha belli oldu dikkat çekiyo..

• benim arkadaşında öyleydi, hatta sütyen taktığında birtanesi taşıyordu, diğeri normal duruyordu.
      benim hoşuma bile gidiyordu açıkçası, insanları sevilesi yapan biraz da taşıdığı farklılıklar değil mi

• Herkeste oyledir bazılarında daha cok belirli bazılarında hic yok denilcke kadar

1|0
    0|0
  • bildiğim kadarıyla bayanların hepsinde bu durum söz konusu. endişelenecek bişey yok yani.

1|0
    0|0
  • ola bilir

1|0
    0|0
  • çok mu ellettin dicem ama kızma

1|0
    0|0
  • inanmam görmeden inanmam :)

1|0
    0|0
  • Normal bisey
    Sağlıklı mı memelerin sarkık değilse sıkıntı yok

1|0
    0|0
  • Normal bir durum.

0|0
    0|0
  • meme buyuklugu genelde her kadında mevcuttur ama cogunlukla farkedılmeycek oranda ddırlar

0|0
    0|0
    • doğru diyon az büyüyünce iyice belli oldu..

• bayağı biliyon haa :)

• meslek kadınlarla alakalı oldugundan bırazda merak tan oturu aklıma gelen herseyı arastıryorum :) soruların olursa beklerım. profılım acık

• Sağ twix mi sol twix mi sorusuna döndü bu

0|0
    0|0
  • Sizi rahatsız ediyormu farklı olması?

0|0
    0|0
    • pek olmuyor tabide

• negüzell

• Tavsiye ederim.. Zaman ayır? Ne iş yaparsın?

• benimde taşağımınn sağ tarafı sola göre biraz sarkık bilmem ki aynı şey gibi :D

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• benim sol göğsüm daha büyük

1|0
    0|0
    • yaa .. genelde hep sağ.. seninki sol büyük? :) solakmısın?

• hyr değilim

• hımm tamam canım

• ikiside büyük olunca fazla fark etmedim

1|0
    0|0
    • hımm aynadan bir bak hele

• yaaa.. :) ama demek az seninki

• az evet büyük olunca

• Evet fazla belli değil

2|0
    0|0
    • benimki belli bayağı

• Erkekler dokununca büyür derler ama bilemicem

• Genelde biri daha büyük oluyor evet

2|0
    0|0
    • sınıfta arkadaşıma dedim.. güldü bana dalga geçti.. sağı çok sıktırmışsın dedi manyak :(

• Benim de sag gogsum buyuk ve bir az asagida sanki. Asimetri var ikisi arasinda. Kafaya takmiyorum. Bence herkeste boyle)

2|1
    0|1
Yükleniyor...