Eşini tatmin edemeyen erkek gerçekten de var mı?

Bana çok garip geliyor, bir kadın erkeğin karşısında çıplak duracak ve adam aleti kaldırıp kadını doyuramayacak, bana gerçek miş gibi gelmiyor. Bence kadınlar aldatabilmek için bu bahaneye sığınıyorlar.

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• ben tatmin edemiyorum emin ol gerçek

0|1
    0|0
    • Geçmiş olsun kardeşim, fiziki mi psikolojik mi problemin?

• kaç yıldır evlisiniz peki

• @hayathayatdelice neredeyse 10 yıl.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• ya senin yaşın 35 değil 18 falan ya da yılların abazasısın arkadaşım hadi evliliğin ilk yılları tamam ama 5 sene sonra 10 sene sonra her gün gördüğün bir kadına karşı arzusu kalır mı adamın? bunu düşünemiyor musun ?

0|0
    0|0
    • Yaşım doğru, ama mevzu o değil ki, benim sormak istediğim iktidarsızlık diye bir rahatsızlığın olması bana gerçekçi gelmiyor diyorum.

• O zaman ben çok anormal biriyim. 11 yıldır evliyim, ama hala bir sıkıntım yok çok şükür.

• ne mutlu sana o zaman aynı kadına uzun yıllar arzu duytabilmek şahsen benim işim değil sıkılırım ben bir süre sonra

• Once ruhunu doyurmazsan kadinin tabiki etine sahip olamazsin

0|0
    0|0
    • Ben ruhtan bahsetmiyorum, gerçek anlamda aleti kaldıramayan erkek var mı acaba. Bana çok uzak bir ihtimal gibi geliyor, o nu soruyorum.

• Arkadaşım Anlatamadım herhalde, ben aleti indiremezken adamların aletlerinin kalkmaması bana gerçekçi gelmiyor. Onu anlatmaya çalışıyorum.

• Alet kalkmiyorsa hormanal sorun olabilir, psikolojik olabilir, es cinsel olup kadin sevmiyor olabilir.. kalkmiyorsa bir nedeni var diyorum niye anlamiyorsun. Kalkmaz kalkmax n var

• vardır da çok şükür öyle degiliz

0|0
    0|0
  • eşini tatmin edemeyen değilde birader eşi kevaşeee olan çok var

0|1
    0|0
Yükleniyor...