Anal sekste prezervatif kullanılmalı mı? Anal seks için tavsiyeler?

anal sekste prezervatif kullanıyor musun Farklı bir şey yapıyo musunuz hangi pozizsonyanda
önemli mi sağlık filan bilgisi olan
teşekkür ederim şimdiden

0|1
3|33

En İyi Erkek Görüşü

• birincisi dinen günahtır. He benim dötümde değil diyorsan dini olgular. o zaman halk sözü söyleyeyim. Hak deliği varken poh deliğini napalım. Yok buda umurumda değil ben illa dötü miktircem diyorsanda önce git mıç ondan sonra prezervartif kullan. Kayganlaştırıcıda kullan. Erkeğe çok sıkıntı olmaz ama canın yanacaktır. bence çok çirkin bir şey. Bir kadına o şekilde yaklaşmak bence hakarettir. Sokacak delik mi kalmadı?

3|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sadece anal için değil her türlü. Cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmanın tek yolu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 32

• kullanılır tabide ben tercih etmiyorum analda dogy iyidir yani domaltmak kızın duruşu önemli çogunuz bişmiyosunuz sırtınızı kambur yapıyosunuz

1|0
    0|0
  • kesinlikle kullanılmalı. aksi halde mikrop kapılabilir. Anal seks öncesi temizlik çık iyi yapılmalı ve sonra anal seks yapılmalı.

0|0
    0|0
  • Her açıdan zararlı. Kondom olsa bile yapma derim.

0|0
    0|2
  • yani prezervatif kesinlikle kullanılmalı yoksa erkek mikrop kapabilir. onun dışında pozisyon fark etmez misyoner de olur doggy de olur kucak da olur.

0|1
    0|0
  • anal hiç tercih etmiyorum ve tavsiyede etmiyorum 2 gün sonra itfaiye hortumu genişliğinde oldumu tutamazsında altına edersin hep :) sağlıksız ayrıca.

1|0
    0|1
  • Kullansa sağlıklı olur

0|0
    0|0
  • merak ediyorum vucudunuzda daha başka delik olsa sokar ya da soktururmuydunuz

0|0
    0|0
  • Anal seks yapmayın

0|0
    0|0
  • biz kullanmıyoruz eşim istemiyor hissetmek istiyorum diyor

0|1
    0|0
  • Anal gibisi var mı ya :)

0|1
    0|0
  • Kondom kullanmadan iliskiye girmem anal yaparken on hazirliklarda bebek yagi kullaniyorum

0|0
    0|0
  • kullanmamak daha çok zevk verir

0|1
    0|0
  • Kullan jel de kullan

0|0
    0|0
  • Benim sana tavsiyem yapmaman çünkü ilerde ciddi sağlık sorunları ile karşılaşabilirsin.

0|0
    0|2
  • kullansa iyi olur ama sende dikkat et...

0|0
    0|0
  • Kullanmasan daha iyi ama lavman kullan bence

0|0
    0|0
  • Erkek yatarken uzerine atla ama hedefi tuttur

0|0
    0|0
  • et ete degecek

0|0
    0|0
  • kesinlikle kullanılmalı

0|0
    0|0
  • B0k yoluna girilirmi ya

0|0
    0|0
  • Neden anal

0|0
    0|0
  • tabiki de kullanılmalıı

0|0
    0|0
  • dikkat et bir yerlerin yırtılmasın sonra

0|0
    0|1
  • Düzenli bir anal ilişkin olduğunda ve alıştığında kayganlaştırıcı bile kullanmamalısın. O kendiliğinden uyum sağlar kadınlarda farkettiysen anal giriş daha öndedir ordanda ilişkiye girebilsinler diye

0|0
    0|0
  • Analda kullanmıyorum.

0|0
    0|0
  • jellere bir ton para vermeye gerek yok :) eczanelerde kathajel var tıbbı kayganlaştırıcı hıç bır zararı yok onu kullanın maddı olarakta cok cok uygundur ;) bu olduktan sonra prezervatıfe gerekte duymayabılırsınız :)

1|0
    0|0
  • anal sekste kim ne derse desin prezervatif şarttır. çünkü ha kanalizasyona cinsel organı sokuyorsun ya oraya.

gelelim kişisel görüşüme anal'a karşıyım dini yasakları geçtim miğdem kaldırmıyor çok kötü kokuyor.

1|0
    0|0
  • Eğer zarı korumak için yapacaksan hiç yapma git önden ver zevkini al zaten sana bunu teklif eden adam poponu seviyordur seni değil

1|0
    0|1
  • herşeyi detaylı anlatıp en zevkli ilişkiyi yaşatabilirim ama neredensin ki sen

0|0
    0|0
  • hiç yapmadım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...