Adetliyken seks yapiyoruz bunun bir zarari varmi?

Sevgilim ben adetliyken hic tiksinmiyor benimle hep seks yapmak istiyor. Yapiyoruz güzelcoluyor sadece ortalik batiyor. Benim bilmek istedigim saglik acisindan bir sakincasi varmi?

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• Enfeksiyon riski olduğu yapılmaması gerekli sağlık açısından.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• sevgılın degıl o.. sadece buna emın ol.. ne haram bılıyorsunuz ne helal ne sağlıktan haberınız var.. nede bırbınıze bır gram saygı.. kaparsın bır hastalıkta dermanını bulamazsın.. sanıyormusunkı allah buna kayıtsız kalacak!

2|4
    2|0
    • birde 25-29 arası ya. Hiç cinsel yönde geliştirmiyor mu insanlar kendini ya.

• Bak adetli iken kadinin rahimine giden butun kanallari aciktir allah gostermesin cok tehlikeli herturlu hastaligi kapma ihtimalin var o karsindaki geri zekali bilse adlinda ona daha cok zararli ha inanc yonunden bakarsak insan kendi kardesi ile iliskiye girmis kadar buyuk bir gunah bilmem anlatabildimmi ayrica o karsindaki seni sevmiyo sevseydi zaten senden boyle birsey istemezdi bence o seni seks objesi olarak goruyo senin yerinde olsam kendimi bu kadar adice kullandirmam

2|0
    0|0
  • enfeksiyon riski var. tavsiye etmiyorum.

2|0
    0|0
  • Bilmem

1|0
    0|0
  • tarzım değil. :/

1|0
    1|0
  • zararı olurrr

1|0
    0|0
  • Kac yasina gelmis kari hala diyo ki saglik acisindan bir sakincasi var mi

1|0
    1|0
  • islam dini hanıma verdiği önemden değerden dolayı sakıncalı bulmuştur. hem günah hem sağlık acısından uygun değil

1|0
    0|0
  • tarzım değil bir sevgilin var onu bir kere bil. Çok sağlıksın hem sana hem ona. Ve pek umurunda mı bilmem ama dinende günahtır.

0|0
    1|0
    • Ayrıca seks objesi olarak görüldüğün yorumlara da katılıyorum.

• igrenclik sadece

1|0
    1|0
  • Tampon denen bişey var hanım apla, şunu bir kullanında ortalığı batırmayın ya..

1|0
    0|0
    • Sağlık açısındanda bir sakıncası yok regl döneminde duyular daha hassas olduğu için canın yanabilir fakat rivayetlete göre daha çok zevk almanda yüksek ihtimal..

• enfeksiyon kaparsın kızım adetliyken nedir ya hiçmi miğdeniz bulanmıyor sizin o kan kokusu yeter ya hiç bişey olmasa. mal herif içinede boşalsın madem bişey olmaz ne olacakki? tabi bunlar seninde işine geliyor adetliyken azıyorsunuz.

0|0
    1|0
  • var yasaktır.

1|0
    0|0
  • Enfeksiyon icin en acik donem

1|0
    0|0
  • dinen günah
    sağlık açısından da enfeksiyon kapabilir

1|0
    0|0
  • beynin tatile çıkmış bu kesin ama biraz da oran izin yapsın.

2|0
    1|0
  • sağlık açısından zararlı

1|0
    0|0
  • Zararli yapmayin..

1|0
    0|0
  • Yanlış anlamada senin ben ta ya

0|0
    1|0
  • Sapik sizden daha temiz.. yataga pisleyinde icinde boncuk arayin..

1|0
    0|0
  • Ama bu kadarda igrenc olunmaz ama.

0|0
    1|0
  • sana acı vermiyormu kanaman artar

0|0
    0|0
  • korunuyor musunuz peki

0|0
    0|0
  • canım erkeğe zararı var bir kere yaptım öyle bir hata penisimde 4 tane siyah siğil cıktı doktor ilişkiden dedi ,, 1ay penisi yaka yaka verrutol kullandım

1|0
    0|0
  • Nasil oluyor ki

İçine girerken kanlar penisine mi akiyor

1|0
    0|0
  • pislikler

0|0
    1|0
  • Nasıl yapıyor ya çok kötü kokuyor benim midem almaz

1|0
    1|0
  • hiç sağlıklı değil

1|0
    0|0
    • Neden

• Hm anliyorum ama yinede cikiyor

• olsun sen yinede yapma

Kızlar Ne Diyor 4

• Okuduğum kadarıyla doğal kayganlaştırıcı etkisi gösteriyormuş. Zararı olduğunu sanmıyorum varsa da bilmiyorum. Görüntü olarak hoş olmaması kötü tabii.

1|0
    0|0
  • bu nasil bir anazaliktir bu nasil bir igrenclik. ona zarar gelmesinden cok sana zarar gelir

3|1
    1|0
  • Igrenclik ya.

0|0
    1|0
  • Aglik acisindan bir sakincasi var mı bilmiyorum ama dini acidan var.

1|0
    0|0
Yükleniyor...