Vajina gazi neden olur?

Arkadaşlar dalga geçmeyin ama çok komik bir olay geldi basıma. 23 yaşındayım bakireyim sevgilimle sevişirken bacaklarimi havaya kaldırdi bacak omuza gibide düşünebilirsiniz o şekilde içime girmeden penisini vajinama surttu tam o şekilde boşaldı bacaklarimi indirdiğinde vajinamdan gaz sesi geldi bide uzun surdu baya araliksiz ses çıktı o kadar çok utandım ki bunun sebebi nedir sizce bakireyim bacaklarimi havaya kaldırdı biraz baskıda yaptı bacaklarimi indirdiginde öyle ses çıktı vajinamdan neden oldu sizce?

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• bakireyken ilk defa böyle bişe duydum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• bilmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• penis yerine hava basarsan

0|0
    0|0
  • Arkadaşım vajina gazi diye bişey yok. Pozisyon esnasında sürfme vs yaparken bacak omza da özellikle vajina içine hava kaçar ve bu bazen oldukça fazla olabilir. Daha sonra bu hava dışarı çıkarken Afedersin os... rma gibi ses çıkar. Gayet doğal herkeste olur ben onlarca kadinda yaşadım bunu. Için rahat olsun. Utanmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • Aynısı eski kız arkadaşımda vardı. Muhtemelen esnek bir zara sahipsin. Yani o öyle idi. Ayrıca daha sonra ilişkiye girdiğimizde zarı bozulmadı. yıllar yılı zar o şekilde kaldı. ama vajinası inanılmaz esnekti. bu bazen zevk verme problemine sebep oluyordu. Çözüm olarak Kegel egzersizi faydalı oldu. daha fazla bilgi için eig alayım :)

0|0
    0|0
  • hava girmistir, gien havanin disari cikmasi. normal seyler bunlar

0|1
    0|0
    • Hava nereye giricek ki onu anlamadim bakirelerdede olabilir mi

• regl oldugunda kan uzaydan gelmiyor heralde, zar havayi gecirir

• başka yerden geldi o

0|0
    0|0
  • Tıp literatüründe biz ona * fortlaması deriz, korkulacak bir durum yok

0|0
    0|0
  • Vaginaniza hava doluyor her kadinda olur normal

0|0
    0|0
  • gaz sıkısmasından..

0|0
    0|0
    • Normal mi bakirelerdede olabilir yanı dimi

• genelde olmaz ama senın vajinan geniş heralde... ilk ilşikinde zarın yırtılmayabilir

• Bende vajinan sakatlandı sandim

0|0
    0|0
  • Genelde yenilerde olmaz seks sırasında prezervatif kuruttuysa seni o pozisyonda olur

0|0
    0|0
  • gazi diye okudum yaralandıgı için demeye geldim. şimdi de gururlu adımlarla geri gidiyorum

0|0
    0|0
  • adam pompalayınca içeri hava doluyor çok normal

0|0
    0|0
  • hava yapmış normal herkesde olur

0|0
    0|0
  • Fazla pompalamıştır 😊

0|0
    0|0
  • Dudaklarının arasına mı boşaldı?

0|0
    0|0
  • hava girmiş de , sokmadan nasıl girmiş

0|0
    0|0
  • O normal bişey ya kasıklarını üşütüyosun ve orda ister istemez hava oluşuyo ve dediğin pozisyonda gaz yukarı çıkıyo bunda utanılcak bir durum yok

0|0
    0|0
  • gazının alınması lazım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• olur öyle seyler :d

0|0
    0|0
Yükleniyor...