Çok sevdiğiniz birisi?

sizin için bekaret önemli mi?kız yada erkek her iki tarafada sorum

• Çok önemli bakire-bakir değilse ayrılırım
    0% (0)28% (5)16% (5)Oy Ver
  • Benden öncesi öenmli değil geçmiş bitmiş seviyorsam sorun yok
    54% (7)33% (6)42% (13)Oy Ver
  • Ben bakire-bakirsem oda öyle olmalı
    38% (5)22% (4)29% (9)Oy Ver
  • Ben bakir-bakire değilim ama o bakire olmalı
    8% (1)17% (3)13% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
7|22

En İyi Erkek Görüşü

• namus kafadadır arkadaşım artık aşın şu durumları.

3|0
    0|1
    • Çok ciddi soruyorum. Bizim okulda bi kız vardı bu işi hobi haline getirmişti. Kız istiyordu biz eline veriyorduk. Güzel de bi kız. Şimdi senin kafan uyarsa bunla evlenir misin ?

• hahha hayır ordan değil ama olsada yinede saygı duyardım ama gel görki her zaman bir fahişenin çocuğu olmakla o.çocuğu olunmuyormuş sizin gibiler bunun canlı örneği ;) umarım hiç kimseyle yatmamış sadece oral yapmış biriyle evlenirsin ahahha

• D tamam tamm

Erkekler Ne Diyor 21

• bedenin bakire olması önemli değil ruhun fahise olmasın yeter!

1|0
    0|0
  • bekareti olmayan kıza kötü gözle bakamam kim bilir ne sebebi var ama ben birinin daha önce kaşık salladığı tabaktan bile yemek yemem bu çok sevgiğim bir çorba veya kuru fasülye bile olsa tabiki açlık durumu da önemli bunu açlıktan kıralan ölmek üzere olan bir adama versen kabul edebilir ajlık cok kötü...

0|1
    0|0
  • bekaret onemlıdır tabı ama olmasa da olur ... hatalar kullara mahsustur .. ama namus cok onemlıdır benım ıcın

0|1
    0|0
  • Merhaba Gıcık-.

Tabi ki hayır, kalp ve akıla önem veren bir insan için, öyle bir kavram bile söz konusu olamaz.

0|0
    0|0
  • Tabii ki önemli. Tamam bazı şeyler yaşamış olabilir ama o kadar uzun boylu değil. Ben de yapmam öyle bir şey. Önemli değil diyenlere sesleniyorum ; kız kardeşiniz evlilik aşamasındayken böyle bir sorun olsa ve yüzüstü bırakılsa neler hissederdiniz acaba ?

0|0
    0|0
  • Çok seviyorsam ve gerekli tüm güveni sağlıyorsa sorun değil.

0|1
    0|0
  • Bekaret meselesi biraz tartismali. Her bekareti olmayan bayana fa.. ise muamelesi yapilmasina karsiyim. karakter olarak algiliyoruz bu tarz fiziki bir durumu. yanlis.

0|0
    0|0
  • Benden öncesi önemli değil geçmiş bitmiş seviyorsam seviyorsa ve bana sadıksa sorun yok

0|0
    0|0
  • geçmişidir zaten insanı insan yapan

0|0
    0|0
  • E) bakir-bakire olup olmaması önemli değil, bekaretini nasıl kaybettiği asıl önemli olan

0|1
    0|0
  • eskiden önemliydi düşünemezken

0|0
    0|1
  • Seviyorsam bekareti olan lazım sevmiyorsam bekareti olmayan.

0|0
    0|0
  • Ben bakire-bakirsem oda öyle olmalı

0|0
    0|0
  • yeri burası değil:)

0|0
    0|0
  • bekaret önemli tabi ki

0|0
    0|0
  • bekaret olmazsa olmaz ne olursa olsun

0|0
    0|0
  • Önemli olan benimle oldugu zaman gerisi beni ilgilendirmez.

0|0
    0|0
  • dürüst olsun bekaret önemli değil

0|0
    0|1
  • b secenegi...

0|0
    0|1
  • önemseyerek yaklaştıysam önemli yoksa değil

0|0
    0|0
  • E olmakla beraber, namus kafadadır diyenler, eğer umursamıyolarsa tek tek birer gece verebilirler mi herkese?

0|0
    0|0
    • öff ne kadar saçma insanlar var ne alaka her gece veriyorsan zaten sex bağımlısısın sen her gece sikion mu

Kızlar Ne Diyor 7

• bekaret tabiki, bence bir insan namusu gururu icin yasamali kadin olsun erkek olsun

0|2
    0|0
  • bekarete takılıp sevdiğinden ayrılanın zihninden şüphe ederim

1|0
    0|1
  • benden öncesi umrumda olmaz

1|1
    0|0
    • kızlar için öylde erkekler istediğini yapıyo iş ciddiye binince el değmemiş kız arıyo. bu trz erkekler midemi bulandırıyo.

• haklın fatma06 ama yukarıda ki beyler gibisi de var demek ki :)

• Kizlarda bekaret tabikide önemlidir kafadanda bekaret olmalilar ..

0|0
    0|1
  • ama toplumda şöyle bişi var kız için erkeğin bekareti mühim olmuyo ama erkek için el değmemiş kız isteniyo bekaret ne kelime

0|0
    0|0
  • namus gercekten kafadadır. bunu anlamak niye bu kadar zor.

0|0
    0|0
  • Çok önemli bakire-bakir değilse ayrılırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...