Dikkat kızınız olsa ve size itiraf etse?

İlerde çocuk sahibi olacaksınız. Kızınız size gelip ben bakire değilim dese ne yaparsınız ?

Güncellemeler:
sadece bir var sayımla sordum soruyu gerçek fikirlerinizi yazın lütfen

kimse kimseye eksi vermesin beğendiğinize artı verin ben dahil

0|0
813

En İyi Erkek Görüşü

• Bilemedim şimdi ne yapacağımı . Malum Türkiye şartları . Aaaa falancı falancının kızı ağzına almış şöyle yapmış böyle yapmış muhabbetleri ortalıkta gezerken hiçbir erkek/baba bu durumu sindiremez içine . Sindirebilenin kendi midesizliği beni alakadar etmez . Çocuklarına istediğin kadar yanlışı doğruyu öğret cinsel bilgiyi ver baba-kız ilişkisi zayıfsa p*çin biri gelir kullanır kızını . Yani başa gelmeden önlemi almak lazım şu zamanda ortam bozuk kimbilir onların zamanında ne hale gelir hayvanca her önüne gelenle cinselliği yaşamak yerine insanın biraz özeli olmalı . Buradada devreye ailenin koruyucu olan anne ve baba girer . Başa geldikten sonra ah uh'un faydası yok , kızın özgürlüğünü kısıtlamanında faydası yok olan oldu .

0|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 8

• Pişman olmasın inşallah derim.

1|5
    2|1
  • kimse ,kimse için yaşamıyor bu dünyada.Sonuna kadar arkasında olurum.insan ne şekilde mutlu olacaksa öyle yaşamalı bu dünyada.Sonuçta her koyun kendi bacağından...

2|2
    1|5
  • Yama cabuk yama yaptır

0|4
    2|6
  • bütünüyle ögrenirim herseyi. sonra doktora gideriz beraber. gereken tüm bilgileri alır . otrr konusurz.duruma göre olayların gidişatını belirleriz beraber

0|4
    0|0
  • bir çok şey yasaklanır kendisine,zevklerinden bir süre mahrum kalmalı.

0|5
    1|0
  • niye bana söylüyorsun ki derim

1|2
    2|4
  • ben kızımla bu tür konularda oldukça şeffaf olacağım .ona gereken ahlaki baskı uygulamadan vermeye çalışacağım.kızım bu gereken egitimi alaaktır dıye umuyorum .ama oldu da duygularına yenik düştü ,cinsellik yaşayıp bunu bana söylerse eğer ,onun yanında olacagım .ama bana bakıre olmadıgını pişkin pişkin anlatırsa agzını ortasına ıkı tane yapıstırırım .bunca yıl verdıgım ahlak bosa mı gerızekalı der bır kasık suda bogarım .

4|5
    2|1
    • son kısmı guzel (pişkin pişkin anlatırsa agzını ortasına ıkı tane yapıstırırım .bunca yıl verdıgım ahlak bosa mı gerızekalı der bır kasık suda bogarım )

• dünyam başıma yıkılır ben evelenen kadar yapmadıysam kızımda yapmamalı ama yaptıysada o erkekle evlendiririm

3|7
    2|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kafasına bi kurşun sıkacak halimiz yok evlatlıktan reddecek halimizde yok sonuçta kendi hayatı biz sadece iyi bi hayat sürmesi için elimizden geleni yapacaz yaptığı bi çok şey gelecekte kendisine güzel şartlar sunacağı gibi pişmanlıklarda sunacak yani ne yaşayacaksa kendi istediği gibi yaşayacak

1|5
    0|1
  • Yasi cok genc degilse dikkatli olmasi gerektigini oneririm sadece. Yetiskin bir kadin cinselligi evlilik oncesinde de yasayabilir ozgurce. Bence bir sorun yok

2|1
    0|0
  • cinsel eğitimi de düzgün bir şekilde vermek için çabaladığımdan cinselliği uygun bir yaşta, onu hakeden kişiyle yaşayacağını da bildiğim için zaten az çok ne zaman yaşayacağını da kestirebilirim. insan çocuğuyla iletişim içinde olmalı. onun hayatında neler dönüyor bilmiyorsan zaten gelip söylese ne olacak, yaşayıp gizlese ne olacak. kendimi kandıracağıma çocuğuma ilgi ve özen gösteririm

1|2
    1|0
  • ben o kadar geniş değilim bana değil annesine söylesin ...

bu arada hemende gelin güvey oldum arkadaş O.o

0|1
    0|0
  • cezalar veririm..

0|1
    0|1
  • Bisikletciye goturur yama yaptiririm nasil soru la bu :D

0|2
    0|0
    • bakış açılarını analiz ediyorum kişilik sorusu. cinsellikte verdim genelde herkes cinsellikle ılgılı

• inceltirim heralde

1|2
    0|1
  • ben kız erkek ayrımı yapmam oğlumunda bir kızın bakireliğini aldığını öğrenirsem onu evlatlıktan red ederim yapmayacak yazık değil mi o kıza

1|2
    0|0
  • İyi bir baba olamamışım sana hiç bişey öğretememişim derim bağımı kopartıım çok zor olsada yüzüne bakınca o masumluğu göremem artık zaten kendimde perişan olurum o ayrı konu

0|1
    0|0
  • bakireliğini kime verdiyse ona gitsin benim artık böyle bir çocuğum yok evlensinler elimi öpmeye gelsinler o zaman belki affederim

1|3
    1|0
  • dizimi döverdim

2|3
    0|0
  • naptın kendine sen derim

0|2
    0|1
Yükleniyor...