Kızlar sevgilinizin penisini kadın doktor muayene etse?

Az önce bir konu başlığı gördüm, eşinizin doğumunu erkek doktor yapsa izin verir misiniz diye, kızlar erkek yapsın diye cevap vermişler ve kıskanılacak birşey yok seçme hakkımıza karışmayın demişler, erkeğin kıskanması saçmaymış... peki kızlar sorum sizeerkek penisine birşey oluyor ve erkek doktor yerine güzel ve bakımlı, kadın doktor muayene etse kıskanmaz mısınız cidden?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ben paramediğim yasal olarak doğum eylemine yardımcı olmakta var sorumluluklarımız arasında. ancak emin olun bir kadının doğum yaptığğı esnada asla ama asla cınsellık dusunemıyorsunuz ve kadınlardan dahı soquyabılıyorsunuz. zaten o esnada cogu kadında bı kesı yapıldıqı ıcın normal seklınde olmuyor vajına tamam elınız deyıyor hafıf ıcıne parmaklarınızı sokup dıkme ıslemıde yapılıyor ama dedıgım gıbı hıc bır cınsel istek hıssetmıyorsunuz o an.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Sonucta hasta dmi o yuzden muayene olabilir sorun yok :)

0|0
    0|0
  • Kıskanmam sonuçta adamlar onu artık adamın eli kolu gibi görüyorlar yani bizim gibi aaa penis demiyorlar profesyonel insanlar aynı şey doğuma giren erkek doktor için de geçerli adam orda cinsellik düşünecek değil ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Askerde astsubaylık için üroloji bölümünde kadın muayene etmişti ama hiç bir etkilenme olmadı hatta utangaçlık olmuştu bende. Erkeklere tavsiye etmem ben..

0|0
    0|0
Yükleniyor...