En farklı cinsellik deneyimi yaşadığınız yer neresi ?

Herzamankinden farklı yatak harici soruyorum, arabada, mağarada, jakuzide vs vs gibi...

İlk cevap benden gelsin '' Çatıda'' :) eski eşyaları koydukları yerde :)

Güncellemeler:
Takside diyerek en sağlam ve en cesaret isteyen deneyimle Ahbal EN İYİ CEVAP ile ödüllendirildi :))) sahiden takside ben okadar cesaretli olamazdım nekadar şarhoş olsamda :)) Arabanın bini bereketi kaçmışdır bir de ayıptır ya :)

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• bir gün abimin doğum gününü kutlamaya gitmiştik taksime herşey plan programlı abim truzim otelcilikle uğraştığı için çevreside bayağı geniş ve renkli oluyo 35 yaşlarında bir bayan arkadaşı gelmişti eğlenceye neyse biz tabi zil zurna olduk o dakikadan sonra teklif geldi evim beşiktaşta hadi bana gidelim valla geri ceviremedim asıl olay taksiye bindiğimizde oldu ama kadın başladı bana oral'a taksicide hacı abii yanii sakallı bişey :))işte hayatımda yaşadığım en garip en dengesiz ve farklı cinsel deneyim o andı beşiktaştaki eve vardığımızda ben bukelamun taksici hacı abi bukelamun renkten renge gire gire para al para ver ben olsaydım taksiden atardım vallla:)))))

0|1
    1|0
    • Sağlammmm hikayeeeeee :))) Taksici iyiki kaza yapmamışşşş :)

Kızlar Ne Diyor 5

• kalabalık bir caddede arabanın içinde, ormanda açık havada bir sürü yyaaa... biz pek yatak muhabbetini sevmiyoruz sanırım *-)

0|1
    0|0
  • portakal bahçesinde ağaçların altında...

0|1
    0|0
    • Portakal bahçesi deyince Kilizman aklıma geldi. Ben de Kilizman'da bir portakal bahçesinde portakal ağacına çıkıp patlayıncaya kadar portakal yemiştim. Bu benim en farklı yemek deneyimimdi :))))

• Ne bileyim hem farklı deneyim hem de portakal olunca aklıma geldi işte :))

• :)) :))

• sevgilimin anne babasının yatak odasında. kendi evimizde annemin sevgilimin evde olduğunu bilmediği anda kendi odamda, otoparkta, merdiven arasında :)

0|0
    0|0
  • çatı deniz bodrum araba otopark duş okul tuvaleti misafirlik restorant tuvaleti ve benzeri yerler aklımda kalanlar bunlar =)))

0|0
    0|0
  • araba duş :)

0|1
    0|0
    • Arabada mehtapa karşı katılıyorum herkimsen :)

• gecenin bi vaktı parkedilmiş arabanın içinde kimsecikler yokken derim ben :)

• eywah eywah :)

Erkekler Ne Diyor 12

• Bundan 2 kış önce... Kartepe'de...Otel den yaklaşık 200-250 metre açıkta... Bir ağacın altında...Bembeyaz karın üzerinde... Böyle bir deneyimin getirdiği inanılmaz bir heyecan ve keyif...

Üşürüm diyenler, daha çıkartacak birşey yok mu diyeceklerine emin olabilirler...

2|1
    0|0
  • Kömürlük :) Küçükken tabi

0|1
    0|0
  • Mersin'de bir plajda taş dökülerek yapılmış bir iskelenin kayalarının arasında gece yarısı bir kaç biradan sonra yaşadım.. Pozisyon açısında zenginlik yaşayabilecek bir durumda değildik ben taşa oturmuş vasietteyken oda kucağımdaydı..Bir elimde göğüslerimde..İnanılmaz derecede heyecan vericiydi.. Hala o sahneyi kullandığım oluyor..:))

0|0
    0|1
  • Kız yurdu TV odası.

Ofis WC'si.

0|0
    0|0
  • cinsellik deneyimi degilde mesala bir yemekte karşımda oturan çok hoşlandıgım bir kadının ayak baş parmagımla vajinasına dokunmuştum. tabi o gün olmasa da cinsellik, bi kaç gün sonra devamı gelmişti..

0|0
    0|0
  • Otoparkta, yan yana park etmiş iki arabanın arkasında, kaldırımın üstünde..

Büyük bir mağazanın deneme kabininde.

Okuldayken, torna tezgahı üzerinde.

0|0
    0|0
  • kalabalık bir arabada

0|0
    0|0
  • Denizde saat 2 herkes plajda biz denizde :)=

0|0
    0|0
  • gece 4 te kumsalda çırılçıplak olanı...

0|0
    0|0
  • sanırım böyle bir soruya cevap vermiştim

en farklısı havuz olmuştu

0|0
    0|0
  • Duş,kabin,merdiven,araba,deniz,orman,havuz sanırım bu kadar.

0|0
    0|0
  • sevgilimin anne ve babasının yatak odası

0|0
    0|0
Yükleniyor...