Sizce neden böyle olduu lütfen görüşlerinizi yazıınn?

1 yıllık ilişkim var ve 1 hafta önce sevgilimle cinsel ilişkiye girmeye ÇALIŞTIK ama malesef olmadı erkek arkadaşımın şeyi kalmadı ne yaptıysam hatta dedim kaldır şunu öyle gel diye gitti kendi kaldırmaya çalıştı yine kalkmadı sizce neden olabilir

0|0
619

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar Arkadaşım,

Benzer bir problemi ilk ilişkimde ben yaşamıştım. Bu sorunun ana temeli kesinlikle psikolojiktir. Psikolojik olarak kendini hazır hissetmeyen, aklında cinsellikten çok sorun, stres ya da problemli ilerleyen bir yaşantı varsa bu durum cinsel hayatına da yansımaktadır.

Erkek arkadaşınız da cinsel ilişki sırasında ereksiyon olamamış ve sizin ısrarlarınız üzerine ereksiyon olmaya çalışsa bile üzerinde psikolojik bir baskı hissettiği için doğal olarak ereksiyon olması açıkçası da zor olacaktır.

Eğer bu halde de ilişkiye girmişseniz ve erkek kendini bir şekilde zorlamışsa da ereksiyon olmadan boşalma yaşamış olabilir.

Cinsel ilişkiye girmeden önce ikiniz de kendinizi bu ilişkiye hazırlamalısınız. Önceden bir tarih belirleyip bence şansınızı bir kere daha deneyin ve partnerinizin aklında bir sorun olmadığından emin olun. Eğer tekrar aynı problemle karşılaşır iseniz size ilişkinizi düzeltebilmek için farklı yöntemler sunmaya çalışırım.

Teşekkürler.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• çok garip iktidarsızlık olabilr bu yaşta başka bişey aklıma gelmedi

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 18

• Endişe ve korku ne yazık ki bu durumun en büyük sebebi.. Neden korktu diyeceksin onun bilinç altındakileri bilmek gerekir.. Bazı erkeklerde kokudan etkilenip kaldıramazlar.. Başka hiç bir sebep bune neden olmaz.. Yani konu tamamen ruhsal hailnde.. Guyların ki de kalkar.

0|0
    1|0
  • o hafta ıcınde asırı masturbasyon yaptıysa , malı yorduysa kalkmayabılır. ya da arkadaslarında dedıgı gıbı tamamen psıkolojık ve heyecan yaptıgı ıcın olabılır. belkı ılk defa basına gelıyodur bunu bılemeyız. . gay falan oldugunu sanmam cunku gay dıye seks yapamaz demek mı? ya da kızlara kalkmaz demek mı? bence heyecan yaptı arkadasın, gururunu kırma , yoksa bıdaha pskolojık olarak hep basarısız olur

0|0
    0|0
  • Sigara falan çok içiyorsa

0|0
    0|0
  • Gay olabilir belki

0|0
    0|0
    • ben konuştum bu konuları dedim ki belki sen gaysin bende lezbiyen denemeden bilemeyiz deneyelim bir diye saçmala falan dedi

• önünde soyundun bildiğin sürtündüm falan ama yok en sonunda yattık yatağa sarıldık öyle

• Çok enterasan gerçekten

• Kesin bağlamışlardır sana karşı 😀😀😀😀

0|0
    0|0
  • bu tur cinsel reaksiyonda başlamadan once q7 oneririm kesin işe yarar...
    işe başlamadan yarım saat once ağır ağır içerseniz daha ıyı olur birden alımında baş ağrısına sebep olabilir.

0|0
    0|0
  • olur bazen böyle şeyler.. fazla takılma.. bir daha kine olur.. başka noktalara çekmenin anlamı yok

0|0
    0|0
  • Cok guldurdun bu konuda. Kalkmiyor hahaha

0|0
    0|0
  • heyecan bir tanem heyecan

0|0
    0|0
  • Heyecandan

0|0
    0|0
  • gücü yoktur ya da heyecandan içine kaçmıştır

0|0
    0|0
  • heyecandan olabilr öyle şeyler sonraki denemelerinizde kalkmazsa sorun war demektir

0|0
    0|0
  • Heycan yapmis olabilir dogal birsey

0|0
    0|0
  • Heyecan yapmıştır

0|0
    0|0
  • Senden önce birisi rahatlatmıştır.

0|0
    0|0
  • Ona bakarak şarkı söyleseydin kesin kaldırırdın. Örnek; kapı açık hadi yuvandan çık bak isteniyorsun artık bir zamanlar inmiyordun hep kalkıyordun artık yıkıldım yataktayımmmm :)

0|0
    0|0
  • hehe:D tribe girmiş ergen heyecan yapmıştır:D

0|0
    0|0
    • bir daha deneyelim dedi başka bir gün bu seferde ben istemiyorum

• bana dedi seninle alakası yok çok hoşlanıyorum senden falan diye valla benim başıma hiç böyle bir şey gelmedi yaptığım erkeklerin hepsinin kalkıktı

• ozman elemanda bir sorun var dediğim gbi burdan yorum yapmak güç hiç böyle bişey gelmedi başıma

• Heyecan yapmış

0|0
    0|0
    • yapmadan önce alkol aldık bana dedi fazla alkol aldım ondan diye sonrada ilaç kullanıyorum aşkım ondan dedi

• Alkolün pek etkisi olacağını sanmıyorum

Kızlar Ne Diyor 5

• seks yapicaz diye basladiysaniz sevisme de tatmin etmemistir, gergin bir zaman oldugundan olamamis olabilir

0|1
    0|0
  • Allah'ın sevgili kuluymuşsun

0|3
    0|0
  • Ya iktidarsız ya da gay

0|0
    0|0
    • valla gay olmasından şüpheleniyorum

• Iktidarszmi acaba? Onceden kalkar miydi ki

0|0
    0|0