Ya bu cinsel yolla mi bulasiyo?

Vajinal sari akinti var bir kac siteye baktim cinsel yolla bulasir diyo iyi de ben bekarim nasil oldu bu
Temizligime dikkat etmeme ragmen vajinal matar da olabilirmis
Kizlar sizn basiniza geldi mi nasil kurtuldunuz cogu ilac kalici tedavi islemi gormuyomus

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Aşırı temizlik, yani vajinanin dogal mukozasını/yapısını bozmus olmanda mantara vs neden olabilir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Enfeksiyon olabilir. Beyaz akıntı mantardır genelde.

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir işte. En sık görülen şey. Zaten nemli ve sıcak ortam, temizliğe dikkat etsen de kolayca oluşabilir.

0|0
    0|0
  • dötünü ayağını scak tut bsey olmaz

0|0
    0|0
  • Amina bosaldimi?

0|1
    0|0
  • dışarda wc. girme elını cesme vs.. şeylere degdırme oralardan bulaşıyor genelde.. cokta kötüdür

0|0
    0|0
    • Bunlara cok dikkat ediyorum ama sirkette mecburen ortak kullanim wc lerine gidiyorum

• Kpi kolunu filan peceteyle tutuyorum kendi sabunumu kullaniyorum fayda etmiyomus

• hiç bişeye dokunmamak gerekıyor ama iştesiniz yapıcak bişey yok.. dsya kalem hatta paradan bile geciyor.. pis insanlar işte yapcak bişey yok..

• genel klozetler ortak kullanılan kıyafetler den bulaşabılır.

0|0
    0|0
  • Sıkıldık mı? Bunaldık mı? Daral geldi mi?
    EVET EVET EVET

0|0
    0|0
  • fazla şaapmaa.

0|0
    0|0
  • enfeksiyon kapmışsındır bir doktora git.

ayrıca cinsel yolla bulaşan hastalıkların çoğu kan yoluylada bulaşıyor kısacası manikür pedikürde bile bulaşabilir.

0|0
    0|0
  • yok ya ağız yoluyla bulasıyoooo

0|0
    0|0
    • mantardır temizlemezseniz nemli nemli ıyy i. ğrenç

• İlişkiye girmediysen enfeksiyondur

0|0
    0|0
    • İliskiye girsem nolur ki

• Ya utaniyorum cinsel yollla filan diyince anneme bile soyleyemedim bitkisel careler ariyorum

• Öyle olmaz o iş git doktora kendin bari al ilaçlarını kullan

Kızlar Ne Diyor 3

• doktorlar akıntıyı normal karşılıyor doğurganlık belirtisi özellikle regliden 1 hafta sonra artabilir

0|0
    0|0
  • Bende de oldu. Bende bakireyim ama sürtmeyle yapıyorum erkek arkadaşım ile ondan geçmiş.

0|0
    0|0
  • Cinsel yolla bulaşmıyor
    Cinsel olarak hiçbir şey yaşamadığım halde çok nadir olarak bende de oluyor normal bence
    Ama sürekli oluyorsa doktora gitmelisin

0|0
    0|0
    • Ya uzun zamandir var bes ay olucak dr a gitmeye utaniyorum bu kdr temizlige onem verirken oldu
      Netten cinsel yolla bulasiyo diye okuyunca iyice cekindim simdi ilerledi bir kac form okudum ilaclar zor etki ediyomus

• Mikrop kapmış da olabilir
      Yani sadece cinsel yolla değil, girdiğin vc nin temizliği, iç çamaşırının temizliği de önemli bu durumda. Ama yinede yakın zamanda gitmeni öneririm

• İnan cok araastridm ilac kullanmasina ragmen bir kac sene devam eden vakalar varmis
      Bnmdr artik agirlasti kokusu ve rengi cok fazla rahatsiz ediyo ve iki aya evlenicem esim bnden sogur ya resmen

Yükleniyor...