Amatör Doktorun Siğil Dediği Şey Penille Papulle Çıktı ! ?

Bir kaç ay önce penısımde beyaz bir benek ortaya cıktı Özel bir hastaneye gıttım doktor Siğil var dedi Penis işlem gördü ve bu şeyler tekrar çıktı ama ilk çıkankı kadar buyuk değillerdi Cinsel ilişkiye girdiğim bayanlara bulastırmıs oldugum dusuncesi ile depresyona gırdım Kendımı tarzım değil biri gibi hissettim bir insana hayatı boyunca ugrasacagı Siğilleri bulastırmış oldugmu dusundugum için 5 Dermotolog gezdim Hepsi zararsız dedi En sonunda Devlet hastanesine gittim biyopsi istedi genç doktor Biyopsı Sonucu Penille Papuller çıktı Şimdi ben bu kardeşim doktoru gidip öldüreyimmi Zehir gibi geçen 4 ayım için

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• İleri tetkik gerekebiliyor bazı tanışar için ve ilk olarak bu ileri tetkiki yapmadan daha sık görülen hastalığa yönelik tedavi başlanıyor. Tedavinin algoritmaları var. Bu doktor hata yapmış da olabilir doğru yapmış da olabilir. Sonuçta halk sağlığı merkezinde biyopsi yapılmaz. Hemen hekimi suçlamayın. Dört doktor tanı koymakta zorlanıyorsa demek ki karışabilen bir hastalıkmış. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Devlet hastanesinde biyopsi Yaptırdım.
      Ben hastayım Oda Tıp fakultesini bitirmiş TUS ile Uzmanlıgını Dermatoloji Alanında bitirmiş kişi Kendı teshısımı ben mı koyayım Doktormu Koysun Yanlış teshıs koydu dıye 5 ay zehir zıkkım geceler yasadım Depresyon ilaçlarımı tekrar kullanmaya basladım Ve sen bana doktora Hata bulmamı Diyorsun Madem suphelı bır durum gördü O zaman biyopsi isticek Teshisi kafasına göre koymıcak Ben geceelerce uyuyamadım Biliyormusun kaç gece ağladım ınsanalra boyle bır seyı bulastırmıs oldugumu dusundugum için Ve akukat arkadaşlarım İle iletişime geçicem Bu cezasız kalamaz Bana 120 saniyede teshıs kodyu Kriyoterapı yaptı yolladı Kabul edılemez

• 4 Dermatolog Zararlı Bir şey dğeil Siğil Değil dedi Vucudun kendı yaptıgı Bir şey dedi Bned eemın olmak içni devlet hastanesnde bıyosı yaptırdım Inanamıyorum çunku ya doktor siğil dedi Siğildir bu diye En sonunda Bİyopsi sonucu Olmadıgını ogrendım

En İyi Erkek Görüşü

• hpv ile alkası yok olmaya blir

0|0
    0|0
    • Olmayabilir Ne demek Hocam Biyopsi Sonucu Değil Diyor

Kızlar Ne Diyor 1

• O ne demk ki

0|0
    0|0
    • Vücudun yaptığı zararsız incimsi toplu iğne ucu gibi bir şey çıplak göz ile farkedilmiyor ama orda olmasi bile rahatsız ediyor angut doktor genital siğil deyip hayatımı s...

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...