Cinsel organdan anlayan arkadaslar bakabilir mi?

Merhaba arkadaslar. Benim 15 yasindayken penis boyum 17 17.5 santimdi. Gercekten uzunlugu tatmin edici yeterlilikteydi. Sonra sigaraya basladim. Yani o zamanlarda iciyorfum fakat cok az. Ama suanda gunde 1.5 2 paket. şu an yasim 19 ve yaklasik 17 yasindan beri penisimde kuculme var ilk once 16 cm oldu. Sonra 15 simdide 14 fakat bazen cinsel istegime bagli olarak degisen bir durum galiba bir bakiyorum kos kocaman olmus olcuyorum 14.5 cm. Bazen yine ereksiyon halindeyken 13 cm nedir bu skinti? Her ay kilom duzensiz sekilde ya 5 10 kilo alirim ya da veririm bunlarin ve asiri derece sigara kullanimimdan dolayi olabilir mi?

0|0
1|12

En İyi Kız Görüşü

• Kilo kısa gösterebilir

0|1
    0|0
    • Kilolu degilim kilo alis verisi 60 67 68 arasi

En İyi Erkek Görüşü

• Tam kilo diyevektim kardesim demissin zaten. Kilo verirsen daha net ortaya cikar.

0|1
    0|0
    • Kilodan kastim 1 ay 60 isem diger ay 68 sonra 65 sonra tekrar 60 oyle 100 120 kilo degil :)

• Tam sertlesme neyse s. et ya sabah sabah neyle ugrasiyoruz

• Peki hocam sagol

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 11

• Bazen tan randıman alirsn cidden taş gbi olur o senn maks erekte olmuş halidir 16 cm benim hiç değişmedi çok sigara içme bnde 9 yıldır iciyrm 3 günde 1 paket başlarda günde 2 paket icmistm iyi bisey degil

0|1
    0|0
    • Peki sigaradan dolayimi erekte halinin kucuk olmasi? Anti depresan aldigim zamanlarda baya bir buyuyorda

• Azaltacan artik hocam

• Tamam krdsm

• kilo aldınız mı

0|1
    0|0
    • 5 kilo akip 5 kilo veriyorum her ay

• Penis boyu değişmez... sigara ereksiyon sorunu yaratır.. tam sertleşme olmuyor. .

0|1
    0|0
    • Sigarayi biraksam d vitaminine baslasam farkli sonuclar alirmiyim

• Peki hocam sagolasin

• rica ederim..

• küçülmez kilo almışındır bölgende yağ oluşmuştur fazlalıkları at ortaya çıkar

0|1
    0|0
  • düzenli spor dengeli kilo no sigara

0|0
    0|0
  • Yanliz degilsin ayni durumu bende yasiyorum

0|1
    0|0
    • Hele sukur halimden anlayan biri

• penisin anlattığın gibi küçülmesi pek mümkün değil diye düşünüyorum. psikolojik de olabilir ya da ilk ölçüm hatası da olabilir.

0|0
    0|0
    • Olcum hatasi veya psikolojik degil.

• o zaman penisin tam olarak sertleşmiyor da olabilir. o yüzden küçük gözükebilir.

• Bencede cunku antidepresan aldigimda enine boyuna baya bir gelisme oluyor o gun icersinde

• Dostum sigara zaten cinsel isteksizlige neden oluyor ve speem sayisini düşürüyor. Binevi eekeklik hormonunu öldürüyor yavaş yavaş. Birakmaya çalış

0|1
    0|0
  • Yakinda kuruyup düşer :)

0|1
    0|0
    • Dur ustad ya zaten canim burnumda

• Sıkıntı etme bisey olmaz. Faaliyete gecince sorun kalmaz. Evlenince... ;)

• Sünnet olduğun için deri azlığından çekme yapar. Bu islam cinsellik düşmanıdır

0|1
    0|1
    • Deri azligi derken hocam peki nasil duzeltebilirim elbise degilki parca attiralim

• Çok uzun iş circumcision recovery falan diye arat googlede çıkıyor birşeyler. Evet sünnet din diye bizim hayatimizi s. kmisler, vucudumuzdaki en hassas ve eşsiz sinir yapısını kesip almışlar. Daha neler olacak kimbilir.

• Harbimi yav dinden sogutma beni bak :D kalinlik ve uzunluk olarak neler yapabilirm

• Bende diyorum benimki neden habire buyuyor alkol yok sigara yok düzenli beslenme spor 19 cm su an

0|1
    0|0
    • Sigarayo birakimmi yani

• o daha da uzar... 45 cm olunca kamçı olarak kullanabilirsin...

• @xBeniboylebil yok devenin çuku 😂

Yükleniyor...