Yine bir hamile miyim vakası evet ama cevaplarınıza çok ihtiyacım var?

Şimdi ben sevgilim ile bundan 8 hafta önce birlikte oldum yani korunmasızdı içime girdi ama boşalmadı ondan 25 gün sonra adet oldum yani ben öyle düşünüyorum çünkü gayet normal kan geldi. Ondan 27 gün sonra da bir kanamam oldu ama bayağı koyu renk ve az geldi. Kendimi şu an hamile gibi hissediyorum ama içime boşalmadı kesinlikle emin bundan zevk suyundan hamile kalmış olma ihtimalim var mı birde ben birlikte olurken bir sıcaklık hissettim boşaldı sandım ama diyor ki boşalmış olsaydım devam edemezdim sekse bu doğru mu?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• sevısmısınız ustune ıkı kez adet olmuşsun.. kızım annenız sıze bulaşık falan yıkamayı ogretmıyorda bunlarıdamı konuşmuyorsunuz hıc.. ne bıleyım ablalar komuslar teyzeler.. adet olan kadın hamıle degıldır bu kadar basıt.. cok cok nadır uste görme derler kı oda aslında başka bır mevzu..

1|0
    0|0
    • boşaldıktan sonrada devam edebılır!! eleman boşalmasına boşalmış o anın rehavetı ve sızın halınız ne olur dıye dusunbmedende sız ustune ıkı kez reglk olmuşsunuz..

• rıca ederım.. lütfen kendınızı bıraz tanıyın.. bu ıslerı tecrubelı hanım arkadaslarınızdan ogrenın.. ve boylesı sızı düşünmeyen bırıyle yatmayın!

• Tesekkurler

Erkekler Ne Diyor 11

• Hamile değlisn ama takıntı yapıyorsan test yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • erkek arkadaşın yalan söylüyor da olabilir. ya da ilk hamlede kaçırmış da olabilir. eğer hasta olmazsan hamilesindir demektir.
    ama hasta oldum diyorsun. hamile kalsaydın hasta olmazdın.

0|0
    0|0
  • Valla adamına göre değişir belkide attı içeriye evlatları bilemezsin , neden kontrol etmedin ki?

0|0
    0|0
    • Edemedim güvendim 😔

• Yani güven ile alakası olmamalı bencesi bu kişisel bakım ile alakalı bir mesele zira alacağın şey bir test yani çok abartmamak lazım sonuçta vücudunda neler olup bittiğini öğrenmek ya da araştırmak seninde hakkın , yaptığın şey yanlış birşey değil yani güven tamam güven olmalı illaki ama bunun güven ile alakası olan uzaktan yakıdan bir bağlantısı yok bence

• kaçmiştır bie fırlama

0|0
    0|0
  • adetten sonra ilişkiye girmediysen hepsi hikaye girdiysen boşaldığını nilmiyormu

0|0
    0|0
    • 2 kez adet oldum ve ilk ilişkiden sonra hiç ilişkiye girmedim yani seksten sonra 2 kez adet gördüm

• güzelim şimdi sdet olma vakası rahmin kendini temizlemesi yumurtalıkları ve rahimi döllenme sonrası içeriyi dezenfekte etmmesi eğer hamile olsaydın adet görmezdin çenin oluşurdu hamile kaladığın için yeni bir hamilelik ve temizlik için vücudun kendisini yenileesi kısacası adet gören kız kadın hamile değildir şayle düşün bişgisayarın var resetledin yeniledin

• çıkarmadan beş.

0|0
    0|0
  • Bosalinca hemen kesemez ki iliskiyi sadece gucu duser ama devam eder bence

0|0
    0|0
    • Ama bayağı devam etti böyle bişey mümkün mü?

• Ben söyledim korunmayı siz erkekler ben ne yapacağımı bilirim havasında davranıyorsunuz biraz ondan oluyor gibi..

• Ben kendime sahip cikarim la olmz bu is patlama olursa kimse geri cekilemez

• Kesinlikle hamilesin o kanama yerlesme kanamasu

0|0
    0|0
  • hamilesin :D

0|0
    0|0
  • zevk suyundada sperm olur bu 1

az biraz boşalmış olabilir tam boşalmadığı için devam edebilir bu 2

git test yap bu 3

0|0
    0|0
  • Yalan söylüyor ya içine bosalmissa bile devam edebilir. İşin garip yani bosaldigini sen nasıl hissetmedin -ki hissedilebilen bir durum bu. Ama zevk suyundan hamile kalınmaz. Dogum kontrol hapi kullanmayi ihmal etme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Üfff ne meraklısınız hamile kalmaya

0|0
    0|0
  • Adetinden pıhtılar geldiyse üstüne görme değilde normal bir adettir

0|0
    0|0
    • Evet geldi yani rengi kıvamı herşeyi normaldi

Yükleniyor...