Arkadan ilk ilişkide?

İlk arkadan ilişkide kanar mı? Kocam parmağıyla önce genişleteceğini söylüyor ama ben korkuyorum kanar mı :/ ?

0|0
7|39

En İyi Erkek Görüşü

• bence anal ilişkinin zararları deyıp googledan araman daha mantıklı olacaktır.. günah sağlıksız ve aranızdakı saygınlığı zedeler.. buluşmanız gereken başka yerlerınız var orda bol bol bulusun ama haramdan sakının.. herkım ne derse desın gıt bır googleda uzmanlardan ogren neler olacağını.. ınsan kabız oluyorda zor tuvalete çıkıyor o kadar seyı nasıl sokacaksın ıcıne.. ınsan kıcına guvenırde sen bıraz abarttın yani..

0|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kadın analdan zevk almaz. Tam tersine çok acı çeker. O yapan zevk aldım diyenler de erkek zevk alsın diye yalan söyleyenler tamamen psikolojik. Bunu haydar dümen bile söylemiştir kadın analdan zevk almaz diye. Ama erkek zevk alır kalçasından. Erkek ve kadının boşaltım sistemi aynıdır ama tek farkla. Erkeğin orasında prostat var prostata baskı yapınca yalayınca parmaklayınca aşırı zevk alıyosunuz. En azından yalatın ya da okşatın kadına. Erkek arkadaşlarımın üzerinde denedim onayladım. Daha da ilginci penise dokunmadan sadece parmaklayarak boşalabiliyolar. İlk defa böyle bir zevk yaşadıklarını söylüyolar. Çünkü erkeklerin g noktası orda. Bunları biliyorum çünkü partnerlerime daha çok zevk vermek istiyorum. Bu arada kadının bütün zevk alacağı şeyler vajinadadır g noktası bile vajinadadır. Araştırın prostat orgazmı diye. Hala yaparım diyen varsa soksun döte parçalasın kadının bağırsaklarını.
    Erkekler anal bölgelerinden zevk alırlar. Gay olsun ya da olmasın her erkek anal bölgelerinden uyarılmaya çok açıktır. O yüzden kızların da aynı bölgeden aynı uyarılmayı yaşayacaklarını düşünürler ki bu kadın anatomisi gerçeğine aykırıdır.
    Gay olanlar bunu zaten anal ilişki yaşayarak yaşarlar. Ama gay olmayanlar " Ne ya ben gay miyim?" diyerek oralarını elletmezler bile. Bu sefer de içlerinde kalan ve hiç bir zaman yaşayamadıkları bu zevki kadınlar üzerinde yaşamaya kalkarlar ki, bu durum zaten başlıbaşına bir yansıtma ve sapma durumudur.

0|2
    0|0
    • şaşırdım bir kızın bunları anlatmasına hayret neleri biliyorsun öyle aklımda şu soru doğuyor hemen sende yaptınmı dıye k bakma

• Blackhole ses kaydi atatim erkek miyim kadin miyim gorursun ya

Erkekler Ne Diyor 38

• şimdi bu ufaklık birini bulmuş kesin çocuk bunu seviyorum ölüyorum ayağına kandırmış ve artık onla olmak istediğini söylemiş her neyse kızda saf kanmış, muhtemelen evlenmeden olmaz aile korkusu (korktuğu için değil, korkutulduğu için) önden olmaz demiş erkekte arkadan şöyle kızlık bozulmaz bla bla, sen sonra gel burada sor aklındakileri üstünede evliymiş havası verki insanlar sana namus bekcisi kesilmesin, bazen kendimden korkuyorum...

0|3
    0|0
  • caiz değil haram anüs kas yapısı bozulur eşin bakteri kapar

0|1
    0|0
  • B*ka batmayın da...

0|0
    0|0
  • Haram dur sacmalamayin

0|0
    0|0
  • koca koca değil bildiğin sapık. iğrendim valla.

0|1
    0|0
  • Kanı bilmem de pok çıkabilir..
    Pis bir ilişki türü.. Yol yakınken vazgeçin..

0|0
    0|0
  • hemde nasıl kanar kan gövdeyi götürür

0|0
    0|0
  • Böyle adamlarla evleniyosunuz sonra erkekler böyle erkekler şöyle diyosunuz.. insan eşiyle ters ilişki istrermi arkadaş... dinimizce gunah bikere hangı kıtaba inanıyosunuz.. şaşıyorum sizeeeee

0|0
    0|0
  • kanarsa sıkıntı.

kolon kanseri riskini arttırırsın sadece.

0|0
    0|0
  • bişey olmaz korkma ama hazırlaması şart krem ya da zeytinyağı iyi gelir kuru girerse zorlar hazırlık yapın yeter

0|0
    0|0
  • 😡😡😡

0|1
    0|0
  • yawas sakın olursa sıkıntı cıkmaz hart hurt ederse way senın halıne :)

0|0
    0|0
  • yapmayın

0|0
    0|0
  • Book yoluna girilirmi be

0|1
    0|0
  • yavas yapsın rektum yırtılırsa geberırsın

0|0
    0|1
  • Çok abanırsa kanayabilir, nazik davransın.

0|0
    0|0
  • ordada kenar zarı var.

0|0
    0|0
  • Kanar

0|0
    0|0
  • kanama olasılığı yüksek tatlım...

0|0
    0|0
  • hak yolu varken neden poh yolu ya da neden günah yolu

0|0
    0|0
  • Ooooo nefesini keser acır kanar

0|0
    0|0
  • Kanar anan aglar

0|0
    0|0
  • Arkadan yapmak haram

0|0
    0|0
  • haram haram bulasma

0|0
    0|0
  • Olabilir bu katşındakinin şeyine bağlı

0|0
    0|0
  • krem şart derim

0|0
    0|0
  • ben daha önce denedim kanamadı partnerimin.

0|0
    0|1
  • bence kayganlaştırıcı krem ya da vazalin kullan illa yapıcaksanız

0|0
    0|1
  • Yaptın mı daha önce?

0|0
    0|0
  • Kocanin anüsüne önce onun penisi büyüklügünde bir salatilikla deneyin, acimazsa, kanamazsa sendede bir sorun olmaz..

Ya nasil kocalariniz var, cok sevdigim esim böyle birsey yapalim dese ben bosarim,
    saglik ve hijyen, ve esime saygimdan böyle birseyi aklimin ucundan gecirmem. Insan sevdigi esini, kadinini böyle asagilayan bir iliskiyi nasil yapalim diye teklif eder anlayamiyorum..

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 6

• Sert olmazsa kanama olmaz

0|0
    0|0
  • Bende kanama oldu

0|0
    0|0
  • Kocan olsa söylemez yapardı. Nasıl izin vereceksin bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Önden yapsn giden gitmis nasılsa

0|0
    0|0
  • Kocan dedigini Yaparsa sorun olmaz bende olmadı

0|0
    0|0
  • Cok zorlanirsan kanama oluyor canim bende oldu

0|0
    0|0
Yükleniyor...