Penis ve Testislerimde son bir kaç gündür pis koku var? :( ?

Son bir kaç gündür farkettim. Bir saat önce duşa girip çıktım eskiye göre koku azalmış ama yinede azda olsa kokuyor. Elimi değip kokladığımda hissediyorum kokuyu. Nasıl geçer bu koku veya kalıcı mıdır? Çok canım sıkıldı bu duruma. Hastalık felan olabilir mi? 😞😞

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• pipini yukarı kaldır ve kesele dostum altı kokar en az 2 -3 sefer banyoda yıka ne yersen o kokar ;)

0|0
    0|0
    • Ya kokuyordu. Ama böyle pis değil. Zaten yıkıyorum yeterince. Ama nedense pis kokmaya başladı. :(

• büyüyon ya yaaa kokacak tabi

• :) :) tsk ederim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• yani bu anlattigin sekilde yikadiktan sonra kokmasi normal degil, ic camasirina dikkat et, ic camasirin genelde 95° yikanmasi gerek, cünkü terliyorsun ve ic camasirinda bakteriler yuva yapiyor, sen dusunu alip temiz diye giydigin yikanmis kilotu giyiyorsun ama giydikten bir sür sonra o ölmemis bakteriler koku yapmaya basliyor..

Ic camasirini beyaz pamuklu kullan ve 95° yika veya özel bakterileri öldüren camasir suyu kullan...

Eger genital bölgende kasinma, kizarilik, ciltte bir degisiklik yoksa, bu yazdiklarima dikkat et.

0|0
    0|0
    • Dedikleriniz yok bende. İç çamaşırını iki güne bir değiştiririm.

• Yazdıklarımı iyi oku, anlamamışsın!

• İç çamaşırı kaç derecede yıkanıyor bilmiyorum. Diğerleriyle karışık yıkanıyor.

• sık banyo yap.

0|0
    0|0
  • Mantardır hacı, sen bir üroloji uzmanına başvur

0|0
    0|0
    • Gitmezse bir kaç güne gideceğim.

• mast yaparken Dışarı boşal pijamanın ya da donda bırakma :D

0|0
    0|0
  • terden genital bölge temiz tutcan yıkıyıcan etektraşı ol genital bölge temizline dikkat et

0|0
    0|1
    • Onları yapıyorum zaten. Hemde fazlasıyla. Nereden geldi bu koku anlamadım. :(

Yükleniyor...