Iliski sirasinda kanama?

Iliski sirasinda kanama kanser belirtisi midir acaba? Internette rahim agzi kanseri olabilir diyor ama doktora gitmeyede cekiniyorum acikcasi. Bilen var midir?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• smear ve kültür testi yaptirmali kadinlar 6 ayda bir AZ BILINCLI OLUN NE OLUR!

1|0
    0|1
    • Smear yaptirdim ama yetersizmis, birdaha gidecegim.

• Canim hic yanmadi bir anda farkettim, umarim ciddi birsey yoktur cok tesekkur ederim :)

• rica ederim gecmis olsun cok ehvam yapma.

Erkekler Ne Diyor 5

• yanacaksın !

0|1
    0|0
  • Iliski sirasinda derken sevismedemi girdimi icine

0|0
    0|0
    • Iliski sirasinda diyorum farkindaysan?

• Sebepleri:
      - Vajinal enfeksiyon (vajinit)
      - Vajina içerisinde bir lezyon
      - Cinsel yolla bulaşan hastalıklar
      - Cinsel ilişki sırasında vajinada yırtılma oluşması
      - Erkeğin penisinden olan bir kanamanın vajinaya bulaşmış olması nadiren yanıltabilir ve kanamanın vajinadan olduğunu düşündürebilir
      - Semende (menide) kan olması da aynı yanılgıya düşürebilir
      - Servisit (rahim ağzı iltihabı)
      - Servikal polip
      - Servikal erozyon (rahim ağzında yara)
      - Kanama bozuklukları ve bazı kan hastalıkları
      - Rahim veya özellikle rahim ağzı kanseri de bu duruma sebep olabilecek en ciddi durumlardan birisidir. Rahim ağzı kanserinin bazen ilk belirtisi ilişki sonrası kanama olabilir.
      - Nadiren idrar yollarından gelen kanama da vajinadan geliyor sanılarak yanılgı yaratabilir
      - Gebelik varken ilişki sırasında kanama olması düşük tehtidi olabilir ve ileri gebelik aylarında bebeğin eşinin önde olması gibi durumlarda da ilişki ile kanama olabilir.

Belki yardimci olur

• Hangi sebeple olursa olsun ilişki sonrasında kanama olması hemen doktora başvurmayı gerektiren şikayetlerden birisidir. Detaylı bir jinekolojik muayene ve bazı tahliller sonrasında sebep aydınlatılacaktır.

• hayır değilsin kanser vajınan dar ve kanıyor sıkıntı yok

0|0
    0|1
  • bazen eşimin de kanıyor. doktor rahmin ters olmasından kaynaklanabilir dedi. kadın hastalıklarına gidin bir kontrol ettirin.

0|0
    0|0
  • Aids olabilir..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eğer ilkse gayet normal değil mi

0|0
    0|0
Yükleniyor...