Bakirelikte oral yolla klitoral orgazm olmanın zararı var mıdır?

haftada 3-4 kez erkek arkadaşımda kalıyorum. o da beni oral seksle klitoral orgazma ulaştırıyor her seferinde. bakire olup da bu kadar oral seks yaptırmanın zararı var mıdır?


0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

  • Oral seks bekareti bozmaz. Vajinaya birşeyler sokmadıktan sonra girişine dokunmak ya da yalamak da bozmaz. Ayrıca oral seks çok güzel birşeydir ve yeri her zaman birinci sıradadır.

    Orgazmı da Freud gibi klitoral vajinal diye ayırma. Vajina kendi başına orgazmı tetikleyecek sinir yapısına sahip değildir. Girişi hariç hassas değildir ve içerde birşeyin varlığını hissedebilir sadece. Bazı sinir düğümleri olan noktalar uyarılır ama klitoris 8000 sinir ucu ile bir memelideki en yogun sinir ağına sahip yapıdır. G-noktası orgazmı hariç tüm orgamzlar klitoral yapı tarafından tetiklenir. Klitorisin Y şekli ve içeride kalan çatal bacakları vajina girişini çevreler ve vajinal orgazmın kaynağını oluşturur ama penetrasyon tek başına orgazm kaynağı değildir. Freud zeki adamdı ama hala milletin aklını bulandırıyor. Kadın orgazmı beyinseldir, fiziksel uyaranın yeri hiç fark etmez. Bu nedenle bunun seni kötü etkileyeceğini asla düşünme.

    Şu varki çoğu kadın, oral seksi birleşmeye yeğler çünkü en tatminkar fiziksel ve duygusal hisleri sağlayan budur. Oral seksin kesinlikle zararı yok hatta daha duygusal yogunluğu olan bir aktivitedir. Erkeğinin seni istemesi, tadını, kokunu sevmesi, en özel yerini uzun uzun seyretmesi, senin kıvrımlarında kendini kaybetmesi, sonra bulması, ruhunu uyaran şeyler.

    Neyse bu konuda için rahat olsun. Sevişmenin her bileşeni farklı zevkler verir, hiç biri diğerinin yerini tutmaz. Zevkli, doyurucu bir yemek için malzemelerden kısmamak gerekir.

    3|2