Sürekli sabaha karşı regl oluyorum neden?

Kızlar biliyorsunuz ki ağrılar illallah dedirtiyor insana.. Ne zaman regl olacaksam sabah karşı oluyorum ve uykumu bölüp ağlamaya başlıyorum bunum mantığını çözemiyorum nedem hep sabaha karşı oluyorum da öğle vakti veya akşamları olmuyorum? Bunu bir şekilde önleyebilir miyim?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Adet düzensizligi

Adet düzensizliğine veya anormalliğine yol açan aşağıdaki durumlar ve hastalıklar dışında, adet görmenin tamamen durduğu “amenore” durumu bulunmaktadır. Hamile olmayan, emzirmeyen ve menopoza girmemiş kadınlarda, 90 günden uzun yaşanan “amenore” (adet görmeme) anormal olarak kabul edilmektedir. Göğüsleri gelişmeye başladıktan sonra 3 yıl içinde veya 15-16 yaşında adet görmeye başlamamış olanlar “adet görmeme” ile karşı karşıya olabilir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bende sabah olurum gün oynar tam tarih olmuyorum ama zaman oynamıyo hep sabah sebebini bende bilmiyorum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• DNA na kodlanmış bısey bu enteresandır bazı bayanların dakıka şaşmıyor

0|0
    0|0
  • anatomik bişey zannetmem. ama gecıktır ilaçla. kandır bunyeyı

0|0
    0|0
  • Ne guzel iste tadini cikar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Regl olmaya ilk basladigimdan beri bende hep sabahlari oluyodum ama son bir yildir gun icinde olmaya basladim ama inanki sabah olmak daha iyi ne zaman nerde olucam yine diye dusunmuyosun enbl azindan

0|0
    0|0
Yükleniyor...