Kalıcı sürme yapılıyor mu nerede yapabilirim

merhaba arkadaşlar gay diye yorumlar yapmazsanız sevinirim zaten öyle biri değilim..ama gözüme sürme çekiyorum ara sıra veçok yakışıyor...bunu her zaman yapmak istemediğim için bu işlemin kalıcı olanı var mı sürmeden kastım çok ince belirsiz yani abartılı bişeyden bahsediyorum

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• böyle bir şey mi var ilk defa duyuyorum

0|0
    0|0
    • belki wardır :D diye soruyorum

• yoktur ya sanmıyorum

Kızlar Ne Diyor 4

• Kalıcı makyaj var benim kuzenim yapıyor güzellik merkezlerinde kalıcı makyaj falan yapıyorlar göz kalemi, kalıcı dudak kalıcı kaş falan 5 senelik oluyor bunlar

0|0
    0|0
    • eklesem özelden yazabilirmsn nerede oldugunu ?

• istanbul ;)

• Ben antalyadan bahsediyorum orda vardır kalıcı makyaj yapan yerler

• 30lu yaşlarının sonunda çok çirkin durur canın istediğinde sür yani

0|0
    0|0
  • 5 seneye kadar giden kalıcı eyeliner yaptır.doğal gözükmesi için yapanı uyar

0|0
    0|0
    • nerede yapıyorlar bu işlemi ve fiyat hakkında bilginiz war mı bide bir zararı?

• zararı yok bende var güzellik merkezlerinde yapılıyor güvenemzsende estetsynlerde yapıyor en fazla 400 tutar

• yok oyle bişey

0|0
    0|0
    • kalıcı makyajlarlada mı yok ?

Erkekler Ne Diyor 2

• google da dövmeliyim diye yaz bir site çıkacak ora ile görüş çok güzel yapacaklardır. Ancak sana tavsiyem bu tür şeylerde pişman olmaman için iyi karar verip yaptır önerdiğim web sitesinin sahibi dövme işinin ustasıdır

0|0
    0|0
  • ya kaç yaşına geldim bu sürme dert oldu içime.millet yanlış anlayacak diye sürmedim.çok seviyorum sürmeyi erkektede kadındada

0|0
    0|0
    • hocam belirsiz bişey yapabilirsin galiba pek sorun olmaz..bende çok sewiyorm

Yükleniyor...