Hamilemiyim lutfen cevap verin aciklamaya bakin ?

Arkadaslar bu ay adet olmadim dun. Sabah iliskiye girdik bugun gebelik testi yaptirdim hamile ciktim acaba iliskiye girmis olmamim payi varmidir yanlis olabilirmi?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• O testlerden üç dört tane yapın bazen test bozuk olabiliyormuş ve bir kan veya idrar testi yaptırın hastanede kesin çözüm var düzenli cinsel hayatınız var mı dün bir kez girdiyseniz hamile olma olasılığınız düşük olması gerekli seks tek seferde bir gün sonra hamile kalınılabilecek bir şey değil ondan sordum

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yok kanka bir şey olamaz tabi gelmem bir günde şey oldu Tövbe estağfurullah ya abi nasılsın Ne cahil insanlarsınız insanlarsınız dedim duydun mu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• hayır ilişkiye girmiş olmanın bir payı yok. ama eczaneden aldığın testler herzaman doğru sonuç vermiyor. en iyisi kan testi yaptırman olacak. ya da bir jinekoloğa gidip ultrasonla baktırabilirsin.

ama seni fazlada ümitlendirmeyeyim. eczanedeki testlerin doğruluk oranı %85.

0|0
    0|0
  • Yarın bebeği kucağına alırsın 😃 şaka bir yana test evet diyorsa bir de kan testi yaptırırsanız kesin sonuç alırsınız. Galiba evlilik dışı evhamınızdan böyle anladım

1|0
    0|0
  • bir gün sonrası çıkmaz o testlerde daha önceki ilişki başarılı olmuştur ama kesin sonuç için doktorda bir kan testi önerilir

0|0
    0|0
  • tekrar test yap pozitif çıkarsa bebeğin olacak :)

0|0
    0|0
  • yok öncwkiyle alakalı ama azda olsa testlerde yanlma payı var

0|0
    0|0
  • yanlışlık yok hamilesin :) tebrikler.

0|0
    0|0
  • 1 gunde noluyor la. uzaylımı cocuk.

0|0
    0|0
  • Hamilesin net dün sabahki değil önceki sevişmeden aklin takiliyosa tuv un testini al yanlış cikmaz

0|0
    0|0
  • bir günde olmaz o öncedden yaptıklarından olmuştur

0|0
    0|0
  • Ne ictin banada ver

0|0
    0|0
  • yoktur sanmam

0|0
    0|0
  • Hamilesin o zaman evliysen hayırlısı olsun değilsen geçmiş olsun