Kendi kendime kizlik zarimi bozdum galiba lutfen yardim :( ?

Masturbasyon bile yapmamis bir kizdim cidden. Genital bolge temizligi yaparken neden bilmiyorum fakat parmagimi vajinama soktum 1-2 cm girdi ya da girmedi aci hissettim ama. O sira kontrol etmedim camasirimi ama 2-3 saat sonra tuvalete gittigimde asiri kan vardi bozuldu diye iki haftador hayati kendime zehir ettim. Faket adetim iki hafta gecikti yani o olayin oldugu gun tam olarak adetimin gelmesi gereken gundu ustelik kanama adet gibi 4 gun surdu. Bozulunca gelen kan bir iki damla pembe renkte oluyormus ve yarim saat en fazla surermis. Benim ki 4 gun koyu kirmizi ayni adet kaniydi ustelik daha adet olmadim demek ki o kan adet kaniydi degil mi? Yalvaririm bir yorum yapin kimseye anlatamiyorum ustelik ozeldeki jinekolog akrabamiz ve kucuk bir sehirdeyiz ne yapacagimi sasirdim. Diyelim ki bozulmadi ve o kan adet kani ( ki daha adet olmamamin baska aciklamasi olamaz) peki o zaman o duydugum aci neydi? :(

Güncellemeler:
Kizlik zarimin fotografini bile cektim kiyasliyorum gooogleda bulduklarimla. Psikolojim bozuldu tamamen artik.

0|0
9|27

En İyi Erkek Görüşü

• Bak abicim kızlık zarı öyle parmakla kalemle onla bunla bozulaçak birşey degildir yuksek düzeyde baskı yapılması gerk ancak o şartla bazabilirsin. öyle mastırbasyon yapıyordum elim içine kaydı şöle oldu böyle oldularla kızlık zarını bozman imkansız ancak büyük kalın ve sert bir cisim alıcaksın ve sert ve şitdetli bir şelikde içeri iktir bak ozman bozulur ama parmakla sen o işi yapamazsın için rahat olsun kızlık zarın normal durumda...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 26

• kendini hamile bırakmışsın, adetin o yüzden gecikmiş..

1|1
    1|0
  • yav oyuncak mı bu 1-2 cm le bozulssun bazı kadınların ki doğumda bozulur bazı kadınların 5-6 cm geride olur 1-2 cm le hiç bir şey olmaz hatta bizim arkadaşda 17 cm vardı çocuk gitmiş kıza komple köklemiş kızın ki çatlamış sadece bozulmamış kız da zaten çok ağlamış felan öyle kurtulmuş çocuğun elinden =D yani o şekil bozulması imkansız takma kafana yah bir cugura =D

0|0
    0|0
  • Kanama 4 gün sürmez zar bozulduğun da gelen kan en fazla parmağını kestiginde gelen kandan biraz fazla olur ha emin değilsen bir doktora muayeneye git ama mantar ya da kaşıntı şikayeti ile o arada sorarsan doktora onu da kontrol edecektir kendi kendinize kurgu yapmak yerine daha zeki davransanız olmaz değil mi

0|0
    0|0
    • O arada onu nasil kontrol etsin? Niye merak ediyosun demez mi adam

• Ya doktor o bölgeyi muayene ederken bakireyim dikkat edin falan dersin oda bakire değilsen söyler dimi arkadaşım

• ya da doktora rica eder durumu anlatırsin yardimci olurlar korkmayın bu kadar ya doktorlar da insan bakireligini bozmussun diye dalga geçecek değil ya ya da bozmamissin diye

• Bozulmuştur arkadaşim

0|0
    1|0
  • sıkma canını o adet kanıymış. ki parmağını soktuğunda bir can yanması hissetmemişsin ki. sadece kan geldiği için gereksiz yere stres yapmışsın.

0|0
    0|0
    • Canim yandi ama cok azz

• İntihar ederim... Vajinamin fotografini yollayip yorumlayabilecegi biri var midir acaba 😩

• pek belli olcağını sanmıyorum ama mesajdan gönder istersen

• degisiksin qwe

0|0
    0|0
  • parmaktan bişiy olmaz kendini parçalama ilerde ewlenince kocan girdiği zamanda kanama olur merak etme

0|0
    0|0
  • parmakla bozulmaz o bir iki cm den. kalın bir cisimle zorlaman lazım. öyle kolay değil, vajiadan gelen her kanı kızlıktan sanmayın

0|0
    0|0
  • Bozulmadığını düşünüyorum sadece ufacık bir zedeleme olmuşnolabilir ama ilişkiye girdiğinde kan gelecektir merak etme. İnterbette kızlık fotolarına baktın mı

0|0
    0|0
  • Bozulmamıştır

0|0
    0|0
  • Boşverr kızlık zarı olsa bile hayatını mahvetmeye değer mi yaşamana bak :) Kimse kızlık zarına falan bakmıyo artık

0|0
    0|0
  • bozulmaz hemen buzuldi diye başka şey sokma

0|0
    0|0
  • kızsın saçmalama 5 cm grmezse bozulmaz ;)

0|0
    0|0
  • Birakaydin ben bozaydim 😃😃😃😃

0|1
    0|0
  • Kendi kendi ni bozmuşsun maselef yoksa canın açmaması lazım adet kanı olması için o gelen kanın 😊

0|0
    0|0
  • acı dogal. deri daha temasa uygun değil.

0|0
    0|0
  • sana yardımcı olmak isterim, önce bir sakin lütfen..

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun ama herşey o zarda değil boşver üzme kendini

0|0
    0|0
  • Resmini atarsa n yorumlar cevap verebilirim

0|0
    0|0
  • zannetmem tırnagıt bır yerı yırtmıs ola bılır

0|0
    0|0
  • Nasıl yapArsın ya

0|0
    0|0
  • temizlik mi :D kimi yiyorsun masturbasyon yaparken oldu bence bozulmuş olabilir

0|0
    1|0
  • Zedelenmiştir... Bozulsa ne olacak ki evlendiğin insana anlatırsın zaten o anlar.. :)

0|0
    0|0
  • En fazla zedelenmiştir hala zar duruyor bence

0|0
    0|0
  • kızlık bozulmasında temız kan gelır eger gelen kan pisse adet kanı ama temızse bozulmustur

0|0
    0|0
  • Kızlık zarın zedelenmiş olabilir bu konuda şüpheye kapılma derim. Hatta yırtılsada tamamı yırtılmamıştır. Ve ben defalarca söylememe rağmen fazla kurcalamayın bozarsınız diye ama siz halen kurcalıyorsunuz. :)

0|0
    0|0
    • Tamami yirtilmamissa ilk iliskimde kan gelir mi? :( ilk kez kurcaladim onda da boyle oldu ne bahtsiz kizim ya.

• Bir daha tovbeeee aman 😂

• Masta tövbe edilmez aman 😀😀

Kızlar Ne Diyor 9

• geçmişler olsun bacım

0|0
    0|0
  • Adet olmuşsun büyük ihtimalle

0|0
    0|0
    • Degil mi normalde o kadar kana olmaz diye biliyorum

• merak etme parmakla bozulmaz cinsel bir birliktelik yaşarsan anlarsın yine kan gelicek

0|0
    0|0
  • Doktor şart.

0|0
    0|0
  • içini ferah tut güzelim bende evlenmeden önce çok korkuyordum bozuldumu bozulacakmı diye ama evlendikten sonra anladım canım benim öyle hiç kolay bozulan birşey degil biz cok ugrastık bozmak için esneyen bir yapı cünkü bir parmak kesinlikle bozamaz acı hissetmen normal kızlıgından dolayı ama bozulma olmaz o kadar kolay.

0|0
    0|0
  • Sen bir acı hissetiysen bozulmuştur canım. Ben ilk olduğunda adetine yakındı. Nesebenim kizlik bozuldu sonra bitti adetim artık bakire değildim. 2. Olduğunda daha kan gelmedi. Çünkü bozuldu. senede oledir yani

0|0
    0|0
  • Adet kanı

0|0
    0|0
  • Adet kanıdır. Parmağını soktuğun için acımış olması normal bakiresin sonuçta.

0|0
    0|0
  • parmağını sokmuşsun o yetmezmi o acı için oynama arkadaşım

0|0
    0|0
Yükleniyor...