İki heteroseksüel erkek bir şeyler yaşayabilir mi?

Arkadaşlar izleyenler bilir yeni biz dizi başladı adı The Following, Konusunu anlatarak ipucu vermek istemem belki izlemek isteyen olur. Neyse dizide bir süre gay taklidi yapmak zorunda olan iki heteroseksüel erkek bir akşam içkiyi fazla kaçırarak 'oynaşmaya' başlıyor ve 'yatıyorlar'. Sorun şu, gerçek hayatta iki heteroseksüel erkek içkiyi biraz fazla kaçırıp böyle bir durum yaşayabilir mi?

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• içmednde yapabilirlerr.veya bi cay muhabbetinden sonra

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 11

• her insan, kadın ya da erkek farketmez bir parça biseksueldir bence. Ama bak "bir parça" dedim bak:)

sonucta insan psikolojisi bir bina gibidir. cinselliğini taşıyan sütunlar erkeklik ve hetoroseksuellik üzerine kuruluysa boyle birseyi hayatta yaşayamaz. Ama psikolojisindeki cinselliği birkac sütun tasiyorsa , erkek erkege birsey yasamaktan cekinmeyebilir o kisi...

Fakat yanıt veriyorum ki gerçekten cinsel tercihlerini sert bir sekilde heteroseksuellik üzerine kurmuş bir erkek sadece fırsat buldu ya da kafa iyi diye boyle birsey yapmaz. Emin ol yapmaz.

O nedenle rahat uyu, erkek arkadasın, kankalarıyla yatmıyordur:)

0|0
    1|0
    • ne alaka erkek arkadaşım? ben dizide olan bir olayı heteroseksüel erkeklerin yorumlamasını istedim.

• Bizim camiada afedersiniz s*kende s*k*lende i*nedir. Kusura bakmayın, bilmem hangi maymun türünde iki şempanze birbirine çaktı diye bunu doğal bişey göremiyorum. Ha tamam biz insanız, zeki yaşam formuyuz, eee hadi saygı duyalım. Gördüğüm yerde bağırmıyor, hakaret etmiyor, arkalarına konserve kutusu bağlayıp koşturmuyorum . Daaa napayım. eksi verenlere de bilmukabil.

2|0
    1|0
  • Film-dizi senaryoları gerçek hayatı aktarmaya çalışsalar da sonuçta kurgu yapıtlar. Ne kadar içkili vs. olunursa olunsun iki heteroseksüel erkeğin bunu yapacaklarını sanmıyorum. Kadınlarda durum biraz daha farklı ama. İki heteroseksüel kadın, sadece denemek için ve içkinin de etkisiyle bunu yapabilir sanki. Dizilerde konu bittiği için, senaryocuların da işleri zor tabii, farklı bir şey bulmaları şart, onlara da hak vermek lazım.

0|0
    0|0
  • sadece heteroseksüel olarak düşünerek kendine hakim olup kadın gibi hareket edip ,kadın kıyafeti giymek gibi özentisi yok ise ilşkiye girmez .ama farklı bir ruh hali içinde ise kendini kadın gibi hada çok hisseder ve kadın kıyafeti giymeye düşkün ise yapabilir .

0|0
    0|0
  • bir erkek eğerki içinde biseksüellik olmadığı süerece yada geylik duyguları hissetmediği sürece hemcisinden hoşlanacağı bir taraf göremez seks bahabında yanı seks istekve arzuların yoğunlaşmasıyla başlar karı tarafda seksilik objesi onu tahrik etmesi laızm başda bilirisn ama iki hotoroseksüel birbirlerini ogözle asla görmez görse işin içinde bir i*nelik vardır derim bennnn :)))

0|0
    0|0
  • iğrenç çyk çyk çöykkkk

1|0
    0|0
  • film senaristleri de çok aptallaştı, biraz gerçekçi olsalar keşke. canını alsan yapmayacak erkekler var

0|0
    0|0
  • bişiy yaşayabilmesi için bisexuel veya gay olması lazım diilmi sorun açık cevabıda içinde zaten?

0|0
    0|0
  • içinde yoksa ne kadar içse de yapmaz...

0|0
    0|0
  • eğer daha önce düşünmüşse bu ve bunun gibi konuları yapabilitesi var.

0|0
    0|0
  • olabilir ama ne iğrenç bir durum... bayanlarınki tatlı oluyo ama erkeklerinki mide bulandırıcı

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...