Sevgilimle aramız pek iyi değil :(

Arkadaşlar sevgilimle 2-3 hafta görüşememiştik ama 26 şubat günü gelmişti zar zor . Ondanda bi tatsızlık yaşadık . 2 gündür telefondan konuşuyoruz gel diyorum gelmek istemiyor . Bu sene sınava girecek bu arada . Gelmiyor ama ben onu görmek istiyorum söylüyorum gel diyorum bahane uyduruyorum yok gelmiyor . Sizce akışına mı bırakmalıyım ? Ya da ne yapmamı tavsiye edersiniz ?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Biraz kendi haline bırak.Çok üstüne gitme.Özlerse arar muhakkak.

0|0
    0|0
    • Arıyor konuşuyoruzda yanıma gelmiyor .

• Sınavı var oymuş ama önceden 2-3 güne bir gelirdi . 3 gün önce geldi ilk defa :) ondada tatsız bişey oldu gitti . Şimdi hiç gelmiyor . Ben gitsemde bi anlam ifade etmeyecek . Sadece telefonla konuşuyoruz

• Gerçekten sınavı için böyle yapıyorsa saygı duymalısın ama bahaneyse böyle ilişki gitmez.Sadece telden olmaz yani.

Kızlar Ne Diyor 1

• o gelmiyosa sen git hacı süpriz yap

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Ona bir şiir yaz,lokantaya apar,gözlerinin içine bakarak onu sevdiyini belli et,güzel bir çiçek al ve onu çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook sevdiyini söyle

1|0
    0|0
    • Telefonda bişey söylemek istiyorum . Hediye filan almayı düşünmüyorum sadece sözlerimle onu getirmek istiyorum yanıma .

Yükleniyor...