Kadın hastalıkları ve üroloji farkı nedır ya?

vajinamda kanama var adet dışında. yeni kızlığım bozuldu ve yoğun bir ilişki halindeyim. Sağlık ocagındakı dr kadın hastalıklarına yonelndırdı. Neolup ne bittiğini anlamak için kadın hastalıklarından randevu almak istedim. Sadece gebe hastalar alabılıyormuş. E ürolojiden mı alacagım şimdi. ozaman saglık ocagındakı dr neden kadın hastalıklarından al dedı. kafam karıştı vallahi. rahim kanserimiyim aids mi bulaşmış ya da bakirelik sonrası bı yıpranmadan mı neyden oldugunu ögrenmem lazım. hangı branştan alacagım. bursada ıkamet edıyorum devlet hastanesı ya da uludag fakultesınden almak tercıhım

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Aynı sey ben ikisine de gittim

0|0
    0|0
    • ya ınternette bakdım ürolojının ılgılendıgı rahatsızlara. benım durum yok oyzuden

• O hâlde önce kadın hastalıklarina gitmelisin

Erkekler Ne Diyor 10

• Kadın doğumdan alman gerekli.

0|0
    0|0
  • Kadın hastalıkları uzmanına git... üroloji ; idrar yolu rahatsızlıkları böbrekler mesane ve erkek sağlığıyla ilgilenir...

0|0
    0|0
  • tahminimce uroloji bakmaz Üroloji Nedir?

Üroloji, kadın ve erkeklerin üriner sistemleri ile erkeklerin üreme sistemlerini inceleyen tıbbi branştır. Böbrekler, idrar kanalları, mesane, prostat bezi, meni kanalları, idrar borusu, testisler ile ilgili her türlü rahatsızlığın tanı ve tedavisini içerir.
    ( drarı oluşturan böbrekler ve oluşan idrarın vücut dışına atılımını sağlayan kanal sitemi kısaca üriner sistem olarak adlandırılır (alıntıdır))

0|0
    0|0
  • her ıkısınede git tedbiri elden bırakma

0|0
    0|0
  • hadında üreme erkekte üretme yeterli değilmi sence

0|0
    0|0
  • gitmene gerek yok kendiliğinden durur arkadaşım

0|0
    0|0
  • ne demek sadece gebeler randevu alabilir. olur mu öyle şey. bu dedikleri suç

0|0
    0|0
  • böbrekten vajinaya kadarki sidik yolu üroloji. vajina ve tüm genital bölge kadın hast.

0|0
    0|0
  • Öyle saçmalıkmı olur Kadın dogum servisi Vajina ve çevresi rahatsızlıklar ilede ilgilenıyor

0|0
    0|0
  • jineloga gitmen gerek, kadin hastaliklari üzerine uzman jineloglar..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Nedemek sadece hamileler sira alabilir sadece onlarin mi pitircigi var bizde ki ne :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...