Penisten gelen spermin sarı ve sarımtırak renk olması normal mi?

Normalde beyaz mi gelmesi lazim yoksa sarı falanda gelmesi normal mi kanlı ve kırmızı gelmesi normal değil ama sarı gelmesinin nedenini bilmiyorum bilgisi olan kişiler aydinlatirsa sevinirim

Güncellemeler:
Arkadaşlar tavsiyeleriniz için Teşekkürler bugün urolojiye gittim doktor normal oldugunu bir sıkıntı olmadığını söyledi Meni bünyeye göre Beyazdan yeşil e kadar farklı renkler alabiliyormus iltihap kaptığı zaman idrar yapmada ağrı veya penisten durduk yerde sıvı gelmesi iltihap belirtisiymis

0|0
1|7

En İyi Kız Görüşü

• Degil enfeksiyon vardir.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Spermin sarı gelmesi anormal bir durumdur. prostatit yani prostat iltihabı bu belirtileri verir. prostatin görevi yapışkan ve kaygan sıvı üreterek spermin kolayca çıkmasını sağlar o sıvıya meni diyoruz. O bölgede iltihaplanma sonucu meni ve spermin çıkışı esnasında sarımtırak bir görüntü verir. Prostatit başka belirtiside büyük tuvaletinizi yaparken penisten yapışkan bir sıvı gelir. ara ara kabizlikta yaşanır. Bu belirtiler varsa ürolojiye gidip idrar testi yapmanızı öneririm.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 6

• bir süre boşalmazsan ya da enfeksiyon filan kaparsan hafif sarı olabilir
    ama düzenli seks yapınca genelde beyaz akıyor

0|1
    0|0
  • senin yaşında bel soğukluğu ya da mikrobik olabilir ama devamlı öyleyse bilemem doktor tetkik ve tedavi önerebilir

0|1
    0|0
  • birikmiştir, ondan.

0|1
    0|0
  • ya enfeksiyon var veya yiyip ictiklerinden

0|1
    0|0
  • boşalma işlemi uzun süre yapılmadıysa yoğunluktan olur

0|2
    0|0
  • Fanta içmişsen eğer ondan olabilir. :D