Sizce boyle mi?

Bekaret bir insanin insan olmasindan daha cok mu onemli ya da namus sadece bacak arasinda mi veya namuslu kadin kizlik zari olan mi? eger oyleyse ben namussuzm dogustan yok :)

0|0
0|15

En İyi Erkek Görüşü

• karıştırıp kendine hakaret etme misal vereyim abdest alacaksın ama rahatsızlığın dolayısıyla bir yerinden cerahat ya da kan akıyor hanefide andest bozar ama bu devamlı ise anlık değilse kusura girer abdeste zarar vermez sadece ibadet esnasında abdest tazelersin beklemez zaruret vardır sendede kusur ve zaruret var allahın takdiri onun için kendine hafif kadın muamelesi yapma misalde olsa gelelim soruna iffet çok kapılı odalar bulunan ve ev gibidir onu saklayanda kilitli kapısıdır burada kapı bekaret zarıdır iffet kalmamışsa bekarette dolatışıyla kalmaz bekaret bunun için önemlidir ana hapı açılırsa diğer kapıarda açılır +diyebilirsinki her türlü işi yapıp onu yapmıyor inan onuda mutlaka yapar çünkü nefis o eylemi mutlaka yaptırır bir zaman yeten o zaman yetmez hale gelir ve dış kapı kırılır devamlı tazyik sonunda önündeki her engeli kaldırır

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Namus demek evet 2 bacak arasında olan şeydir zaten madem namussuzluk yapacaksın hiç evlenmiyeceksin kardeşim... madem yol gecen hanı olacaksın temiz saf kalpli evlilik peşinde olan erkekler den uzak duracaksın madem namus u koruyamıyacagına inanıyorsun iki bacak arana herkezi alacaksın... namus demek haysiyet şerefdir nasıl birini öldürünce hapse girersin toplumdaki düşüncede böyledir bazı kurallar vardır ve bu kuralları kim olursa olsun bozamaz sistem bu sistem böyle türkiye de böyle ha dış ülkeler geniş orlarda herşey serbest ama onlar bile namus olayına sıcak bakan bir otoriteye sahiptir... UNFAİTHFUL bu filmi izle ve nedemek istedigimi anlarsın... sadakatsiz filmin adı...

1|1
    1|0
    • Ben boyle dusunmuyorum

• Bak namus dedigin sey bacak arasindaki zardegildir beyindedir zarim yok dogustan yok ama gidipde birileriyle birlikte olmadim ee zarm yok namussuz muyum hayir

• sen zarolayında takılmışsın kalmışsın bence evlenecegin kişiye durumu izah edersin hayvan degilya anlar heralde biz burada namus olayından bahsediyoruz yani illaki kızlık degil evlendikdensonraki olan aldatmalarda namus dur insanın beyni varda noluyorki aldatan hertürlü aldatıyor buda boynuz demek oluyor ve kimse ve kimse bunu kabul emez.. senin durumun olan bir durum sana gidip kimseyle yattın ettin demez adama anlatmasını bilirsen tabiki... önemli olan sadakat ve temizlik dürüstlükdür ama ne olursa olsun evet erkek için iki baçak arası namusdur insanlar onun için yaşıyor... sor bakalım baban a ne cevap verecek namusmu da kızınmı de bakalım nedicek tabiki namus diyecek millet çokmu meraklı karısını kızını vurup icerde yıllarca yatmaya hayır... kimse istemez..

• Beyin nanuslu olsun. İlişkiye girmek dışında cinsel anlamda her şeyi yaşayan kızlarda bakireyim diye geziyor. Başlarım öyle bakireliğe. Hep söylüyorum, böyle biri sevgilim olacağına, ben senden önce biriyle yattım bakire değilim diye dürüst olacak bir sevgiliyi tercih ederim.

1|0
    0|0
  • Saçmalamışsın canım yaa doğuştan kızdığın yok peki nasıl olsa yom diye birileriyle birlikte oldumu peki?

0|0
    0|0
    • Hayir olmadim

• Ben annemle babmim cocuguyum boyle seyler yapmam allah sasirtmasin

• İşte bu :) senin gibi kızlar nerelerde saklanıyorsunuz acaba :)

• Oradaki namussuz kavramı kızlık adıyla dolaylı yoldan ilgili doğrudan değil sen anlamazsin

0|0
    0|0
  • Sana göre nedir namus

0|0
    0|0
  • namus terimi bu durum için kullanılır , bu terimi lugatından cıkarırsan sorun yok olur :)

0|0
    0|0
  • lider sensin.

0|0
    0|0
  • hahahah

0|0
    0|0
  • böyle bir bağlam kuramayız bence herşey kafada bitiyor

0|0
    0|0
  • Ne zaman kime verdin

0|0
    0|0
  • tam olarak öyle değil.

evet kızlık zarı olmazsa olmaz.

keşke g*t zarı ve ağız zarıda olsaydı bu sayede ne b*k olduğunuz anlaşılırdı.

0|0
    0|0
  • saçmalığın daniskası be. Benim ona karşı sevgim 3 damla kanla mı belli olacak. Geçmişte ne yaşadığı değil bundan sonra benle nasıl yaşayacağı sadakatidir önemli olan...

1|0
    0|0
  • Namus bacak arasındaki zar değil bunu sanıp anal yapanlar var onlar namuslumu oluyor şimdi namus tüm bedeni korumaktır buda iffetten geçer bu erkek içinde kadın içinde geçerlidir ama hatalarda yapılır önemli olan bunun farkına varmaktır yani nasılsa bakire\bakir değilim bundan sonra herkesle birlikte olayım değilidir.

1|0
    0|0
  • ayıp ruhunda olmasin yoksa gerisi fasafiso

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...