Hamilelik sürecinde ilişkiye girmek sakıncası var mı?

eşim 3 haftalik hamile cinsel ilişkiyi nasıl etkiler bir sakıncası var mı ne yapmamız gerekiyor neye dikkat etmemiz gerekiyor? bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. saygılarımla

Güncellemeler:
Anne karnindaki hucre anne rahmine tutunamadigi icin yani sagliksiz bir hucre oldugu icin dusmus anlamadim bende ya nasil olur bu

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Ilk 3 ay ve son 3 ay ilişkiye girmek hem anneye hem bebeğe zarar verir.

0|0
    0|0
    • hayır.. buna sadece doktor karar verır.. yanlış yonlendırmeyelım lütfen..

• bende aynı seyı soylemıstım.. ben bır babayım! doktor aksını belırtmedıkce sızın sakınmanız gereken seyler yukarıda belırttıgım gıbıdır.. sağlıklı bır gebelıktekı cınsellık doğumu kolaylaştırır!!

• @greeneyes Sizin görüşünuzu okumadim..

En İyi Erkek Görüşü

• yapman gereken tek sey hekıme gıtmek ve onun muayenesı sonucuna gore verecegı teshıse uymak.. normal sartlarda gebelik ılıskıye manı degıldır sadece baskıdan sertlıkden ve hıjene uyarak yapılmalı.. kesınlıkle doktor muyenesıne gore davran kım ne derse yalandır!! ulatrasıona bakacak tahlıl sonuclaraına bakacak oyle karar verecek..
    tavsıye...
    kadınlar gebelıgı ılerleyıp karnı buyuyunce ıstenılmedıgını dusunur.. erkekte bebeğe zarar gelecegını ve bır suru seyı düşünerek kaçınır.. esının sana en cok ıhtıytac duyduğu zaman o zamandır.. ayrıca mutlu bır cınsel yasam gebelıgın daha ıyı gecmesını ve doğumun daha kolay olmasını sağlar.. ama once doktorun dedıklerı!! doğru hekıme..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Of cok duygusal bir dönemi bayanlarım düşük tehlikesi yoksa belli pozisyonlarda mesela kaşık en idealiymiş ya da karnına baskı yapmayacak ve cok zorlamayacak sekilde olmalıymış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• burdakı diyenlerın yorumuna kanıp eşının ve bebegının saglıgını rıske atma kardeş git doktora eşinin tahlıllerıne baksınlar olcumlerıne değerlerıne baksın doktor ona gore bir yorum yapsın

0|0
    0|0
  • Doktor ne diyor bu duruma?

0|0
    0|0
Yükleniyor...