Kapat

Akıntım kötü kokuyor?

Dün vajinamdan akıntı geldı ve ölü balık gibi kokuyordu eskiden de hep akıntım olurdu ama hiç kokmazdı ve sarı renklı akıntım var sizce hemen doktora gitmelimiyim

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kötü kokulu akıntı genellikle enfeksiyon belirtisidir. Özellikle balık kokusuna benzer kokuların ardında yoğun olarak trichomoniasis vardır. Doktora görünün, kısa süreli (max. birkaç gün) antibiyotik tedavisi ile çözülmesi kolaydır. Tedavisi yapılmadığı taktirde bu tip enfeksiyonların uzun vadede büyük sorunlara sebep olma ihtimali vardır.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Muhtemelen enfeksiyon kaptın gidersen faydalı olur

1|0
    0|0
    • Kontrol nasıl yapıcak bir bilginiz var mı?

• Kızım

• O zmn idrar testi yapıcak kan alır bide ulyrasyonla üstten rahmine bakar sana fitil vermez hap verir. Düzenli kullan bişey kalmaz tahminimce

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 12

• Kötü kokulu sarımtırak renk olmasi enfeksiyon belirtisidir. Jinekoloğa git ya da en basitinden sağlık ocağına idrar testi yaptir ne olduğu ortaya çıkar.

1|0
    0|0
  • Akıntının kokulu olması sağlık problemine işaret ediyor. Jinekolog ile görüşmeni tavsiye ederim..

1|0
    0|0
  • bir iki gün bekle.. devam ederse gidersin.. kaşıntın falan da varsa direk git ama.

1|0
    0|0
  • İlişki yaşadın mı son zamanlarda?

0|0
    0|0
  • Kusucam şimdi.

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir

0|0
    0|0
  • Yok gitme enfeksiyon o çözümler ile giderilebilir

0|0
    0|0
  • iyy tiksindim gece gece

0|0
    0|0
    • Bunu yazarak ne kazandiniz

• bunu yazarak nefretini kazanmış olabilirim :D iltihaplanma olmuş olabilir basit bir antibiyotikle tedavi edilebilir ve temiz tutmalısın

• Usutme kaynakli iltihap olabilir, sonucta bir rahatsizlik isareti doktora git.

0|0
    0|0
  • Olsada içsek

0|0
    0|0
  • Yedigin ictigin şeylerden de olabilir yediğine ictigine dikkat et duzelmez sen doktora git ama benim araştırmaları ma göre insanlar yediği içtiği şeylerden koku yapar diye gördüm buda olabilir..

1|0
    0|0
  • İlişkiye giriyorsan hastalık kapmışsındır

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Adetin duzenli oluyo mu? Kac yasindasin? Adet zamani cok mi sancin oluyo? Adetine kac gun var? Ilk kez mi oldu?

1|0
    0|0
    • 19 yaşındayım bu yaşıma kadar adetim düzenliydi ama bu sene düzensiz oldu doktora gideceğim sancım çok olmuyor adetim gecikti... evet akıntımın kokması ilk kez oldu

• Adet gecikiyosa bir takim kan testleri yapmakta fayda var. Koku da iltihaptan ola bilir, duzensizligin getirdigi bir sey ola bilir. En cok iltihap ihtimali var bence. Sen yine de doktora gorun

• mantar olabilir iç çamaşarını sık değiştirmeli ve tahrat almaya özen göster

1|0
    0|0
  • Enfeksiyon kapmışsın büyük ihtimal doktora gitmelisin

1|0
    0|0
  • Bence hemen gitmelisin

1|0
    0|0
Yükleniyor...