Az önce mast yaptım?

AZ önce mast yaptım arkadaşlar ama yani yapmak istemiyorum ama kendimi gerçekten tutamıyorum çok zor yaptıktan sonra zaten bnmki kısa sürüyor pişmanlık duyuyorum din açısından da rahatsızım günahmış. zinayıda düşündü napcam ben ya nasıl bırakabilirim lütfen yardımcı olun sağolun..

0|0
2|26

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların zinaya yonelmemesi için mast bence Mantıklı dir ama dine göre bir başkasını düşünmek günahtır yani mast yapmaz san bu sefer sağlık sorunları yaşama ihtimalin yüksek olir aksine zinaya yonelirsin bence pişman lik duyacak bir konu değil bu ama dedigim gibi dinen bir başkasını düşünmeden yaparsan günah olmaz sanırım çünki bu bir ihtiyactir zina yapsan daha mı iyi olur demi ama bence pismanlik olmaması gerekir çünki bu bir ihtiyactir

1|0
    0|0
    • EİG için teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 25

• Çok istekli olunca mı mast yapıyorsun?

1|0
    0|0
  • valla durumun cok zor kapan gibidir fare kapanı gibi yakaladımı bırakmıyo
    yapacagın en güzel sey ya namaza niyaza basla Allah'a daha yakın olmaya calıs yapmaya utanır gusül almaya üsenir yapmazsın
    ya da bende ayrılık acısıda ise yarıyo hani kendimi cezalandırmak gibi kafam dolu oldugu icin ayrılıkla yapamıyorum

1|0
    0|0
  • zina filen degil ya nerden çıkartıyorsunuz bunları.. bakın kardeşlerim aklınıza sokun şunu yaradan sizi dünyaya yolluyor dogu yorsunuz büyüyorsunuz ve bu bedenin her türlü ihtiyacını iyi ya da kötü karşılamakla hükümlüsünüz bu dedenler size emanettir anlıyormusunuz.. bedeninin ihtiyacını ihmal edersen işte ozmangünah a girersin çünki bedenin ihtiyaclarını karşılamazsan karşılıya bilmek için kötü yollara başvurabilirsiniz ve buda sizi günah a sokar arkadaşlar...

1|0
    0|0
  • Hiç çekinme hiç düşünme... Aklına geldiği an okşa o senin tutkun duyguların ihtiyacın vucudun... sonuçta başka biri değil sen kendi vucuduna dokunarak bunu yapıyorsun vucudunu titretip kadınlığını ıslandırıyorsun ve kasılmalarının ardından orgazma ulasıyorsun ve bunu tek basına yapıyorsun...

0|0
    0|0
  • Yap rahatla

0|0
    0|0
  • Evet insan yaptıktan sonra pişman oluyor ama yinede yapmadan duramıyor değil mi. Dinde günah değil mekruh ama zinaya düşmekten iyidir. İnsan nefsi insan öyle an oluyor kuduruyor

0|0
    0|0
  • Evlen

0|0
    0|0
  • Kafana göre takıl

0|0
    0|0
  • abazaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
    • abaza görmek istiyosan aynaya bak sonrada bütün evin içini dolaşıp aileni gör abaza değil abazalar görmüş olursun

• sus 31 ci

• Boşver bırakma

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar o zmn yepmadan sorun bı

0|0
    0|0
  • Bende aynı durumdayım ama mecbur : ( süresini uzatalım :)

0|0
    0|0
  • yap gitsin

0|0
    0|0
  • Düşüncelerini farklı şeylere yönlendir

0|0
    0|0
  • Abdestini aldıktan sonra sorun olmaz galiba ihtiyaç sonuçta bu bizde yapıyoruz

0|0
    0|0
  • yaş kaç acabağı?

0|0
    0|0
  • bunları düşünme anın tadını çıkart

0|0
    0|0
  • yap her zaman ihtiyaç ama yalnız yapma

0|0
    0|0
  • Cok zor canimm benn bu yasimda hala yapiyorumm. ozelden yazarmisin.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım din diyor ki zinaya yelteneceksen mast yap daha iyi

0|0
    0|0
  • mast sonrası pişmanlık sendromu herkeste var.
    son pişmanlık fayda vermiyor.

0|0
    0|0
  • Çokta canını sıkman gereken bir konu değil... Zina yapmıyorsun abdestini alabilirsin yaptıktan sonra.. kısa süremesi konusuna gelince istersen uzun ve ard arda orgazmlarda yasayabilirsin buna hiçbir engel yok ;) herşeyin çözümü sende

1|0
    0|0
    • peki bu istek her zaman mı var sende engel olamayacağın kadar?

• Gizliden devam etmem iyi olacak :) çünkü çok takıldığım bir başlık değil cinsellik... ama hemen hergün bende yapıyorum ve çoğu zaman sadece 1 kezlede sınırlı kalmıyorum ama bu pişman olan gereken birşeymiş gibi gelmedi bana... Tutkularını bıraz rahat bırakıp takıntı halıne getirmeden ve 2 dk da oldu bıttıye getirmek yerıne keyıf halıne getırırsen bıraz düzelme kaydedebılırsın...

• Anlamışsındır sanırım.

• senın gibi çok var burayı http://goo.gl/fJoXvs oku anlarsn ilerde sende böyel olma sonra.

0|0
    0|0
  • öncelikle cinsellik bir ihtiyatir bunu kabul
    edeceksin. İnsanlar 15 - 16 yaşında evlenmeye programlanmis. Evlenme yaşı arttığında doğal olarak istekte artıyor. Ben yapmıyorum diye bu istekte kurulan imkansız. burada önemli olan evlenene kadar isteği belli bir düzeyde tutmam lazım. Zinaya bulaşmaman
    Bu nasil olur dersen bunun tek yolu mast ama sadece tam orgamz olacağın mast. Bayanların çoğu mast da orgamz olamaz, olduğunu zanneder. tam rahatliyamadigin için masti yaptıkça yaparsın gelir. Günde 3-4-5-6-7-8-9 kere bile yaparsın ama İstek gene bitmez. Her mast sonrası 10 dakika kadar pismanlik olur ve kendini kotu hissedersin. Ama 10 dakika sonra tekrar mast yaparsın. Kısır döngü ye girersin yanı. Hatta ev e her geldinde kilodunun ıslak olduğunu görürsün. Yerli yersiz herşeyden etkilenirsin.
    Eğer mast ile tam orgazm olma yı öğrenir sen haftada 3-4 kez mast yaparak yani düzenli ilişki gibi istegi kontrol altına alırsın
    peki tam orgazm olabiliyor musun

0|0
    0|0
    • bilmiyorum çok kısa sürüyor ya nerdeyse 1-2 dk

• Devamı ilgini çekmedi mi

• Devam mı

• İlişkiye girmekten iyidir mast yapmak

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya evleneceksin, evlenmeye gücün yetmiyorsa oruç tutacaksın.. Zinaya yönelmemek kısmı hakkında net rivayet yok, ayrica bu erkekler için geçerli, Bu yüzden sakıncalı paylaşımları izlemeyeceksin, kuran oku, ibadetlerini yap, boş durma çünkü boş durmak şeytandandır. Kitap oku, temizlik yap, birşeylerle meşgul ol. Masturbasyon çok günah büyük günah.

1|1
    0|0
  • Hiçbir şey yapmadan ihtiyacını nasıl karşılayacaksın?

1|0
    1|0
Yükleniyor...