Az önce mast yaptım?

AZ önce mast yaptım arkadaşlar ama yani yapmak istemiyorum ama kendimi gerçekten tutamıyorum çok zor yaptıktan sonra zaten bnmki kısa sürüyor pişmanlık duyuyorum din açısından da rahatsızım günahmış. zinayıda düşündü napcam ben ya nasıl bırakabilirim lütfen yardımcı olun sağolun..

0|0
226

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanların zinaya yonelmemesi için mast bence Mantıklı dir ama dine göre bir başkasını düşünmek günahtır yani mast yapmaz san bu sefer sağlık sorunları yaşama ihtimalin yüksek olir aksine zinaya yonelirsin bence pişman lik duyacak bir konu değil bu ama dedigim gibi dinen bir başkasını düşünmeden yaparsan günah olmaz sanırım çünki bu bir ihtiyactir zina yapsan daha mı iyi olur demi ama bence pismanlik olmaması gerekir çünki bu bir ihtiyactir

1|0
    0|0
    • EİG için teşekkür ederim

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 25

• valla durumun cok zor kapan gibidir fare kapanı gibi yakaladımı bırakmıyo
    yapacagın en güzel sey ya namaza niyaza basla Allah'a daha yakın olmaya calıs yapmaya utanır gusül almaya üsenir yapmazsın
    ya da bende ayrılık acısıda ise yarıyo hani kendimi cezalandırmak gibi kafam dolu oldugu icin ayrılıkla yapamıyorum

1|0
    0|0
  • zina filen degil ya nerden çıkartıyorsunuz bunları.. bakın kardeşlerim aklınıza sokun şunu yaradan sizi dünyaya yolluyor dogu yorsunuz büyüyorsunuz ve bu bedenin her türlü ihtiyacını iyi ya da kötü karşılamakla hükümlüsünüz bu dedenler size emanettir anlıyormusunuz.. bedeninin ihtiyacını ihmal edersen işte ozmangünah a girersin çünki bedenin ihtiyaclarını karşılamazsan karşılıya bilmek için kötü yollara başvurabilirsiniz ve buda sizi günah a sokar arkadaşlar...

1|0
    0|0
  • Çok istekli olunca mı mast yapıyorsun?

1|0
    0|0
  • Hiç çekinme hiç düşünme... Aklına geldiği an okşa o senin tutkun duyguların ihtiyacın vucudun... sonuçta başka biri değil sen kendi vucuduna dokunarak bunu yapıyorsun vucudunu titretip kadınlığını ıslandırıyorsun ve kasılmalarının ardından orgazma ulasıyorsun ve bunu tek basına yapıyorsun...

0|0
    0|0
  • Yap rahatla

0|0
    0|0
  • Evet insan yaptıktan sonra pişman oluyor ama yinede yapmadan duramıyor değil mi. Dinde günah değil mekruh ama zinaya düşmekten iyidir. İnsan nefsi insan öyle an oluyor kuduruyor

0|0
    0|0
  • Evlen

0|0
    0|0
  • Kafana göre takıl

0|0
    0|0
  • yaş kaç acabağı?

0|0
    0|0
  • abazaaaaaaaaaaaaa

0|0
    0|0
    • abaza görmek istiyosan aynaya bak sonrada bütün evin içini dolaşıp aileni gör abaza değil abazalar görmüş olursun

• sus 31 ci

• Boşver bırakma

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar o zmn yepmadan sorun bı

0|0
    0|0
  • Bende aynı durumdayım ama mecbur : ( süresini uzatalım :)

0|0
    0|0
  • yap gitsin

0|0
    0|0
  • Düşüncelerini farklı şeylere yönlendir

0|0
    0|0
  • Abdestini aldıktan sonra sorun olmaz galiba ihtiyaç sonuçta bu bizde yapıyoruz

0|0
    0|0
  • bunları düşünme anın tadını çıkart

0|0
    0|0
  • yap her zaman ihtiyaç ama yalnız yapma

0|0
    0|0
  • Cok zor canimm benn bu yasimda hala yapiyorumm. ozelden yazarmisin.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım din diyor ki zinaya yelteneceksen mast yap daha iyi

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 2

• Ya evleneceksin, evlenmeye gücün yetmiyorsa oruç tutacaksın.. Zinaya yönelmemek kısmı hakkında net rivayet yok, ayrica bu erkekler için geçerli, Bu yüzden sakıncalı paylaşımları izlemeyeceksin, kuran oku, ibadetlerini yap, boş durma çünkü boş durmak şeytandandır. Kitap oku, temizlik yap, birşeylerle meşgul ol. Masturbasyon çok günah büyük günah.

1|1
    0|0
  • Hiçbir şey yapmadan ihtiyacını nasıl karşılayacaksın?

1|0
    1|0
Yükleniyor...