Kapat

Hadi bebeklerim?

http://m.t24.com.tr/yazarlar/dilara-gurcu/kurtaj-olamadigi-icin-dogurdu-ve-katil-oldu,13539
Bunu bir okuyun sonra dusuncelerinizi yazin sonra ben de isime gelmeyene soveyim olur mu?

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Biz her zaman yetersiz ve basiretsiz bir millet olduk. Adaletimiz yetersiz, eğitimimiz yetersiz. Bu çocuğu bu hale getiren aile ve çevre cezalandırılmalı.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 4

• Bana biraz abartı veya sıkış gibi geldi. 9 ay 10 gün karnında taşımış da etrafındakiler hiç mi anlamamış?

Tamam ilk 4-5 ay anlaşılmaması çok normal ama doğuma yakın çok şişiyor karın ve kadının yürümesi bile çok zor bir hal alıyor. Bu haldeyken anlaşılmaması çok tuhaf.

Böyle abartı duyar kasan tipler olduğu için olaya biraz şüpheyle yaklaşıyorum. Ama hepsi gerçek olarak kabul edersek bu olayda tüm yakınlarında suç var. Sevgilisinde, ailesinde, kendisinde. Kara cahiliye devrinde veya ortaçağda yaşamıyoruz sonuçta, bu konu hakkında videolar izleyip veya internetten araştırma sonucu bazı bilgiler edinebilirdi. Bazı kuruluşlardan yardım isteyebilirdi.

Veya bu işi yaptıysa ailesini, arkadaşlarını herşeyini karşısına alabilirdi ki almaya mecbur. Maalesef ki bu hayatta herşeyin bir karşılığı var. İnsan yaşı ne olursa olsun, yapacağı hareketi biraz düşünebilmeli.

Kıza verilen ceza normaldir, sadece kıza değil ailesinin ve o çocuğun babasının da hapis cezasına çarptırılması gerekir.

0|0
    0|0
    • Oglum kordon muhabbetini ben bile duymadim dusun, dogum yapmadim ama ogrenmisimdir bir seyler diye dusunuyorum. Ayrica hamilelik gizlenir, genetik olarak zayif olan kadinda hamileligin anlasilmasi zor oluyor. Ayrica dogumu tek basina yapmasi da normal, arastirma yapamaz ya o psikolojiyle olmuyor yavrum cesaret edemezsin anlayabilirim kizi diye dusunuyorum, arkadasim hamile kaldiginda epey kotu olmustu kimse bilmiyordu mesela ben bile ertesi yil ogrendim en yakini oldugum halde. Evet ailesi ve sevistigi adamin da ceza almasi gerekliydi. Korkmustur kiz ya

• Ya madem öyle yapma bunu. Ya da yapacaksan da şu ziktiğimin prezervatifini taktır. Ya da bunun hapları var, çok da pahalı şeyler değil.

• Hapi gec almistir, korunamamistir kafasi guzelmistir fark etmemistir.

• Ancak bir yere kadar okuyabildim devamını okuymadim

0|0
    0|0
  • Gerçek mi la bu? Küçük kiz ne bilsin

0|0
    0|0
  • senin profil resminden zihniyetin gayet açık şekilde ortaya cıkıyor , ne için bu soruyu sorduğunda belli ,, inandığın felsefenin temeli kadını hizmetkar gördüğü halde bunu yargılamazsınız ,, zinayı övüp kadın haklarıyla eşitlikle bunu bağnazlık olduğunun yaygaralığını yaparsınız , size ne desek boş ,, size bu toplum ayıbıdır bu müslüman gecinenler toplum katilidir bunları soyutlamak gerekir desem hoşunuza gider

0|0
    0|0
    • Al iste okumayan denyo

• tarzım değil ya

• Iggrenc lafini niye ceviriyor bu fdksjhfsd

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...